سفری بدون تکنولوژی; پیشنهاد عجیب شرکتی به کارمندانش

سفر بدون تکنولوژی

یک شرکت آمریکایی به کارمندان خود پیشنهاد ۷٫۵۰۰ دلار برای سفری بدون تکنولوژی می دهد

برای بسیاری از مسافران بروز رسانی شبکه های اجتماعی یک جزء جدانشدنی از سفرشان محسوب می شود . اگر چه این امکان برای کارمندان یک شرکت آمریکایی ممکن به نظر می رسد چون مدیرانشان به آنها پیشنهاد رقم عجیب ۷٫۵۰۰ دلار را برای سفری بدون تکنولوژی می دهند.

مطالب مرتیط:
- چطور فن آوری موبایل دنیای سفر را تغییر می دهد؟
- ابزارهـای آنلاین محبوب مسافران در سراسر دنیا

شرکت FullContact یک شرکت مدیریت قراردادها ، به کارمندان خود پول پرداخت می کند ، در صورتی که قول بدهند از آن برای سفر استفاده کنند و از تکنولوژی یا امور مربوط به کار خود داری کنند .  در ویدئو منتشر شده این شرکت ، مدیر عامل و بنیانگذار آن Bart Lorang از مزایای بیشمار این طرح صحبت می کند : ” اکثریت قریب به اتفاق کارمندان با روحیه ای آرام و با آرامش از سفر خود بر می گردند و خیلی مهم است که زمانی سیم تکنولوزی را قطع کنید تا دوباره به یک انسان تبدیل شوید ، همه ما به صورت دائمی به تکنولوژی متصلیم که بر روی مغز ما برای چگونگی لذت بردن ، دوست داشتن و یا خلق کردن تاثیرگذار است . ”

در حالی که خیلی از ما شانس داشتن یک سفر مجانی را با هر شرایطی که باشد از دست نمی دهیم ، برای خیلی از مسافرین کاملا بدون تکنولوژی بودن در هنگامی که دور از خانه هستند مشکل به نظر میرسد . این موضوع فقط در زمینه ارتباط داشتن با دوستان یا اعضای خانواده نیست ، بلکه رشد نرم افزارهای مسافرتی و عکاسی از مناظر و مناطق مختلف برای خیلی از آنها وسوسه کننده به نظر می رسد .

فکر می کنید بیشتر افرادی که می توانند بدون تکنولوژی سفر کنند چه کسانی هستند ؟ احتمالا کسانی نیستند که شما فکر می کنید . تحقیقات جدید در ایالت متحده نشان می دهد افرادی که درحدود سال ۲۰۰۰ به دنیا آمده اند بیشتر از نسل قدیم احتمال دارد موبایل هایشان را در هنگام مسافرت خاموش کنند . و در حالی که رها شدن از تکنولوژی مزایای بیشماری دارد شاید نیازی نباشد تا دوربینتان را هم در منزل بگذارید . تحقیقات جدید به مسافران توصیه می کند تا از سفرهای خود خاطراتی جمع آوری کنند که بعد ها به راحتی می تواند موجب یاد آوری و افزایش تاثیر سفر شود . کارمندان این شرکت حداقل امکان استفاده از تعطیلات رایگانی را دارند  که می توانند در آن از تمام وقت با ارزش خود استفاده بکنند . ۴۱ % از آمریکاییها در سال ۲۰۱۵ اصلا به مسافرت نرفته اند و ۱۷ % آنها گفته اند که که فقط کمتر از ۵ روز به سفر رفته اند .

منبع: lonelyplanet.com

معرفی ۱۰ برنامه رستوران یاب در سفر
معرفی ۱۰ برنامه رستوران یاب در سفر
معرفی ۷ گجت کاربردی برای سفرهای جاده ای
معرفی ۷ گجت کاربردی برای سفرهای جاده ای
زیر دریایی چطور کار می کند؟
زیر دریایی چطور کار می کند؟
از عکاسی در غارها چقدر می دانید؟
از عکاسی در غارها چقدر می دانید؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code