سیام سنتر، مرکز خریدی در بانکوک

مرکز خرید سیام سنتر در بانکوک

بانکوک از شهرهای معروفه دنیا برای خرید است و انگیزه ی خیلی از گردشگران برای سفر به این شهر علاوه بر بازدید از جاذبه ها و امتحان غذاهای متنوع، خرید کردن هم هست. سیام سنتر(Siam center)  از مراکز خرید محبوب بانکوک است که بیشتر مورد توجه افرادیه که دلشان می خواهد خیلی مد روز باشند و چیزهایی را بخرند که نمونه اش در هیچ جای دیگری پیدا نمی شود. الی گشت را همراهی کنید تا کمی درباره مرکز خرید سیام سنتر در بانکوک حرف بزنیم.

سیام سنتر
مطالب مرتبط:
رز گاردن در بانکوک + تصویر
در بانکوک هتلی به شکل زندان افتتاح شد!

سیام سنتر درسال ۱۹۷۳ ساخته شد و در آن زمان یکی از اولین مراکز خرید بانکوک و اولین مجتمع خرید بانکوک بود که توانست استانداردهای مراکز خرید بین المللی را داشته باشد. مدت زمان زیادی از افتتاح این مرکز گذشته اما با بازسازی هایی که چندین بار بر رویش انجام شده همچنان یکی از پررفت و آمد ترین مراکز بانکوک است.  سیام سنتر در محبوب ترین محل خرید بانکوک یعنی در سیام قرار دارد و بین دو مرکز «سیام دیسکاوری» و «سیام پاراگون» و نزدیک ایستگاه قطار شهری است پس به راحتی می توانید از ایستگاه BTS خودتان را به اینجا برسانید. البته از این ایستگاه به مراکز خرید دیگر این ناحیه مثل MBK و «سنترال ورلد» هم دسترسی راحتی دارید.

مرکز خرید سیام سنتر در بانکوک

این مرکز از مجموعه ای از مغازه های برند و غیر برند تشکیل شده و همه ی مغازه ها پراز لباس ها و اجناس آخرین مدل هستند. در آخر هفته ها و بعد از تعطیلی مدرسه این مرکز خرید پر از نوجوان های تایلندی می شود البته آن ها بیشتر به طبقه ی بالا می روند چون یک فودکورت خیلی خوب در آن بالا هست. در این مرکز خرید رستوران ها و کافه های زیادی وجود دارد اما در طبقه ی بالا فودکورتی هست به اسم «فود فور فان» که نوجوان ها عاشق رفتن به آنجا هستند. این فودکورت خیلی زیبا دکوراسیون شده و غرفه هایی دارد که در آن ها هر نوع غذایی را که بخواهید مثل غذاهای ژاپنی، چینی، تایلندی، کره ای، ایتالیایی و دیگر غذاهای متنوع را می توانید پیدا کنند، غذاهایی که واقعا خیلی خوشمزه درست می شوند. در طبقه ی اول، نمایش های تبلیغاتی اجرا می شود که افراد زیادی برای تماشا در آنجا جمع می شوند و به همین خاطر است که آنجا بیشتر وقت ها شلوغ است. در ژانویه ی سال ۲۰۱۳ فاز جدید دیگری به سیام سنتر اضافه شد که تنوع اجناس آن را بیشتر از گذشته کرد. برای رفتن به این مرکز خرید هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب زمان دارید.

سیام سنتر در تایلند

در سیام سنتر چه بخریم؟

اینجا فقط لباس ها و اجناس مد روز فروخته می شود؛ اجناسی مثل لباس، جواهرات، ساعت یا کیف و کفش.

چرا از سیام سنتر خرید کنیم؟

این مرکز مغازه های برند و غیر برندی زیادی دارد که اجناسی را می فروشند که بعضی از آن ها در مراکز خرید دیگر پیدا نمی شود. اگر به دنبال لباس ها و اجناس برند هستید مطمئنا اینجا بهترین جایی است که برای خرید می توانید پیدا کنید البته موقعیت مکانی اینجا هم خیلی خوب هستید و اگر یک درصد نتوانستید جنس باب میلیتون را در اینجا پیدا کنید می توانید به مراکز خرید نزدیک بروید. دقیقا در روبروی این مرکز خرید، میدان سیام هست که یک مرکز تفریحیه و می توانید اوقات خوبی در آنجا داشته باشید.

منبع: thebangkokshoppingguide.com

خرید همراه با ترس و هیجان در بازار ریلی مائک لانگ بانکوک
خرید همراه با ترس و هیجان در بازار ریلی مائک لانگ بانکوک
گردش در بازارهای شبانه بانکوک
گردش در بازارهای شبانه بانکوک
یک برنامه سفر عالی ۵ روزه به تایلند
یک برنامه سفر عالی ۵ روزه به تایلند
معرفی هتل ۵ ستاره مونتین در بانکوک
معرفی هتل ۵ ستاره مونتین در بانکوک

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code