بلیط هواپیما

شهرهای دوست داشتنی اروپا (قسمت اول)

شهرهای جذاب برای گردشگران اروپا

سفر آن هم از نوع اروپایی اش آنقدر وسوسه انگیز هست که چند ماه پس اندازتان را به آن اختصاص دهید. به خصوص اگر مثل خیلی از ما زندگی کارمندی شما را به ستوه آورده باشد و بخواهید چند روزی را دور از چهره ی زیبای رییس تان سپری کنید. کارشناسان گردشگری اسامی ۱۰ مقصد برتر گردشگری اروپا را که قادر هستند بیشترین میزان گردشگر را در سال ۲۰۱۶  جذب نمایند، با الی گشت همراه باشید تا در ادامه با این شهرها آشنا شویم.

مطالب مرتبط:
لندن و دانستنی های کاربردی در سفری هیجان انگیز
پاریس عروس شهرهای دنیا
 • آمستردام در هلند

  شهر آمستردام تمام ویژگی‌ های یک کلان شهر را دارد، اما به قدری کوچک است که می توانید با یک دوچرخه در آن رفت و آمد کنید. ساختمان ‌های زیبا و پل ‌های متعدد بر روی رودخانه یک حس دوست داشتنی اقامت در روستا را به ما اقاء می‌کند، اما از طرفی هم تماشای موزه‌های مدرن آن نیز خالی از لطف نیست. آمستردام تاریخی کهن را در معماری روز دنیا یدک می ‌کشد.

 • لندن در انگلستان

  افراد بسیاری از سراسر جهان برای گردشگری، زندگی و یا کار روانه لندن می ‌شوند. موزه بریتانیا، نگارخانه ملی و موزه تاریخ طبیعی لندن، موزه علوم، موزه ویکتوریا، موزه مادام توسو و برج لندن از جمله دیدنی‌ های معروف و تماشایی این شهر به شمار می آید. همچنین انواع کافه‌های و رستوران‌های زیبا در این شهر پتانسیل جذب گردشگران را دارد. لندن در چند دهه اخیر یکی از توریستی ‌ترین شهرهای جهان بوده است.

اروپا
 • پاریس در فرانسه

  پاریس یکی از زیباترین شهرهای جهان است که به عروس شهرهای دنیا معروف شده است. نمای طلایی رنگ، عمارت‌های مشهور، رنگ‌های زنده و روستاهای اطراف آن چشم هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند. در ورای نماهای تاریخی و زیبای شهر، پژوهشگاه‌ ها و دانشگاه‌ های فوق پیشرفته ‌ای را در این شهر زیبا می بینیم. گرچه پاریس شهری کاملا توریستی است، اما جمعیت ساکن زیادی نیز دارد. در قلب این شهر، دیگر هیچ جای خالی برای سکونت وجود ندارد و مردم با شوق زیادی در آن روزگارشان را سپری می کنند.

 • بارسلونا در اسپانیا

  بارسلونا پس از مادرید، دومین شهر بزرگ اسپانیا و مهم‌ ترین بندر این کشور است. این شهر به طور کلی موزه‌ ای است برای نمایش معماری سبک‌های مختلف از جمله معماری گوتیک. انواع کلیساها و موزه ‌ها و همچنین کنار ساختمان‌ ها و رنگ ‌های زنده شهر می ‌توانند روزها و خاطرات زیبایی را برای شما رقم بزنند. این شهر هفت ساحل فریبنده نیز دارد که می‌توانید در آفتاب مطبوع آن لم دهید و لذت ببرید. رستوران‌ های بارسلونا از نظر کیفیت تقریبا در تمام اروپا بی ‌رقیب است. شهری قدیمی با محیطی هنری، ورزشی، علمی و همچنین فرهنگی که می ‌تواند روزهای خوشی را برای شما ارمغان آورد.

۴ بنای فوق العاده دیدنی با معماری گوتیک
۴ بنای فوق العاده دیدنی با معماری گوتیک
راز نگهداری مرده ها در این خانه چیست؟
راز نگهداری مرده ها در این خانه چیست؟
روش هایی برای داشتن سفری ارزان به دور اروپا
روش هایی برای داشتن سفری ارزان به دور اروپا
این مکان های باستانی اروپا در خطر نابودی اند
این مکان های باستانی اروپا در خطر نابودی اند