محله چینی ها در بانکوک+ تصویر

محله چینی ها در بانکوک

به بانکوک خوش آمدید، شهری پر از تفاوت و تفاوت. بانکوک شهر بسیار متفاوت جنوب شرقی آسیا، پایتخت تایلند و جایی که بیشتر از خیلی دیگر از شهرهای دنیا گردشگر می پذیرد و اگر کمی فکر کنید می بیند که عجیب هم نیست. بانکوک یکی از دیدنی ترین شهرهای جهان است به هر گوشه ی آن که نگاه کنید تضاد را می توانید ببینید و حس کنید، سوار توک توک شوید، طعم غذاهای فوق العاده تایلندی را بچشید، در بناهای مذهبی و فرهنگی بی شمار آن غرق شوید و یکی از بهترین کارهایی که در این شهر می توانید انجام دهید، به محله ی چینی ها بروید! بله، محله چینی ها در بانکوک یکی از جاذبه های گردشگری مشهور این شهر و بهشت غذایی توریست هاست. خیابان های چراغانی شده ی آن زبانزد هستند و زندگی در رگ های آن در هر ساعتی از شبانه روز جریان دارد. این قسمت از بانکوک از دوست داشتنی ترین جاهایی است که در سفر به بانکوک می توانید ببینید به همین خاطر این نوشتار از الی گشت را به معرفی کامل آن اختصاص داده ایم.

محله چینی ها در بانکوک
مطالب مرتبط:
گذشتن از این تفریحات بانکوک محال است!
چطور یک هفته را در بانکوک بگذرانیم؟

محله چینی ها در بانکوک از اصلی ترین جاذبه هایی است که هر توریستی که به این شهر می رود باید ببیند. در طول روز این محله ی یک کیلومتری شلوغ پلوغ و پر از فروشنده هایی می شود که اجناس و کالاهای مختلف خود را کنار جاده می گذراند. در همه جای منطقه ی چینی ها می توان رستوران ها و مغازه های مختلف را دید، بازدید از این محله قطعا تجربه ای است که نباید از دست داد. اگر خواستید از این محله دیدن کنید بهتر است سفرتان را طوری برنامه ریزی کنید که مصادف با فستیوال های شاد مثل سال نوی چینی ها باشد، در این زمان این محله در بهترین و شادترین حالت خود است.

محله چینی ها در بانکوک یکی از قدیمی ترین محله ها برای خرید در این شهر محسوب می شود و به همین خاطر حتی خود بانکوکی ها هم برای خرید سراغ ای محله می روند. انوع و اقسام مغازه های کوچک و بزرگ را می توانید در آن ببینید از مغازه های طلا فروشی گرفته تا لباس، میوه و مواد خوراکی و… رستوران های چینی هم که جز جدایی ناپذیر این محله است. از دو راه می توانید به این منطقه بروید یا سوار بر قایق شوید و از منطقه ی سیلوم به آن بروید و یا این که از مترو استفاده کنید که باید در ایستگاه هوا لامپونگ پیاده شوید و بعد از پیاده روی چند دقیقه ای به این محله می رسید.

عکس های محله چینی ها در بانکوک

یکی از اصلی ترین خصوصیتی که محله چینی ها دارد این است که از لحظه ای که وارد آن می شوید می توانید حس کنید که به یک جای متفاوت از دیگر مناطق بانکوک وارد شده است انگار که خود چین است! همه چیز هم از نظر بصری و هم سمعی فرق دارد، بوهای مختلف، صداهای گوناگون، فروشنده هایی که سعی می کنند تا کالاهایشان را بفروشند و… اصلی ترین رنگی که در محله چینی ها در بانکوک دیده می شود رنگ قرمز و زرد است و همه جا با فانوس های چینی تزیین شده است.

محله ی چینی ها در بانکوک

ازآن جایی که محله ی چینی ها هم مورد علاقه ی توریست ها و هم مردم عادی خود بانکوک است، جدای از دیدن فرهنگ متفاوت این قسمت و جاذبه های آن، یکی از دلایل دیگر می تواند خرید مقرون به صرفه باشد. همه ی کالاها به قیمت ارزان عرضه می شود که اگر کمی چانه بزنید می توانید حتی قیمت آنها را از آن پایین تر هم بیاورید.

محله ی چینی های بانکوک

در یکی از بناهای مذهبی این محله، تالابی بسیار عجیب وجود دارد و این برای آن دسته از گردشگرانی که به دیدن چیزهای عجیب و غریب علاقه دارند انتخاب خوبی است. در وات چاکراوات، تالابی وجود دارد که در آن ۳ کروکودیل بسیار بزرگ زندگی می کند کروکودیل های گرسنه ای که منتظر وعده ی غذایی بعدی شان هستند. گفته شده که این کروکودیل ها تا حالا چند نفر را خورده اند.

یائوارت هم نام یکی از خیابان های محله چینی ها در بانکوک است که به جرات می توان گفت با تاریک شدن هوا و همین که شب فرا می رسد، به یکی از بهترین خیابان های دنیا تبدیل می شود. اگر چه در لحظات اول که وارد آن می شوید ممکن است تا حد زیادی گیج کننده به نظر برسد و احساس کنید در آن همه همهمه و هیاهو گم شده اید اما اگر کمی حس ماجراجویی داشته باشید، خیلی زود این حستان را به یک ماجراجویی تمام عیار تبدیل می کنید.

محله چینی ها در بانکوک تایلند

بهترین غذاهای چینی در بانکوک را در این منطقه می توانید امتحان کنید از غذاهای دریایی گرفته تا دیم سام های خوشمزه، املت صدف و نودل های تند پپرونی. همچنین در این محله می توانید میوه های خارق العاده ای را پیدا کنید که احتمالا در کشورهای دیگر نخواهند بود. حتما بستنی دست ساز نارگیلی را امتحان کنید.

منبع: bangkok.com

این غذاها را در بانکوک بخورید تا برای همیشه آنجا بمانید!
معرفی هتل ۵ ستاره اوکس بانکوک ساتورن در بانکوک
معرفی هتل پولمن بانکوک جی در تایلند + تصویر
جاذبه های گردشگری بانکوک

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code