alexaa

سفر به اعماق زمین و معادن در آلمان

موزه های متفاوت آلمان

آیا فکر می کنید، موزه ها کسل کننده هستند؟ آیا تا به حال وارد موزه ای شده اید که ۵ دقیقه پس از ورود به آن تصمیم بگیرید آن را ترک کنید؟ اکثر افراد تجربیات مشابهی داشته اند! این خیلی اشتباه و کسل کننده است که یک شی را بدون هیچ زمینه ای در پشت ویترین شیشه ای قرار داده و در کنارش توضیحات کسل کننده ای ارائه شود و انتظار داشته باشند که بازدیدکنندگان مفتون و شیدای این محل شوند. در اینجا دو موزه متفاوت آلمان را به شما معرفی می کنیم. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
بازدید از موزه های دبی را فراموش نکنید!
موزه هایی عجیب درباره غذا و سلامتی
deutsches Bergbau Museum

موزه معدن آلمان: همه چیز درباره معدن های آلمانی

این موزه به همراه ماشین آلات و سنگ های به نمایش گذاشته شده، یکی از موزه های مهم آلمان محسوب می شود که دیدن ان را به شما توصیه می کنیم. بزرگ ترین نمایش در محلی سرسبز با ارتفاع ۷۰ متر که پیش از این بالای محور اصلی مجموعه معدن دورتموند قرار داشت. این مجموعه  در سال ۱۹۷۳ به بوخوم منقل شده و بازسازی شد. اگر در موزه امکان آن وجود داشت، از بالا به چشم انداز محوطه Ruhr نگاهی بیاندازید. اگر این تجربه رضایت شما را جلب نکرد نیز به عمق ۲۰ متری زیرزمین بروید تا با شرایط مشابه یک معدن روبرو شده و از شبکه ای از تونل های زیر زمینی به طول ۲ و نیم کیلومتر را بازدید کنید. در این محل بازدیدکنندگان با ماشین های تاثیرگذار و جالب حفاری معدن روبرو شده و دقیقا از چگونگی کار در اعماق زمین اطلاع حاصل کرده و درک می کنند که یک معدنچی در چه شرایطی کار می کند.

دسته بندی: صنعت معدن

نام : eutsches Bergbau Museum یا موزه معدن آلمان

آدرس: Am Bergbaumuseum 28, 44791 Bochum

ساعات کاری:  سه شنبه تا جمعه از ۸ و نیم صبح تا ۵ عصر و روزهای آخر هفته از ۱۰ صبح تا ۵ عصر

Sauerland Visitor Mine Ramsbeck

 Sauerland Visitor Mine Ramsbeck : به مرکز زمین خوش آمدید

آیا درباره گذشته و پیشینه صنعت معدن کنجکاو بوده و علاقه دارید آن را ببینید؟ اکنون زمان بازدید از یک معدن واقعی است. معدن Rambeck در سال ۱۹۷۴ و زمانی که میزان فلز روی (zinc) استخراج شده از این معدن دیگر کفاف هزینه های آن را نمی داد، تعطیل شده و تنها چند ماه بعد به عنوان موزه آغاز به کار کرده و همه تجهیزات آن به همان صورت باقی مانده است.

یکی از معدنچیان این معدن امروزه راهنمایی شما را بر عهده گرفته و به همراه شما به اعماق این معدن کوهستانی آمده و درباره بخش های مختلف آن توضیح می دهد. وی برایتان خواهد گفت که ماشین های معدن چکونه کار کرده و مواد استخراج شده چگونه به سطح زمین منتقل می شوند، چگونه معدنچیان در طول شیفت کاری خود  به دستشویی رفته و نحوه زندگی آن ها چگونه بود.

دسته بندی: صنعت معدن

نام : Sauerländer Besucherbergwerk Ramsbeck – Sauerland Visitor Mine Ramsbeck

آدرس: Glück-Auf-Straße 3, 59909 Bestwig-Ramsbeck

ساعات کاری: سه شنبه تا یکشنبه از ۹ صبح تا ۵ عصر

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد