بلیط هواپیما

خدمات مرحبا سرویس دبی چیست؟

مرحبا سرویس در دبی | marhaba service dubai

سفر به دبی همیشه یکی از گزینه های روی میز سفرهای خارجی ما ایرانیان است. دبی نه تنها در امارات و خاورمیانه بلکه در سراسر جهان معروف است و سالانه هم از ایران و هم از سراسر جهان و نقاطی که فکرش را هم نمی کنید به دیدن این شهر می روند. از جمله ی دلایل جذابیت دبی به عنوان مقصدی برای همه ی سلیقه ها، وجود مجموعه های تفریحی هیجان انگیز و مرکز خریدهای فوق العاده ای هست که در این شهر ساخته شده اند و تا دلتان بخواهد خدمات متنوع و متفاوتی دارند. حالا به تمام این امکانات و جاذبه ها، مرحبا سرویس در دبی که از بدو ورود شما به فرودگاه بین المللی دبی شروع می شود را نیز اضافه نمایید. در مرحبا سرویس دبی واقعا مهم نیست که شما به چه فصدی به این شهر سفر کرده اید و در هر صورت مشمول استفاده از آن می شوید. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر با خدمات مرحبا سرویس در دبی آشنا شویم.

مرحبا سرویس چیست؟

آشنایی با مختصری از تاریخچه ی مرحبا سرویس در دبی

مطالب مرتبط:
گاردن گلو دبی | درخشنده و منحصر به فرد در جهان
محله اسپرت سیتی دبی، محله ای برای طرفداران ورزش!
گردش در شهر برج های بلند، با تورهای اتوبوسی دبی

سرویس مرحبا در دبی از جمله ی امکاناتی است که در این مقصد جالب و جذاب برای مسافران وجود دارد. خوبی این سرویس همانطور که برای شما در مقدمه نیز ذکر کردیم این است که مهم نیست که شما با چه قصد و نیتی به دبی می روید، در هر صورتی شما می توانید به در سفر خود به دبی از خدمات مرحبا در فرودگاه های این شهر استفاده نمایید.

با استفاده از امکان مرحبا سرویس در دبی شما می توانید از سرویس فرودگاه دبی در تمامی مراحل ورود و دریافت بار و انتقال خود در فرودگاه توسط مسئولین و مجریان این امر در فرودگاه ها استفاده نمایید. در سال ۱۹۹۱ میلادی یعنی ۲۸ سال پیش بود که سرویس مرحبا در دبی و در فرودگاه بین المللی دبی راه اندازی شد.

این سیستم در ابتدا تنها با پشتیبانی تیمی ۲۰ نفره در همه ی بخش ها اعم از مدیریت، پشتیبانی و کادر اجرایی راه اندازی شد اما امروزه بیش از هزاران نفر در این سیستم کار می کنند.

خدمات مرحبا سرویس دبی چیست؟

از پیشرفت ها و همه گیر شدن سیستم مرحبا این را باید به شما بگوییم که در حال حاضر بیشتر از ۶۰۰ شرکت با ملیت های مختلف در طیف سیستم مرحبا سرویس در دبی فعالیت می نمایند. البته این شرکت در ادامه ی فعالیتش به عنوان بخشی از شرکت هواپیمایی امارات در آمد.

در طول سالیانی که از به وجود آمدن این سرویس گذشته است، خدمات مرحبا سرویس در دبی بسیار پیشرفت کرده است و دارای ابعاد بزرگ تر و بهتری نیز شده است و به همین خاطر روز به روز هم بر شرکت هایی که دارای این خدمات هستند بیشتر و بیشتر می شود. علاوه بر آن در سراسر جهان شرکت های خدمات هواپیمایی و فرودگاهی به وجود آمده اند که سرویس هایی شبیه به خدمات مرحبا سرویس در دبی را ارائه می دهند.

