برای ماجراجویی های هیجان انگیز به کجا برویم؟

بهترین مکان ها برای ماجراجویی

ماجراجوهای زیادی هستند که تفریح را فقط در هیجان و بالا رفتن میزان آدرنالین می دانند. آن ها دوست دارند برای تجربه هیجان، هر نوع تفریح مهیجی که در دنیا وجود دارد را امتحان کنند. در دنیا جاهایی هست که فقط به درد یک نوع ماجراجویی خاص می خورد و همه آنجا را به آن ماجراجویی می شناسند. اگر کوله بار سفر ببندید و برای تجربه آن ماجراجویی خاص به آنجا بروید مطمئنا یکی از هیجان انگیزترین لحظه های زندگی انتظارتان را می کشد. الی گشت را همراهی کنید تا بگوییم برای کدام ماجراجویی به کجا بروید.

ماجراجویی

بانجی جامپینگ، چین

مطالب مرتبط:
خودتان را برای این ماجراجویی ها در فیلیپین آماده کنید
برای ماجراجویی در برمودا آماده اید؟

بانجی جامپینگ یکی از محبوب ترین و البته هیجان انگیزترین فعالیت های ماجراجویانه است که انجام آن واقعا دل شیر می خواهد. برای انجام این کار بعد از اینکه به شما طناب های بلند بسته شد از ارتفاع می پرید و فوران آدرنالین را کاملا حس می کنید. یکی از بهترین و زیباترین نقاط دنیا برای بانجی جامپینگ برج ماکائو در چین است چون ارتفاعی خوب و چشم اندازی رویایی از برج های اطراف دارد. در روز ماجراجوهای زیادی از روی این برج بانجی جامپینگ را تجربه می کنند.

بانجی جامپینگ

هلی اسکی، آلاسکا

در این ماجراجویی تجهیزات اسکی خود را برمی دارید و سوار هلیکوپتر می شود تا مناطق دورافتاده و دامنه های دست نخورده ای را پیدا کنید که تا به حال هیچ کس پایش برای اسکی بازی به آنجا باز نشده است! این اسکی آزاد و خارج از پیست آنقدر مهیج است که طرفدارانش رو به روز بیشتر می شوند البته برای انجام آن باید مهارت خیلی زیادی در اسکی داشته باشید. از بهترین جاها برای هلی اسکی ارتفاعات آلاسکاست که با کوه های بلند و پر برفش انتظارتان را می کشد.

هلی اسکی

غواصی در غار، مکزیک

غواصی خودش هیجان انگیز است حالا اگر این غواصی را در اعماق غاری تاریک انجام دهید مطمئنا هیجانش چند برابر می شود! در جزیره یوکاتان در مکزیک غاری هست که یکی از بهترین غارهای دنیا برای این ماجراجویی مهیج به حساب می آید. البته برای این ماجراجویی باید کاملا مراقب خطرات احتمالی باشید چون غلظت بالای آب غواصی در آن را خطرناک کرده است.

غواصی در غار

صخره نوردی، کالیفرنیا

در کوه های «سیرا نودا» ی کالیفرنیا صخره های بزرگی هست که انگار فقط برای صخره نوردی آفریده شده اند! در آنجا می توانید یکی هیجان انگیزترین صخره نوردی یعنی صخره نوردی بدون هیچ تجهیزاتی را تجربه کنید. این شاخه از صخره نوردی بولدرینگ است و ماجراجویان زیادی در این کوه ها با این ورزش اوج هیجان را تجربه می کنند.

صخره نوردی

یخ نوردی، کلرادو

یخ نوردی از تفریحات مهیجی است که البته برای انجامش باید آدم آرامی باشید و حتی در بدترین شرایط هم خونسرد باقی بمانید! فقط کافیست چند بار این ماجراجویی را تجربه کنید تا عاشقش شوید. پارک Ouray Ice در کلرادو یکی از بهترین جاهای دنیا برای یخ نوردی است چون هم یخ های خوبی دارد و هم امکانات پیشرفته ای.

یخ نوردی
۱۲ تفریح شبانه از گوشه و کنار دنیا
۱۲ تفریح شبانه از گوشه و کنار دنیا
عکس هایی جذاب از زیباترین روستاهای جهان
عکس هایی جذاب از زیباترین روستاهای جهان
۱۰ مقصد سفر برتر برای زوج های جوان
۱۰ مقصد سفر برتر برای زوج های جوان
بزرگترین جزیره دنیا کجاست؟
بزرگترین جزیره دنیا کجاست؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code