بلیط هواپیما

سیمی، جزیره ای رویایی در یونان

جزیره سیمی در یونان

جزیره ای کوچک در دودکانیسای یونان وجود دارد که با فضای آرام و معماری شگفت آورش بازدیدکنندگان را شگفت زده می کند. در واقع جزیره سیمی با قصرهای زیبای تالارمانند در دامنه تپه و نمای خیره کننده به دریا که از هر نقطه جزیره قابل مشاهده است یکی از چشمگیر ترین بنادر در جزایر یونانی را دارد. برای اینکه با جزیره سیمی بیشتر آشنا شوید، در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

جزیره سیمی

درباره جزیره سیمی در یونان

مطالب مرتبط:
میکنوس، جزیره بادها در یونان
در جزیره سانتورینی یونان چه کنیم؟

سیمی هشتمین جزیره بزرگ جزایر دودکانیسا است و در شمال شرقی جزیره رودس و غرب ساحل ترکیه قرار دارد. حدود ۲۵۸۰ نفر در این جزیره زندگی می کنند که جمعیت آن در ماه های خوش آب و هوا چند برابر می شود. در این جزیره خانه ها به رنگ قهوه ای و زرد در دامنه تپه ساخته شده و نمای فوق العاده رو به دریا دارد. روستاهای دوست داشتنی و سواحل در فاصله پیاده روی از بندر دیده می شوند.

جاهایی که باید دید و کارهایی که باید انجام داد

جزیره سیمی، یکی از جزایر یونانی دریای اژه است و به گروه جزایر دودکانیز تعلق دارد. نقطه قابل توجه جزیره سیمی، بندر آن است. روی دامنه تپه های بالای بندر، قصرهایی با سنگ های ظریف وجود دارند که صحنه ای افسانه ای را بوجود می آورند. از هر گوشه شهر، بازدید کنندگان، شاهد نمای خیره کننده ای به دریای اژه هستند. سواحل این جزیره، کوچک اما آرامش بخش هستند که امکانات گردشگری و محل اقامت های توریستی زیادی در آنها دیده می شود. محبوب ترین چشم انداز، صومعه پانورمیتیس است که در سمت جنوبی جزیره واقع شده است. پیاده روی در اطراف جزیره سیمی ، شما را به مناظر دوست داشتنی و کلیساهای کوچکی هدایت می کند.

جزیره زیبای سیمی در تایلند

شهر زیبا و معماری

شهر سیمی، مرکز فعالیت این جزیره است. که جداکننده دو بندر گیالوس و چریو میباشد. معماری این مکان، شگفت انگیز است.

جزیره سیمی

عبادتگاه پانورمیتیس

در سمت جنوبی سیمی، عبادتگاه زیبای پانورمیتیس قرار دارد که محافظ جزیره در نظر گرفته می شود. قایق های بسیاری از سیمی یا رودز به پامورمیتیس حرکت می کنند.

تصاویر خیره کننده جزایر آندامان، بهشتی در هند
تصاویر خیره کننده جزایر آندامان، بهشتی در هند
سفری به دنیای زیر آب در قبرس + ویدیو
سفری به دنیای زیر آب در قبرس + ویدیو
جزیره آرامش بخش بلیز در آمریکای مرکزی + ویدیو
جزیره آرامش بخش بلیز در آمریکای مرکزی + ویدیو
بهترین سواحل یونان
بهترین سواحل یونان