آشنایی با مختصری از تاریخچه ی مرحبا سرویس در دبی

مرحبا سرویس چیست؟

در خطوط بالاتر نیز اشاره کردیم به مختصر که سیستم مرحبا سرویس در دبی چیست و هم اکنون برای شما کامل و جامع توضیح خواهیم داد. در زمانی که شما به دبی سفر می کنید، اصلا مهم نیست که شما چه سفری کاری داشته باشید و چه سفر تفریحی و یا حتی این که چه تنها سفر کنید و یا به همراه خانواده و دوستان خود. شما می توانید با استفاده از مرحبا سرویس در دبی و به محض ورود به فرودگاه در تمامی مراحل ورود خود به اولین گیت های فرودگاه دبی تا دریافت بار و انتقال شما به داخل فرودگاه تا به آخرین ثانیه های حضورتان در داخل محوطه ی فرودگاه از این خدمات استفاده نمایید.

این سیستم ابعاد و جنبه های مختلفی دارد که از جمله ی خدمات اصلی این سرویس می توان به مواردی اشاره نماییم که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد. لطفا حتما به این نکته توجه داشته باشید که این خدمات بسته به نوع و قیمت آن ها متفاوت هستند و در قالب بسته های برنز، نقره ای و طلایی به مسافرانی که به مقصد دبی پرواز کرده اند و پروازشان نشسته است، ارائه می گردد.

به نظر می رسد که خدمات مرحبا سرویس در دبی بیشتر مناسب تیم های کاری، رؤسای شرکت ها، افراد VIP و خاص و یا تمامی افرادی است که تمایل دارند که پس از نشستن پرواز خود بتوانند تا از خدمات خاص و ویژه ای استفاده نمایند. همچنین مرحبا سرویس می تواند برای کسانی که از ویلچر استفاده می کنند و یا اولین بار است که به فرودگاه دبی وارد می شوند، سرویس مناسبی محسوب شود.

مرحبا سرویس در دبی

بسته های مرحبا سرویس در دبی

بسته های خدماتی مرحبا سرویس در دبی دارای ۳ سطح مختلف طلایی، نقره ای و برنز هستند.

