قلعه های قدیمی ایتالیا رایگان به مردم بخشیده می شوند!

قلعه های قدیمی ایتالیا

اگر همیشه رویای داشتن یک قلعه ی  قدیمی را در سر می پرورانده اید، وقتش رسیده که آن را به واقعیت تبدیل کنید. در یک اقدام شگفت آور، کشور ایتالیا در حال بذل و بخشش ۱۰۳ دارایی با ارزش شامل ویلاها، خانه ها و قلعه های این کشور آن هم به طور رایگان است! و این به ان معناست که هر کسی می تواند ورژن شخصی قلعه های سنگی آنها را بسازد. با الی گشت همراه باشید:

قلعه های قدیمی ایتالیا
مطالب مرتبط:
راز کودک مومیایی شده ایتالیا
۹ مقصد گردشگری پر طرفدار در ایتالیا

همانطور که می دانید ایتالیا یکی از کشورهای بسیار دیدنی قاره ی سبز است که جای جای آن دارای جذابیت است و یکی از بهترین کشورهای دنیا برای سفر محسوب می شود. این کشور پر است از خانه ها و مکان های تاریخی قدیمی و تاریخی و قلعه های بسیار زیادی در ان که به دوران پادشاهان قرن ها پیش بر می گردد، وجود دارد.

قلعه های قدیمی در ایتالیا

حالا این کشور دست به اقدام عجیب و جالبی زده است و قلعه ها و خانه های قدیمی این کشور را رایگان به مردم اعطا می کند، کاری که همه را سر ذوق آورده شده است! فقط یک موضوع وجود دارد و آن هم این است که آژانس دارایی این کشور، انتظار دارد که هر شخصی که یکی از این قلعه ها و یا هر کدام از این ۱۰۳ دارایی رایگان را دریافت می کند، آن را ترمیم کرده تا به یک مقصد توریستی تبدیل شود. فرقی هم ندارد که این قلعه به یک هتل، رستوران و یا هر چیز دیگری تبدیل شود، فقط باید جذب گردشگر کند.

عکس قلعه های قدیمی ایتالیا

یکی از اعضای اژانس دارایی های ایالتی ایتالیا در این باره می گوید این پروژه می تواند بخش کند گردشگری را بهتر کند. در این پروژه، خانه ها و آپارتمان هایی که دیگر از آنها استفاده نمی شود به محل اقامتی برای مسافران، توریست ها و دوچرخه سواران تبدیل می شود. مقامات اجرایی این پروژه همچنین بر این امیدند تا با انجام آن، شهرهای بسیار شلوغ و مشهور کشور مثل ونیز، کمی گردشگری شان کمتر شده و به تعادل برسند تا مردم این شهر بتوانند زندگی عادی خود را از سر بگیرند.

قلعه ای قدیمی در ایتالیا
داخل قلعه ای قدیمی در ایتالیا

مهلت ثبت نام در این پروژه تا تاریخ ۲۶ ژوئن است و افرادی که موفق به گرفتن یکی از این قلعه ها شوند، ۹ سال وقت دارند تا روی پروژه و ایده شان کار کنند و تا ۹ سال بعدی، ایده شان را عملی کنند. اگر شما توانستید در این پروژه ثبت نام کنید اما درخواستتان رد شد، نگران نشوید چون ایتالیا به فکر بخشش ۲۰۰ دارایی دیگر تا ۲ سال آینده است.

چطور از فرودگاه مالپنسا میلان به مرکز شهر برویم؟
سیل ونیز تبدیل به تهدید جدی این شهر گردشگری شد
فرودگاه مهرآباد و ساخت ترمینالی جدید توسط ایتالیایی ها
تماشا کنید: تورین ایتالیا، رقیبی برای رم!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code