موبایلی که ۸۰۰ سال پیش ساخته شده است! + عکس موبایل

موبایل ۸۰۰ ساله

روز به روز که می گذرد، کشف های جدیدی در دنیا ثبت می شود که به ما می گویند که گویی زمان در خود مسافرانی داشته است! حتما با خود فکر می کنید که دلیل این حرف چیست و چه سندی برای اثبات این ادعا وجود دارد؟! اگر صبر داشته باشید به شما توضیح خواهیم داد. در یکی از کاوش های باستانی که در اروپا صورت گرفته است، وسیله ای پیدا شده است که شبیه به گوشی های موبایل امروزی است. این وسیله کاملا شبیه به گوشی های دکمه دار امروزی است و مشخصه های واضحی در این وسیله وجود دارد که آن را بسیار بیش از پیش شبیه به گوشی های همراه موبایل می کند، در واقع ما داستان یک گوشی ۸۰۰ ساله را می خواهیم بگوییم. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر بررسی کنیم که این موبایل ۸۰۰ ساله که در اتریش پیدا شده است، چه خصوصیاتی دارد و چه رازهایی را به همراه خود برای ما آورده است.

موبایل 800 ساله
مطالب مرتبط:
اینجا «جاده مرگ» است، خطرناک ترین جاده جهان! + تصویر
خونخوارترین و بی رحم ترین زن تاریخ!
ماجرای وحشتناک آدم خواری به منظور درمان بیماری در اروپا!

کشف این وسیله ی کاملا باستانی که قدمت  براآلبرلذآن همانطور که گفتیم برابر است با۸۰۰ سال پیش است ولی در این مابین چیزی که آن را بسیار عجیب تر می کند این است که این گوشی دارای شباهتی عجیب به گوشی های موبایل امروزی دارد و دارای دکمه هایی است که بر روی آن با حروف باستانی سومری نوشته شده است و ساختارش عجیب به گوشی های امروزی یکسان است.

خبر این کشف با انتشار ویدئویی در یوتیوب توسط یکی از حساب های کاربری این شبکه ی اجتماعی به نام Paranormal Crubicle به همگان اعلام شد و تعجب همه را در جهان برانگیخت. این ویدئو که مدت زیادی هم از پخش آن نگذشته است، یک وسیله با قدمتی ۸۰۰ ساله را نشان می دهد که شباهت بسیاری به یک گوشی موبایل دارد !

این مویابل ۸۰۰ ساله ی باستانی توسط باستان شناسان در فوشل ام سی (Fuschl am See) که منطقه ای در شهر سالزبورگ و در کشور اتریش است، کشف شده است.

سومر

بر اساس تصاویری که از این وسیله ی مویابل گونه ی باستانی در رسانه ها و همچنین این ویدئو در یوتیوب منتشر شده است، این وسیله دقیقا به شکل دستگاهی بسیار شبیه به یک گوشی موبایل امروزی دیده می شود که در خود مجموعه ای از کلید های کنترل، صفحه ی نمایش و ۱۲ کلید همانند گوشی های کلید دار را دارد که البته تنها فرقشان در این است که این کلیدها به جای اعداد و علائم گوشی های امروزی، دارای نمادهای سومری و خطوط میخی است.

این موبایل ها هر کسی را به این فکر می اندازد که گویی این گوشی ها در دست مسافر زمان بوده است و مردمان باستانی از آن گوشی الگو گرفته اند و برای خودشان همچون چیزی را ساخته اند و یا برعکس، آدم فضایی ها و مردمان باستان به مسافر زمان چیزهایی را یاد داده اند!

باید در این مابین بگوییم که خط میخی که به عنوان نماد بر روی ین گوشی به کار گرفته شده است، برای اولین بار توسط سومری ها که در تمدن کهن بابل می زیسته و بخشی از عراق امروزی نیز جز آن بوده است، استفاده می شده است. به نظر می آید یه کم ماجرا پیچیده تر شد، عراق آسیایی و اتریش اروپایی!

نوکیا

در ویدئویی که از طرف حساب کاربری Paranormal Crubicle در یوتیوب منتشر شده است، صدایی که بر روی تصویر است اینگونه می گوید که: با پیدا شدن این وسیله ی باستانی می توانیم بگوییم که این شی باستانی به ما نشان می دهد که پیشرفت خارق العاده گونه ای از موجودات ماورائی را در گذشته های دور زمین وجود داشته است که متاسفانه جایی در تاریخ یا به قصد آن را مخفی کرده اند و یا به فراموشی سپرده شده است.

