بلیط هواپیما

غذا خوردن در این رستوران بلژیکی، شما را به جهنم می برد! + تصویر

رستوران تی اسپوخوز

در دنیا ۲ دسته آدم وجود دارد دسته ای که عاشق هیجان اند و دسته ای که زندگی آرام و خطی را دوست دارند. دسته ی اول به دنبال هر فرصتی می گردند تا کمی هیجان و تفریح را به زندگی خود تزریق کنند و برای اینکار هم روش های خود را دارند. یا به شهربازی می روند و در آنجا انرژی خود را تخلیه می کنند و انرژی دوباره می گیرند، یا ورزش هایی مثل بانجی جامپینگ را امتحان می کنند و یا به رستوران می روند. به رستوران می روند؟ حتما به نظرتان بسیار عجیب است اما صبر کنید منظور ما هر رستورانی نیست. رستوران های کمی در دنیا وجود دارند که واقعا بتوانند هیجان انگیز باشند و رستوران تی اسپوخوز یکی از آنهاست. تی اسپوخوز در کشور بلژیک قرار دارد و المان های زیادی برای ایجاد هیجان و ترس در آن استفاده شده است. در ادامه ی این مطلب از الی گشت با این رستوران جالب بیشتر آشنا می شویم:

رستوران تی اسپوخوز
مطالب مرتبط:
۶ رستورانی که قبل از مرگ باید امتحان کنید
این رستوران در وسط اقیانوس قرار دارد! + تصویر

خلاقیت به هر شکلی می تواند خود را نشان بدهد و به نظر می رسد که طراحان رستوران تی اسپوخوز در بلژیک توانسته اند آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. در واقع هدف آنها این بوده است که جایی بسیار ترسناک و شبیه به فیلم های مخوف بسازند، جایی که نه تنها ترسناک ترین رستوران دنیا بلکه ترسناک ترین مکان دنیا باشد. این رستوران در شهر Turnhout قرار دارد و نه فقط یک رستوران بلکه یک شاهکار هنری به تمام معنا است.

طراحان رستوران تی اسپوخوز سعی کرده اند تا حد ممکن آن را به جایی شبیه جهنم تبدیل کنند و برای این کار از هیچ چیز فروگذار نکردند! از افکت های صوتی عجیب و غریب تا تصاویر ویژه ای که دقیقا جهنم را برای شما تداعی می کند. بگذارید در ادامه، برای شما از لحظه ورودتان به رستوران حرف بزنیم.

عکس رستوران تی اسپوخوز

فرض کنیم شما فرصت سفر به بلژیک را پیدا کرده اید و دوست دارید تا این رستوران را از نزدیک ببینید. بسیار خوشحال به همراه خانواده یا دوستان و یا به تنهایی به این رستوران می روید و فکر می کنید که وارد چه جای سرگرم کننده می شوید. اما… در لحظه ی ورود به رستوران، در با صدای جیر جیر زننده ای باز می شود و همانجاست که اولین حس عجیب در شما پیدا می شود بعد که وارد می شوید، با فضایی پر از مه روبرو می شوید که در آن انواع و اقسام صداهای ترسناک از صدای موش گرفته تا جغد را می شنوید، صداهایی که در ترکیب با فضای مه آلود واقعا حس ترس در شما ایجاد می کنند. در ایجاد این فضای صوتی و بصری از چندین متخصص کمک گرفته شده و همه ی این ها درکنار هم در حرفه ای ترین حالت ممکن خلق شده اند و کاملا طبیعی و تاثیر گذار هستند.

رستوران تی اسپوخوز در بلژیک

موقع سرو شام به شما منویی داده می شود که پر است از غذاهای حشره ای و مشمئز کننده، بنابراین اگر از امتحان آنها بدتان می آید حتما از قبل کاملا سیر به این رستوران بیایید! البته حتی اگر هم عزمتان را جزم کنید تا در این رستوران غذا بخورید، احتمالا جام ها و بشقاب هایی که با جمجمه های خونی تزیین شده اند و در مقابل شما قرار داده می شود، همان ته مانده ی اشتهایتان را هم کور می کند!

رستوران تی اسپوخوز بلژیک

غذا خوردن در این رستوران واقعا عذاب آور است و به همین دلیل به جهنم تشبیه شده است. این رستوران، به دلایل نامعلومی در سال ۲۰۰۸ تعطیل شد اما به هر حال، حالا جنبه ی گردشگری دارد و افراد مشتاق زیادی را جذاب خود می کند.

اطلاعات پروازی کامل سفر به بروکسل
اطلاعات پروازی کامل سفر به بروکسل
معرفی هتل ان اچ بروکسل لوئیز | ۴ ستاره
معرفی هتل ان اچ بروکسل لوئیز | ۴ ستاره
در مورد گربه های نامه رسان بلژیک چیزی شنیده اید؟
در مورد گربه های نامه رسان بلژیک چیزی شنیده اید؟
برج ناقوس بلفری بروژ، از گذشته تا اکنون
برج ناقوس بلفری بروژ، از گذشته تا اکنون