در کوالالامپور به این رستوران ها بروید

۵ رستوران برتر کواالامپور

پایتخت کشور زیبای مالزی یعنی کوالالامپور، رستوران های متعددی دارد از رستوران های بین المللی گران و چند ستاره گرفته تا رستوران های محلی کوچک و بزرگی که در همه جای شهر پراکنده شده اند. در این یادداشت می خواهیم ۵ رستوران برتر این شهر را که در ۲ سال گذشته برنده ی جوایز آشپزی زیادی شده اند به شما معرفی کنیم. همه ی رستوران ها دوست دارند منویی به مشتریانشان ارائه کنند که تا مدتها در ذهنشان بماند و دفعه های بعدی هم اصلی ترین انتخابشان همان رستوران باشد. معیارهای انتخاب این رستورانها و دادن جوایز با ارزش بین المللی به آنها، طعم خوش و لذیذ و با کیفیت عذاها در کنار غذاهای خلاقانه و نو و سرویس دهی عالی کارکنان آن است. با الی گشت همراه باشید و فهرستی از این رستوران ها را مرور کنید:

مطالب مرتبط:
این سوغاتی ها را فقط در کوالالامپور می توانید پیدا کنید
مراکز خرید استثنایی کوالالامپور

رستوران مارینی 57

۱- مارینی ۵۷

هر وقت و در هر جایی که نام غذای با کیفیت و خوش طعم در کوالالامپور در میان باشد، مارینی ۵۷ در صدر است. مارینی ۵۷، یک رستوران منحصر به فرد ایتالیایی است که در طبقه‌ی ۵۷ برج پتروناس (PETRONAS) قرار دارد. مارینی نمای شیشه ای کاملا شیشه ای به شهر دارد و حتی سقف این رستوران هم شیشه ای است. دکوراسیون داخلی این رستوران سفید، ساده و شیک و به سبک و سیاق ایتالیایی است و منوی کاملا ایتالیایی آن با کیفیت که دارد، بسیار بالاتر از خیلی از رستوران های خوب ایتالیایی در خود ایتالیا است. همه ی اینها برای بردن یک جایزه ارزشمند کافی است. نه؟

۲- رستوران ترویکا اسکای

رستوران هوایی ترویکا همانطور که از نام آن مشخص است در آسمان و در طبقه ۲۳ برج B است و در نتیجه موقع صرف غذا، منظره ی هیجان انگیزی به بیرون می توان داشت. مطمئنا غذای خوب و با کیفیت آن در کنار این منظره ی هیجان انگیز در انتخاب ترویکا اسکای به عنوان یکی از برترین رستورانهای کوالالامپور بی تاثیر نبوده است.

۳- رستوران پرگو

این رستوران هم ایتالیایی است و در منطقه بالای شهر کوالالامپور قرار دارد و غذا‌های کلاسیک آن زبانزد است. در پرگو، به مشتریان دو نوع منو ارائه می شود، بنابراین مشتری گزینه‌ های بیشتری برای انتخاب دارد. پرگو از دکوراسیون نه چندان جدید و تقریبا قدیمی استفاده کرده است که همین یکی از جذابیت‌های دوران این رستوران محسوب می شود. قرار گرفتن آشپرخانه و فضای باز آن در مقابل چشم مهمانان، به جذابیت این رستوران اضافه کرده است. راویولی های رستوران پرگو بسیار معروف هستند.

رستوران پرگو

۴- رستوران فرنگی پانی

اگر به دنبال یک رستوارن فرانسوی هستید، فرنگی پانی (Frangipani)یکی از بهترین رستوران‌های فرانسوی در مالزی است. این رستوران در امتداد بوکیت چانگکات (Changkat) واقع شده و طبقه ‌ی پایین آن بسیار مجلل است و یک استخر جالب به رنگ‌ سیاه و سفید دارد. منوی این غذاخوری کلاسیک و با چاشنی و طعم ‌های فراوان است، بنابراین می ‌توانید تجربه ‌ای جدید داشته باشید.

۵- رستوران پرایم

رستوران پرایم به خاطر استیک‌ هایش شهرت دارد. پرایم در هتل مریدین (Meridien) ساخته شده و برنده تعداد زیادی جایزه سازگاری با غذای محلی شده است. پرایم، منویی بسیار متنوع و دل ‌چسب دارد که باعث می‌ شود مشتری‌ های بسیاری داشته باشد. در منو این رستوران فقط غذای حلال وجود ندارد، بلکه شامل غذا‌های کلاسیک غربی مانند حلزون اسکالوپ خشکیده‌ ی دریایی، سالاد سزار و آبگوشت حلزون هم می ‌شود.

رستوران پرایممنبع: kuala-lumpur.ws

اخلاق محیط زیستی، آن هم در سفر!
اخلاق محیط زیستی، آن هم در سفر!
گنجینه های اسرارآمیز وارنا گلد (بخش سوم)
گنجینه های اسرارآمیز وارنا گلد (بخش سوم)
در اولین سفر به ژاپن انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟
در اولین سفر به ژاپن انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟
جاذبه های شگفت انگیز سیدنی+ تصویر
جاذبه های شگفت انگیز سیدنی+ تصویر

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code