  • خدمات طلایی مرحبا سرویس در دبی عبارت است از این که به ازای هر مسافر یکی از پرسنل مرحبا با تابلوی نام مسافر در راهروی اولیه منتظر مسافر خواهد بود و مسافر بدون معطلی از صف چک پاسپورت عبور داده خواهد شد. درصورتی که مسافران چمدان یا وسایلی داشته باشند، چمدان های آنها به وسیله ی کارکنان مرحبا سرویس تحویل گرفته می شود و مسافران را کمک کرده و تا درب پارکینگ و رساندن به وسیله نقلیه همراهی می کنند. در سرویس طلایی برای پروازهای ورودی، اسکورت خصوصی برای مسافر صورت می گیرد و راهنمایی کاملی از شخص به همراه تشریفات ویژه در نظر گرفته می شود. در صورت درخواست مسافر، حمل وسایل و چمدان وی فراهم شده و وسایل شخص توسط پرسنل منتقل می گردد. همچنین در پروازهای ورودی مسافر به سرعت از گیت امنیتی و گیت چک پاسپورت عبور داده می شود و به لژ اختصاصی مرحبا دسترسی پیدا خواهد کرد. مسافرین در این سرویس همراه با باربر ویژه در محوطه ی چک این مورد استقبال قرار گرفته و در حین مراحل آن با تشریفات امنیتی خاصی مواجه خواهند بود. همچنین از لژ خصوصی تا گیت خروجی نیز اسکورت ویژه از مسافر انجام می پذیرد. در لژ خصوصی مسافران می توانند از امکانات لژ استفاده کرده و به مطالعه و استراحت بپردازند.
بسته های مرحبا سرویس در دبی
  • خدمات نقره ای مرحبا سرویس در دبی در پروازهای ورودی به محض رسیدن مسافر به ترمینال، یکی از پرسنل مرحبا سرویس همراه تابلویی که نام مسافر بر روی آن درج شده است به استقبال وی می روند و وی را در طول مسیر راهنمایی می کند. همچنین اسکورت و همراهی وی با تشریفات کامل در بخش های محتلف صورت می گیرد و تا زمان رسیدن آشنایان و خروج از فرودگاه اسکورت و همراهی صورت خواهد گرفت. همچنین در صورت درخواست مسافر چرخ دستی مخصوص حمل بار نیز برای وی تعبیه می شود و تمامی بار مسافر توسط پرسنل حمل خواهد شد. توجه داشته باشید که در صورت درخواست مسافر، ماشین های مخصوص برای ترانسفر مهیا می شود. تردد در ترمینال های ۱ و ۳ در مکان هایی که مقامات هوانوردی و فرودگاه مقرر کرده اند صورت می گیرد. در پروازهای خروجی استقبال گرمی از مسافر صورت گرفته و دریافت کارت پرواز و تحویل چمدان های وی توسط پرسنل مرحبا صورت می گیرد. همچنین در چک این و تشریفات گمرکی و امنیتی، پرسنل مرحبا وی را همراهی کرده و از محل بازرسی و چک پاسپورت نیز به سرعت عبور داده می شوند. بیشتر خانم هایی که به تنهایی به دبی سفر کرده اند و با زبان عربی و یا انگلیسی آشنایی نداشته اند، استفاده از سرویس مرحبای نقره ای را توصیه نموده اند.
مرحبا سرویس
  • خدمات برنز مرحبا سرویس در دبی زمانی که مسافر از هواپیما پیاده می شود باید به قسمت مرحبا سرویس مراجعه نماید تا پرسنل مرحبا مسافر را از مسیری ویژه و بدون معطلی در صف یا چک پاسپورت عبور دهند. این سرویس شامل خوشامدگویی و استقبال گرم از مسافر در بخش پروازهای ورودی می گردد. خدمات برنزی شامل کمک و راهنمایی و همراهی در زمان دریافت بار و تشریفات امنیتی می شود. برای پروازهای خارجی ویزای مسافر تحویل داده می شود، مسافر با اسکورت کامل از ایست بازرسی و گیت امنیتی با تشریفات ویژه منتقل می گردد و چمدان ها و بار فرد توسط پرسنل تحویل داده می شود. به نظر می رسد که مرحبا سرویس برنز برای مسافرانی که تمایل دارند تشریفات فرودگاهی و عملیات ترخیص به سرعت انجام شود و مسافران کهنسال مناسب می باشد.
مرحبا سرویس در دبی | marhaba service dubai

افتخارات جهانی مرحبا سرویس در دبی

از جمله افتخارات خدمات مرحبا سرویس در دبی این است که مرحبا سرویس در اولین نمایشگاه صنعت گردشگری خاورمیانه در سال ۲۰۱۱ به عنوان نماد سفر عربی معرفی شد. این شرکت در سال ۲۰۱۳، دارای امکانات بیشتری در لانج پروازهای خارجی سراسر فرودگاه های دبی و علی الخصوص فرودگاه بین المللی دبی شد. در همین سال مرحبا سرویس برنده ی جایزه ی نمایشگاه Expo نیز شد و میزبانی همین نمایشگاه در سال ۲۰۲۰ میلادی را نیز به دست آورد. مرحبا سرویس در ابتدا تحت مالکیت و نظارت شرکت خدمات بین المللی هوایی و پروازی امارات به وجود آمد. سیستم مرحبا سرویس دبی در سال ۲۰۱۴ میلادی موفق به حضور در همایش ITB (بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی گردشگری جهان) شد. البته روند موفقیت های مرحبا سرویس در دبی همچنان ادامه دارد و این شرکت در انجام خدمات سالنی بهترین شرکت خدماتی در دنیای عرب نیز شده است.

معرفی هتل ردا البوستان دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل ردا البوستان دبی | ۵ ستاره
انواع تفریحات ساحلی در پارک آل ممزر دبی
انواع تفریحات ساحلی در پارک آل ممزر دبی
با کودکتان این ۱۰ کار هیجان انگیز را در دبی انجام دهید
با کودکتان این ۱۰ کار هیجان انگیز را در دبی انجام دهید
معرفی هتل لندمارک ریکا دبی | ۴ ستاره
معرفی هتل لندمارک ریکا دبی | ۴ ستاره