بلیط هواپیما

عکس هایی که جادوی جنگل های هلند را فاش می کنند!

جنگل های زیبای هلند

می خواهم با قرار دادن مجموعه ای از عکس ها در این پست، زیبایی های کشور هلند را به شما نشان دهم. هلند به کانال های زیبای آمستردام، گل های لاله و البته آسیاب های بادی معروف است. به غیر از این جاذبه های معروف و زیبا، این کشور تعدادی جنگل های زیبا دارد که می توانید برای ساعت ها خود را در آن ها گم کنید. جنگل به خصوص برای عکاسان چیزی به جز چشم اندازها و مناظر همیشگی ست، در محیط جنگل به دلیل شکل های مختلف درختان حتی در فضایی کوچک هم مناظر مختلف و متنوعی برای عکس انداختن وجود دارد. حتی این مناظر با نورهای مختلف ظاهری متفاوت پیدا می کنند،  در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

هلند
مطالب مرتبط:
هلند، سرزمین جاذبه های رنگارنگ
جاذبه های دیدنی هلند (بخش اول)

در چند روز گذشته هوا در کشور من به شدت مه آلود بود و همه افراد از هوای گرفته و افسرده شکایت می کردند. همیشه به آن ها می گفتند به جنگل بروید و گردش کنید تا محو طبیعت زیبای آن شوید چون در موای مه آلود، جنگل، جادویی می شود. وقتی مه، درختان را از هم جدا می کند انگار در حال قدم زدن در داستان های خیالی هستید و در هر شرایطی می توانید با قدم زدن در جنگل احساس آرامش پیدا کنید. مطمئنا جنگل در هر فصل، ظاهری متفاوت پیدا می کند و همیشه زیبایی های خاص خودش را دارد؛ در تابستان،  زیبا و سرسبز می شود. فصل مورد علاقه من پاییز است وقتی برگ درختان رنگارنگ می شوند. اما فصل زمستان را هم دوست دارم زمانی که درختان هیچ برگی ندارند و از درخت چیزی به جز شاخه های آن نمانده است. من یک عکاس هستم و همیشه در هر فصلی و در هر زمانی می توانم در جنگل، زیبایی را پیدا کنم. گاهی وقتی در حال گشت و گذار در جنگل هستم دلم می خواهد عکاسی را فراموش کنم و فقط از سکوتی که جنگل دارد لذت ببرم. به همه کسانی که در اطراف خود جنگل دارند، چه کوچک و چه بزرگ،  پیشنهاد می کنم که حتما یکی دو ساعت را در جنگل پیاده روی کنند این کار خیلی آرامش بخش است و می تواند استرس را کم کند. با من همراه باشید تا عکس های زیبای هلند را به شما نشان دهم:

وقتی برای عکاسی از جاده ای پر پیچ و خم در بین درختان از لنز بلند استفاده می کنید می تواند تاثیری حیرت آور به وجود آورد. این عکسی خاص است و مخصوصا نور پس زمینه آن سوالات زیادی ایجاد می کند، آن نور از ترکیب دو کارت ایجاد شده، نور خورشید و یا نور آتش نیست.

مسیری زیگ زاگ در جنگل

آخر پاییز، وقتی آخرین برگ ها هنوز بر روی درختان باقی مانده اند بهترین زمان برای رفتن به جنگل است چون می توانید در برگ های آخر درختان جزئیات زیادی را بیبنید.

آخرین برگ های باقی مانده از پاییز

صبح زود در ابتدای پاییز، وقتی نور خورشید از لابلای درختان پدیدار می شود. در این زمان از سال قارچ های زیادی در جنگل می روید، اگربه دنبال این قارچ ها باشید در جای جای جنگل می توانید تعداد زیادی از آن ها را پیدا کنید.

قارچ های جنگل

جاده ها و راه های بی انتها ظاهری حیرت آور دارند اگر می خواهید به این صورت عکس بیندازید از لنز بلند استفاده کنید چون این باعث می شود هر چیزی که در انتهای عکس وجود دارد به صورت محو دیده شود.

مسیری باریک

وقتی جنگل در طول روز مه آلود است، مخصوصا در پاییز چندین عکس زیبا بیندازید.

پاییز زیبا

با آمدن فصل پاییز درختان رنگارنگ می شوند و فصل مورد علاقه من برای عکاسی در جنگل فرا می رسد.

تغییر فصل

وقتی بیرون، هوا گرفته و مه آلود است سعی کنید برای گشت و گذار به جنگل بروید این مه، درختان را از هم جدا می کند و فضایی زیبا را به وجود می آورد.

جنگل مه آلود

وقتی که انتهای پاییز نزدیک می شود خیابانی که در نزدیکی خانه من قرار دارد هر چند روز یک بار کاملا تغییر می کند. در درختان جلویی هنوز مقداری برگ وجود دارد اما درختان عقبی تقریبا خالی از برگ هستند.

آخرین برگ ها

حتی در روزهای بارانی و ابری، جنگل همچنان فضایی جالب دارد.

راه های پر پیچ و خم

در تابستان که همه چیز سرسبز است گاهی با پیدا کردن درختانی با ظاهر متفاوت شگفت زده می شوم.

جنگل زیبا

منبع: boredpanda.com

معرفی فرودگاه بین المللی اسخیپول آمستردام
معرفی فرودگاه بین المللی اسخیپول آمستردام
معرفی هتل ۳ ستاره سنترال پارک در آمستردام
معرفی هتل ۳ ستاره سنترال پارک در آمستردام
معرفی هتل فرانس آمستردام | ۳ ستاره
معرفی هتل فرانس آمستردام | ۳ ستاره
قایقرانی در کانال‌های زیبای آمستردام + ویدیو
قایقرانی در کانال‌های زیبای آمستردام + ویدیو