بلیط هواپیما

معروفترین پارک های آبی ترکیه

پارک های آبی ترکیه

رفتن به پارک های آبی همیشه از تفریحات پرطرفدار، هیجان انگیز و لذتبخش است. وقتی در اوج گرمای روز در آب های خنک این پارک ها هیجان را احساس می کنید روزی متفاوت را می گذرانید و خاطره ای ماندگار را برای همیشه در ذهنتان حک می کنید. ترکیه پارک های آبی باامکانات و خوبی دارد که در ادامه تعدادی از آن ها را به شما معرفی می کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

پارک های آبی ترکیه

پارک آبی آکوا در آنتالیا (Aquapark)

مطالب مرتبط:
بهترین جاذبه های دیدنی آدانا در ترکیه
خاص ترین جاذبه هایی که شما را به ترکیه می کشاند

بزرگ ترین پارک آبی ترکیه را باید در آنتالیا پیدا کنید، پارک آبی آکوا، جایی که نسبت به پارک های آبی دیگر امکاناتی متفاوت دارد و در یک روز داغ تابستانی شما را به اوج هیجان می رساند. این پارک در جنوب غربی آنتالیا در ساحل دریای مدیترانه قرار دارد و به چندین بخش بزرگ تقسیم می شود: سرسره ها، استخرها، جامپینگ، رفتینگ، سرزمین دلفین و رستوران ها. با رفتن به روی سرسره های بزرگ این پارک پر از شور و هیجان می شوید، می روید و می روید و با سرعت زیاد به داخل استخرهایی با اّب های درخشان و تمیز پرتاب می شوید. در پارک استخرهای مختلفی وجو دارد که هر کدام برای تفریحی خاص درست شده اند.

پارک آبی آکوا در آنتالیا

پارک آبی آدالند (Adaland) در کوش آداسی

پارک آبی آدالند در سواحل غربی کوش آداسی قرار دارد و در گذشته یکی از بهترین پارک های آبی جهان بود. در این پارک سرسره های آبی متنوعی وجود دارد که در هر کدام از آن ها می توانید تفریحات متنوع و خاصی را تجربه کنید. در گوشه ای از پارک یک زمین بیضی شکل برای رفتینگ هست که تنها جا در کوش آداسی برای رفتینگ به حساب می آید. اگر احساس گرسنگی کردید در رستوران های این پارک می توانید همبرگر، پیتزا، غذاهای ترکی و … می توانید میل کنید.

پارک آبی آدالند در کوش آداسیپارک آبی آدالند در کوش آداسی

پارک آبی دلفین در استانبول (Dolphin)

پارک آبی دلفین در استانبول بزرگ ترین پارک آبی استانبول است که در سال ۲۰۱۱ افتتاح شده در این پارک انواع سرسره ها، استخرها و بازی های مهیج و شادی آور هست که می توانید به دلخواه هر کدام از آن ها را انتخاب کنید. در حوضچه های این پارک دلفین ها، فوک ها و کوسه هایی را می بینید که جذابیت خاصی به پارک داده اند، می توانید با دلفین ها شنا کنید و از تماشای حرکات دیدنی آن ها لذت ببرید.

پارک آبی دلفین

پارک آبی آکوا مارین (Aqua marine) استانبول

آکوا مارین از پارک های آبی بزرگ استانبول  است و گنجایش ۳۰۰۰ نفر را دارد. در این پارک که در منطقه فاتح قرار دارد سرسره ها، استخرها و تفریحات هیجان انگیز زیادی هست که می توانند روزی خوب را برایتان رقم بزند. در قسمتی از این پارک، آب های خروشانی وجود دارد که می توانید در آن هیجان رفتینگ را هم امتحان کنید.

میادین و خیابان‌های معروف استانبول
میادین و خیابان‌های معروف استانبول
معرفی هتل بلووی سیتی استانبول | ۳ ستاره
معرفی هتل بلووی سیتی استانبول | ۳ ستاره
آکواریوم استانبول کجاست و چطور به آنجا برویم؟
آکواریوم استانبول کجاست و چطور به آنجا برویم؟
شهر کالیچی، معروف ترین جاذبه ی آنتالیا!
شهر کالیچی، معروف ترین جاذبه ی آنتالیا!