بلیط هواپیما

۶ رستورانی که قبل از مرگ باید امتحان کنید

عجیب ترین رستوران های دنیا

تا حالا شده که دوست داشته باشید در تاریکی مطلق غذا بخورید؟ یا شده که بخواهید غذایتان را در جوار شیرها میل کنید؟! بنابراین شانس با شماست چون همانطور که در رستوران های زیر می بینید، مکان هایی در دنیا وجود دارد که می تواند همه ی نیازهای غیر معقولتان را پاسخگو باشد، حتی مهم نیست که چقدر عجیب و غریب باشد. لیستی که الی گشت در زیر برایتان تهیه کرده شامل منحصر بفردترین، حیرت آورترین و عجیب ترین رستوران های دنیا است.

رزرو تور کیش
عجیب ترین رستوران های دنیا
مطالب مرتبط:
چطور رستوران های خوب هر شهر را پیدا کنیم؟
رمانتیک ترین رستوران های پاریس

۱- ایتالیا کشور بسیار زیبایی است و هر شهر آن دیدنی های خاص خود را دارد. رستورانی که می خواهیم در اینجا به شما معرفی کنیم نه در شهر ونیز و نه توسکانی بلکه در یک جای کمتر شناخته شده ی آن قرار دارد. اگر به ایتالیا سفر کردید و مقصد سفرتان شهر Puglia بود حتما رستوران Grotta Palazzese که رستورانی در دل غار، در این شهر است را امتحان کنید.

رستوران Grotta Palazzese

۲- تا حالا در ارتفاع ۳۸۰۰ متری سطح زمین غذا خورده اید؟ رستورانی با منظرای باور نکردنی بر فراز کوه در ارتفاع ۳۸۴۲ متری! اینجا منطقه ی شامونیکس است رستوران Aiguille Du Midi، کشور فرانسه

رستوران Aiguille Du Midi

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

۳- در این رستوران در جوار زرافه ها صبحانه بخورید و وعده تان را با آنها تقسیم کنید! رستوران Giraffe Manor در شهر لانگاتا، کشور کنیا

رستوران Giraffe Manor

۴- مکانی عالی برای یک قرار ملاقات فرموش نشدنی، جایی برای ریلکس شدن و داشتن یک روز فوق العاده و بالاخره یک رستوران بسیار با کیفیت… این رستوران به سبک خانه های هابیتی در «سه گانه ارباب حلقه ها» ساخته شده است و محیط دلنشین آن، شما را تا ابد عاشق خود خواهد کرد. رستوران The Green Dragon Pub In Hobbiton، یک مکان فوق العاده برای دوستداران واقعی این فیلم است.

رستوران The Green Dragon Pub In Hobbiton

۵- اگر برای صرف چای یا قهوه تا حالا به بیرون رفته باشید احتمالا آن را فقط در یک یک کافه ی معمولی میل کرده اید. اما صرف قهوه در کنار مردگان چه حسی دارد؟ اینجا کافه ای عجیب در کشور سوییس است که دکور آن با اسکلت، جمجمه و ستون فقرات انسان ها تزیین شده است! البته مشخص نیست که این اسکلت ها واقعا متعلق به انسان ها هستند یا فقط ماکت اند. درهر صورت بعید است حتی دانستن این موضوع از حس عجیبتان کم کند. نام این کافه ی  عجیب غریب، Hr Giger Museum است که در شهر Gruyères کشور سوییس قرار دارد.

رستوران Hr Giger Museum

۶- رستورانی که از یخ ساخته شده است و حتی میزها و لیوان های آن هم یخی است. شاید جای نزدیکی نباشد اما اگر گذرتان به این کشور افتاد، رستوران قلعه ی برفی کمی (Snowcastle Of Kemi) را فراموش نکنید. این رستوران در شهر کمی قرار گرفته است و می توانید در کنار داشتن یک شام فوق العاده، در حالی که در محیطی از برف و یخ احاطه شده اید، تجربه ای متفاوت هم کسب کنید.

رستوران Snowcastle Of Kemi
خرید بلیط هواپیما لحظه آخری
معرفی ۹ مورد از بهترین رستوران های دهلی
معرفی ۹ مورد از بهترین رستوران های دهلی
با ۱۰ مورد از بهترین رستوران های حلال بمبئی آشنا شوید
با ۱۰ مورد از بهترین رستوران های حلال بمبئی آشنا شوید
معرفی بهترین رستوران های جهان در سال ۲۰۱۸
معرفی بهترین رستوران های جهان در سال ۲۰۱۸
معرفی رستوران های ترکی در لندن با بهترین قیمت
معرفی رستوران های ترکی در لندن با بهترین قیمت