عجیب ترین طعم های بستنی در دنیا

بستنی، این شیرین دوست داستنی و خوشمزه انقدر در دنیا طرفدار و تولید کننده دارد که به نظر می رسد بعصی تولید کننده ها در تولید طعم های جدید برای آن واقعا دارند کم می آورند! طعم وانیلی، شکلاتی و یا توت فرنگی محبوبتان را فراموش کنید. در این مطلب قرار است با عجیب ترین اسانس های بستنی، از پودر کاری و زغال گرفته تا سیر و بوقلمون آشنا شوید! با الی گشت همراه باشید، شاید یکی از همین بستنی ها به مزه ی جدید مورد علاقه تان تبدیل شد!

عجیب ترین اسانس های بستنی

گلابی و بلوچیز

مطالب مرتبط
پنیری که در غارها درست می شود!
عجیب ترین چاشنی های غذا در دنیا

ترکیب طعم های شیرین و شور. در تهیه این بستنی از مواد شیرین مثل عسل، توت فرنگی و گلابی استفاده می شود که در ترکیبشان با پنیر کپکی، بالزامیک و فلفل، طعم شور و شیرین و کمی تند پیدا می کنند. با این همه ترکیب طعم و مزه، این بستنی چندان هم بد به نظر نمی رسد.

بستنی بلوچیز

انجیر و بوقلمون

این بستنی از ترکیب انجیر و گوشت بوقلمون به همراه شکر، آبلیمو، نمک و خامه ترش درست می شود. مزه ی این بستنی تا حدودی شبیه به گزینه ی قبلی این لیست است. شما می توانید ترکیب جالبی از شوری و شیرینی را در این بستنی حس کنید. بستنی انجیر و بوقلمون طرفداران پر و پا قرصی دارد. بهتر است چپ چپ نگاهش نکنید!

بستنی بوقلمون

واسابی و نخود فرنگی

واسابی گیاهی از خانواده ی خردل است. در تهیه ی این بستنی از واسابی استفاده می شود و روی آن را با پودر نخود می پوشانند. اگر بخواهیم مزه ی این دو موراد اولیه را باهم تصور کنیم به نظر نمی آید طعم خوشایندی در این بستنی وجود داشته باشد. قسمت خوب ماجرا این است که این یک بستنی است!

بستنی واسابی

نارگیل و پودر کاری

پای پودر کاری که در میان باشد، بدون شک هندی ها دستی در آن دارند. این بستنی خوش رنگ و لعاب از ترکیب پودرکاری، نارگیل، جوز هندی، زنجبیل، زردچوبه، هل، دارچین و زیره و صد البته دانه فلفل سیاه تهیه می شود. به نظر می رسد در هند، بستنی ها هم از تند و آتشین شدن در امان نیستند! با این همه مواد اولیه، می شود این بستنی را یک وعده ی غذایی در نظر گرفت!

بستنی پودر کاری

سیر

عاشق سیر هستید اما به خاطر بوی بد آن نمی توانید هر وقت دلتان خواست آن را بخورید؟ دیگر نگران نباشید! خبر خوب برای شما این است که می توانید با خیال راحت بستنی سیر بخورید و از خواص بی شمار آن بهره مند بشوید. اگر هم از آن دسته از افراد هستید که از سیر متنفر هستند، پیشنهاد ما این است که با خوردن این بستنی، یک فرصت دیگر به سیر بدهید!

بستنی سیر | عجیب ترین اسانس های بستنی

زغال

به نظر می رسد تولید کننده ی این بستنی به انتهای خلاقیتش در ارایه یک طعم جدید رسیده باشد! این بستنی ژاپنی از بستنی های رایج این کشور است که پیشنهاد می کنیم خیلی خودتان را درگیر حدس زدن طعم آن نکنید!

بستنی ذغال

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code