اگر این درست باشد که این وسیله بالواقع وسیله ای ارتباطی بوده است، باید اینگونه فرض کنیم که بسیاری از آثار باستانی ممکن است که از تکنولوژی های فوق زمینی، الگو برداری شده باشند و توسط یک مسافر زمان و یا موجودات فرازمینی به این افراد آموزش داده شده باشند.

بیایید در نظر بگیریم که این نظریه ها و صحبت هایی که مطرح کردیم همگی درست باشند؛ در این صورت می توانیم به راحتی و با قطعیت تمام این وسیله ی باستانی را ملقب به قدیمی ترین گوشی جهان نماییم.

نوکیا

حال در این جا سوالی مطرح می شود، آیا این وسیله ی اسرار آمیز می تواند یک جسم باستانی جعلی باشد و تنها برای تشویش و گمراهی اذعان عمومی به وجود آمده باشد؟

در پاسخ به این سوال، وب سایت ToTheDeathMedia که در واقع یکی از سایت هایی است که درباره ی تئوری های مختلف مطالب بسیار زیادی منتشر می کند و طرفداران پروپاقرص خود را دارد، می نویسد که در آخرین تئوری حضور بیگانگان، یکی از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است این است که چگونه یک وسیله ی باستانی مربوط به خاورمیانه از سرزمین اتریش، واقع در اروپا سر از خاک در می آورد و این همان سوالی است که ما بالاتر آن را مطرح کردیم. شاید باورش برایتان سخت باشد اما هیچگونه اطلاعات بیشتر و اضافه ی از این گوشی نه پیدا شده است و نه پخش شده است.

موبایل باستانی

برخی از مردم با دیدن این موبایل ۸۰۰ ساله فکر می کنند که این وسیله ی باستانی در واقع یک گوشی موبایل که ساخت کمپانی نوکیا است می باشد و از مدل های قدیمی آن می باشد. البته نظریات به همین جا منتهی نمی شوند زیرا در این مابین کسانی وجود دارند که با استفاده از این نظریه بگویند که بیگانگان در دوران باستان برروی زمین رفت و آمد داشته اند.

اسکات وارینگ که یک نظریه پرداز باستانی است در این رابطه می گوید که این وسیله ی باستانی سندی محکم این است که موجودات فرا زمینی با پادشاهان باستان ملاقات و مراوده داشته اند. او می گوید که شخصی با با دانش بسیار پیشرفته ای از آینده، این دستگاه که شبیه موبایل است را خلق کرده اند و آن ر به بشریت در آن زمان ارائه داده است.

اگر فرض را بر این بگذاریم نمی توانیم به قطعیت بگوییم که آیا تکنولوژی که ما داریم متعلق به قرن حاضر خودمان است یا از قبل وجود داشته است و ما فقط آن را اصلاح کرده و به روش های بهتری از ان استفاده می کنیم؟ موبایل ۸۰۰ ساله، می تواند یکی از معماهای بزرگ انسان باشد.

  1. ج د ا

    کاملا جعلی و ساختگی است اگر ۸۰۰ سال پیش چنین تکنولوژی وجود میداشت به معنی گذر از عصر تلفن سیمی و سپس مخابرات بیسیم و سپس مخابرات ماهواره ای می باشد که ما میدانیم هیچ دکل مخابراتی باستانی و یا بیسیم باستانی و یا ماهواره باستانی تاکنون کشف نشده است و صرف یک عدد گوشی موبایل مگر نیاز به دکل مخابراتی و ماهواره ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. ج د ا

    اگر فرض کنیم چنین کشفی واقعی و نه تقلبی باشد بایستی فرض کنیم که در ۸۰۰ سال پیش تکنولوژی در همه زمینه های علمی در سطح کنونی بوده است و بایستی مفروض بگیریم که : ۱- برق اختراع شده ۲- ترانزیستور اختراع شده ۳- خازن اختراع شده ۴- سیم اختراع شده ۵- تلفن با سیم و پس از آن تلفن بی سیم اختراع شده ۶- شارژر موبایل اختراع شده ۷- پریز برق وجود داشته ۸- مولد برق وجود داشته ( کارخانه تولید برق متناوب ۲۲۰ولت یا ۱۱۰ ولت ) ۹- دکل مخابراتی برای موبایل اختراع شده و وجود داشته ۱۰- ماهواره های در مدار زمین وجود داشته ( ماهواره مخابراتی برای موبایل ) و ما میدانیم که هیچ کدام این موارد وجود نداشته و اثری از یک دکل مخابراتی باستانی و یا ژنراتور برق باستانی در هیچ کجای جهان یافت نشده است و به همین خاطر این موبایل به ظاهر قدیمی و باستانی یک شوخی بیشتر نیست /

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد