موزه دراکولاها در فرانسه! + تصویر

موزه خون آشام ها در نزدیکی پاریس

می خواهیم از یک موزه غیر طبیعی برایتان حرف بزنیم. موزه ای که قرار نیست در آنها پشت ویترین ها بایستید و آثار تاریخی را تماشا کنید. موزه ای که برای رفتن به آن باید خیلی شجاعت داشته باشید، موزه ای ترسناک در دل فرانسه، پاریس. با ورود به این موزه شما به خانه ی افسانه ای خون آشام ها قدم گذاشته اید، هر آنچه که روی دیوارها می بینید و سد راه شما قرار می گیرد یک اثر ترسناک و مرموز است که بیشتر به زندگی خوش آشام ها برمی گردد. در ادامه الی گشت را همراهی کنید تا از موزه خوش آشام ها بیشتر بدانید.

موزه خون آشام ها
مطالب مرتبط:
تا حالا موزه هنرهای زشت دیده بودید؟ + تصویر
با دیدن این موزه های آلمان متعجب می شوید!

حتما شما هم فیلم ها و داستان های زیادی در ژانر ترسناک آدم خوارها و خوش آشام ها دیده اید. داستان هایی که بسیاری از آنها ریشه در افسانه های دور دارند، هر چند هستند  افرادی این داستان ها را واقعی می دانند اما واقعیت آنها خیلی هم با هم جور در نمی آید. ومپایرها یا خون آشام ها انسان های مرده ای بودند که با رسیدن شب از قبرها بیرون می آمدند و برای خوردن خون انسان های زنده به سراغ آنها می رفتند. چهره ی آنها همیشه سفید با چشمانی ترسناک و دندان های تیز و برنده به تصویر کشیده می شود. ومپایرها در طول تاریخ سوژه ی بسیاری از رمان ها و فیلم های سینمایی بودند و حتی در دنیای واقعی هم هستند آدم هایی که سعی می کنند مثل آنها زندگی کنند و چهره خودشان را شبیه آنها می کنند!

موزه خون آشام ها در پاریس

یکی از کسانی که به زندگی این موجودات افسانه ای علاقه مند است فردی به نام «ژاک سیرنت» است، کسی که سالهاست درباره خوش آشام ها تحقیق می کند و علاقه شخصی او به آنها باعث شده یک موزه درست کند! بله، موزه خون آشام ها. نام این موزه Vampires and Legendary Creatures است و در یکی از مناطق نزدیک به پاریس به نام له‌لیلا قرار دارد.

موزه ترسناک

ژاک یک معلم و نویسنده فرانسوی است که از کودکی به داستان های خوش آشام ها علاقه مند بوده است و در طول زندگی اش همواره درباره آنها تحقیق می کند. این موزه مملو از اشیا و آثار عجیب و غیر معمولی از زندگی افسانه ای خون آشام هاست که ژاک سال ها برای تهیه و جمع آوری آنها وقت گذاشته است. شاید بهتر است بگوئیم اینجا فقط یک موزه نیست، با ورود به آن شما به دنیای ناشناخته خرافه ها وارد می شوید.

موزه پاریس

با ورود به موزه ی خون آشام ها شما با یک مسیر عجیب سنگی روبرو می شوید که دو طرف مملو از درخت است، کافیست در این مسیر بالای سرتان را نگاه کنید. خفاش های پلاستیکی را خواهید دید که از شاخه ها آویزان شدند، این طرح خوش آمدگویی ترسناکی برایتان خواهد بود. برای هیجان بیشتر پیشنهاد می کنیم یک موزیک بی کلام مرموز و ترسناک هم برای خودتان بگذارید. داخل موزه پر است از مجسمه های ترسناک دراکولاها، تصاویر مرموز، کتاب ها قدیمی و خاک گرفته، ماسک های وحشتناک، ابزارهای عجیب جنگی، وسایل مربوط به خوش آشام ها و …

موزه دراکولا ها در پاریس

برای بازدید از موزه خون آشام ها خوب است بدانید بایستی از قبل زمان بازدیدتان را رزرو کنید و برای رزرو هم شما بایستی تماس تلفنی بگیرید. ساعت بازدید از اینجا از ۱۲ ظهر تا ۸ شب است. مسئول پاسخگوی این موزه یک فرد فرانسوی است پس بهتر است از کسی که زبان فرانسوی می داند برای تماس گرفتن کمک بخواهید. ورودیه این موزه ۶ یورو است، اما اگر می خواهید به تمامی اسناد و مدارکی که در اینجاست دسترسی داشته باشید بایستی ۶۰ یورو بپردازید.

موزه ترسناک

برای رسیدن به این موزه ما پیشنهاد می کنیم از مترو استفاده کنید و در ایستگاه متروی Mairie des lilas پیاده شوید، موزه خون آشام ها درست در سمت چپ همین مترو قرار دارد.

آدرس موزه خون آشام ها: فرانسه، شهرستان له لیلا در نزدیکی پاریس، پلاک ۱۴، خیابان جولز دیوید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد