طراحی های خیره کننده از شهرهای معروف دنیا

طراحی های شهرهای معروف

هر شهری چشم انداز خاص خودش را دارد و در آن ساختمان ها و خیابان ها به طوری منحصربفرد قرار گرفته است. چشم انداز و ساختمان های بعضی از شهرها آنقدر معروف هستند که با دیدن عکس آن ها به راحتی می توانید بفهمید که عکس متعلق به کدام شهر است. در این پست الی گشت می خواهد آثار طراحی های هنرمندی را به شما نشان دهد که بعد از بازدید از شهرهای معروف دنیا تصمیم می گیرد نمای شهری را از حفظ طراحی کند. مطمئنا طراحی های زیر ارزش این را دارد که دقایقی جزئیات آن ها را نگاه کنید و پی به هنر هنرمند و زیبایی شهر ببرید. در ادامه همراه ما باشید.

نقاشی هنرمند
مطالب مرتبط:
چشم اندازهایی دلفریب که در قالب تصویر نمی گنجند!
چشم اندازی‌هایی زیبا از شهرهای آلمان

من چنان مجذوب چشم انداز هر شهر می شوم و با تماشای آن به وجد می آیم که احساس می کنم باید ساعت ها، روزها، هفته ها و گاهی ماه ها وقت بگذارم تا تصویر ذهنی خود را از همه شهرهایی که تا حالا از آن ها دیدن کردم با ریزترین جزئیات طراحی کنم. من از حفظ تمام شهر را با خودکار و جوهر دوباره می سازم و حتی کوچکترین جزئیات مثل چراغ خیابان ها، ورودی مترو، سردر مغازه ها، نیمکت پارک ها و پرده پنجره ها را هم از قلم نمی اندازم. هیچ کدام از جزئیات را فراموش نمی کنم تا با تمام شدن طراحی بتوانم تا آنجایی که ممکن است با نگاه کردن به آن همان احساسی را داشته باشم که با راه رفتن در خیابان های شهر به من دست می دهد، احساسی که همچنان بعد از ماه ها ترک آن شهر می تواند من را هیجان زده کند. باید اعتراف کنم که گاهی در همان محلی که در حال تماشای شهر هستم  آنچنان حس خلاقیتم گل می کند که با خودکار و آبرنگ شروع به نقاشی می کنم. طراحی های زیادی را از نیویورک، رم، لندن، بوداپست، پاریس، آمستردام، فلورانس و شهرهای دیگر کشیده ام، طراحی هایی که به شدت واقعی به نظر می رسند و انگار واقعا وجود دارند. در زیر می توانید تعدادی از نمونه کارهای من را ببینید و لذت ببرید.

خیابان معروف اسپاکاناپولی، ناپل

ناپل سومین شهر بزرگ ایتالیا و خیابان اسپاکاناپولی در آن خیابانی باریک و مستقیم است که مرکز تاریخی و قدیمی شهر به حساب می آید.

خیابان معروف اسپاکاناپولی

نیویورک

نیویورک شهر ساختمان های بلند و آسمان خراش ها که از بالا واقعا نمایی جذاب دارد.

نیویورک

سنترو استریکو، ایتالیا

سنترو استریکو به معنی شهر قدیمی که هسته اصلی و تاریخی شهر است.

سنترو استریکو

بلوار پاریس در شب

پاریس شهر رویاهای من در شب دیدنی تر و خیال انگیزتر می شود تماشای این شهر در شب چنان من را تحت تاثیر قرار داد که تصمیم گرفتم این لحظه را با هنر خود ثبت کنم.

بلوار پاریس

روستای Cinque terre در ایتالیا

روستایی کوهستانی در ساحل ایتالیا که چشم اندازی زیبا دارد.

روستای Cinque terre در ایتالیا

وین، اتریش

وین

میدان واشنگتن، نیویورک

میدان واشنگتن

برن، سوئیس

برن

پاریس در شب

پاریس در شب

نیویورک سیتی در شب

نیویورک سیتی در شب

نمایی از برج شارد از رودخانه تیمز

نمایی از برج شارد

بخارست، رومانی

بخارست

شهر آمریکایی خیالی من

شهر آمریکایی خیالی من

منهتن

منهتن

نمایی از شهر خیالی من از کنار دریا

نمایی از شهر خیالی من از کنار دریا

منبع: boredpanda.com

جاذبه های گردشگری معروف شهر ادنسه در دانمارک
جاذبه های گردشگری «پاچوکا»، شهر رنگین کمانی مکزیک!
همه چیز درباره سفر به لهاسا; سرزمین بودا
گنجینه های اسرارآمیز وارنا گلد (بخش اول)

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code