بلیط هواپیما

کافه گردی در تفلیس

کافه های رمانتیک تفلیس

 وقتی در خیابان های تفلیس راه می روید فضای خاص خیابان ها و کوچه ها احساسی متفاوت را در شما ایجاد می کند، کوچه پس کوچه های دنج و باریک این شهر آنقدر احساس برانگیز است که می توانید ساعت ها در این کوچه ها قدم بزنید. بعد از آن شاید بخواهید به کافه ای بروید و طعم چای و قهوه های این شهر را نیز امتحان کنید پس با الی گشت همراه باشید تا با کافه های این شهر زیبا بیشتر آشنا شوید.

مطالب مرتبط:
آشنایی با دیدنی های معروف تفلیس
کارهایی که باید در تفلیس انجام دهید

کافه گابریادزه

رزو گابریادزه از هنرمندان بسیار مشهور گرجستان است که در زمینه فیلم نامه نویسی، کارگردانی، مجسمه سازی و عروسک گردانی فعالیت می کند، کافه گابریادزه با طراحی کامل این هنرمند انجام شده بطوریکه دیوارها کاملا با سلیقه او رنگ آمیزی شده و میز و صندلی و پرده ها در هماهنگی کامل با این رنگ ها هستند که زیبایی و هارمونی خاصی را به وجود آورده است. مجسمه ها و ظروف سفالی که برای دکوراسیون داخلی این کافه انتخاب شده به دنج بودن و آرامش فضای آن کمک بسیاری کرده است. غیر از فضای گرم داخل، برای فصل گرما یک تراس هم در نظر گرفته شده که در آنجا غذاهای سنتی گرجستان سرو می شود. بعد از گردش در خیابان های رمانتیک تفلیس آمدن به این فضا و چشیدن طعم خوب نوشیدنی ها و غذاها بسیار می چسبد!

کافه گابریادزه تفلیس

کافه بوک کرنر

این کافه جایی برای علاقه مندان به کتاب است به هر کجا که نگاه کنید کتاب می بینید حتما لامپ ها هم در این کافه با کتاب تزئین شده است، فضای سنتی و آرامش بخش این کافه شما را به دنیای قدیم می برد و برای مدتی یادتان می رود که در شهر شلوغی مثل تفلیس زندگی می کنید. بوک کرنر با وجود ظاهر ساده خود به خوبی می تواند شما را در آرامشی رویایی فرو ببرد، در اینجا بعد از اینکه قهوه خود را میل کردید می توانید برای سرگرمی و هیجان هم که شده بازی های تخته ای انجام دهید. اگر حس کردید که می خواهید کمی از دنیای شلوغ و پر مشغله فاصله بگیرید و کمی فکر کنید به این کافه زیبا بیایید با دیدن کتاب های اینجا بیشتر هوس فکر کردن به سرتان می زد!

کافه بوک کرنر تفلیس

کافه لا کابرنت

اگر شما هم عاشق فیلم هایی با فضای صد سال پیش پاریس هستید تا فضای خاص و رویایی پاریس آن زمان را ببینید آمدن به این کافه را به شما پیشنهاد می کنیم. در این کافه در فضایی ساده و دنج  پر از احساس آرامش می شوید و یاد پاریس قدیم می افتید، وقتی نگاهی به منو و نوشیدنی ها آن بیندازید ترکیبی از غذاهای فرانسوی و محلی را می بینید که طعم بسیار خوشایندی دارند، در این کافه غذاها با تزئیناتی بسیار متنوع و زیبا سرو می شود.

لا کابرنت تفلیس

لینویل

لینویل در مرکز شهر تفلیس و در کنار میدان آزادی قرار دارد، محیط دنج و آرامش بخش و قیمت های مناسب آن این کافه را یکی از محبوب ترین ها کرده است. طعم غذاها و نوشیدنی های این کافه بسیار خوشایند و دلپذیر است مخصوصا اینکه در این محل موسیقی آرامی نیز نواخته می شود که به احساس آرامش شما بیشتر کمک می کند. اگر شما هم کافه هایی با فضای قدیمی و دنج را دوست دارید حتما سری به این کافه زده و غرق شور و احساس شوید.

معرفی فرودگاه بین المللی تفلیس
معرفی فرودگاه بین المللی تفلیس
راهنمای سفر به تفلیس
راهنمای سفر به تفلیس
چرا با الی گشت به تفلیس سفر کنیم؟
چرا با الی گشت به تفلیس سفر کنیم؟
۷ دلیـل برای سفـر به گرجـسـتان
۷ دلیـل برای سفـر به گرجـسـتان