پیشبینی هایی درباره آیفون ۸

آیا شایعات درباره آیفون هشت صحت دارد؟

شایعات مختلف در مورد آیفون ۸ با سرعت زیادی در حال انتشار هست؛ اگر چه برای اطمینان یافتن از صحت این اطلاعات مختلف، باید تا سال آینده صبر کنیم. جدیدترین شایعات حکایت از آن دارد که بلندگوهای این گوشی نسبت به آیفون ۷ کوچکتر خواهد بود که باعث نازک تر شدن گوشی می شود. اپل متصور است که گوشی های نازک تر بهتر هستند. البته کم شدن ضخامت گوشی ها هم تا حد مشخصی می تواند ادامه پیدا کند.

در ادامه این شایعات در مورد این گوشی پربحث و داستان که منتشر شده، حاکی از آن است که اپل قصد دارد با ایجاد تغییراتی در سیستم بلندگوهای آیفون جدید خود، ضخامت آن را تا میزان قابل توجهی کم کند؛ البته در مورد این شایعه همانند سایر شایعات نمی توان نظر قطعی صادر کرد. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
اپل و مخاطرات محیط زیستی
با گوشی های پرفروش ۲۰۱۶ آشنا شوید
iphone 8

اپل دو سال پیش یک پیتنت (حق اختراع) با عنوان “Mechanically actuated panel” را به ثبت رساند که با بهره گیری از آن می تواند اندازه بلندگوهای گوشی های آیفون را تا میزان زیادی کم کرد. این پیتنت به توضیح در مورد وسایلی می پردازد که دربردارنده محفظه ای هستند که بخشی از سیستم صوتی است. در این سیستم صوتی یک پانل وجود دارد که دربردارنده چند پانل دیگر است. هر کدام از این پانل ها دارای یک عمل کننده مکانیکی هستند که به آن ها وصل شده است.

چنانچه اپل چنین سیستمی را در گوشی های آیفون ۸ استفاده کند، بلندگوهای این گوشی می توانند بدون استفاده از میکرو درایورها (هدایت کنندگان بسیار کوچک)، دارای صدای با کیفیتی شوند. این موضوع بسیار اهمیت دارد؛ زیرا استفاده نکردن از این میکرو درایورها سبب شده ضخامت گوشی تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کند. احتمال دیگر این است که ضخامت گوشی کم نشده و فضای ایجاد شده ناشی از کاهش اندازه بلندگوها، برای موارد دیگری همچون افزایش اندازه باتری به کار گرفته شود و با بزرگ تر شدن باتری، طبیعتاً میزان ذخیره سازی انرژی آن نیز افزایش یابد. البته این حق اختراع مربوط به دو سال پیش بود و امکان دارد هرگز مورد استفاده قرار نگیرد.

اپل امسال از آیفون ۷ رونمایی کرد و نظر تحلیلگران این بود که به اندازه کافی خوب بود؛ اما قطعا سال آینده انتظار طرفداران گوشی های آیفون، سرمایه گزاران و تحلیلگران افزایش یافته و اپل نیز باید سطح کیفی کار خود را بالا ببرد.

بلو اسمارت، تنها یک چمدان نیست!
غاری که فضانوردان برای ماموریت بعدی خود در آن تمرین می کنند
چطور از اطلاعات شخصی مان در سفر محافظت کنیم؟
چطور از طریق اینستاگرام با سفر کردن پول دربیاوریم؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code