بلیط هواپیما

میدان تیان آن من، بزرگترین میدان جهان

تیان آن من گوانگ چنگ، دروازه«آرامش بهشتی»، میدانی وسیع و بتنی است که در شهر قلب پکن قرار دارد. تیان آن من یکی از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری در تور پکن می باشد. در مجاورت  این میدان، ساختمان های دهه ۵۰ که به سبک چینی ساخته شده اند قرار دارد و اغلب پر از گردشگرانی است که همه جا در حال پرسه زدن هستند. از این میدان همیشه در راهپیمایی ها و تجمعات مردمی به عنوان یک سکو استفاده می شد. تجمع و اعتراضات دانشجویان در سال ۱۹۸۹ و قتل عام بی رحمانه آنها در همین میدان رخ داد و تصویر آن از نگاه این میدان جدا نشدنی است.

مقبره مائو
بدن مومیایی شده «مدیر مائو» در کنار مجسمه انقلاب واقع شده است. تابوت او در محلی خنک نگهداری می شود و صبح ها و بعد از ظهر ها قابل بازدید است.

1

تالار بزرگ مردم
این تالار، محل نشست قوه مقننه، تالار کنفرانس و ضیافت می باشد که به جز مواقعی که «کنگره ملی مردم» جلسه دارد، بخشی از روز باز می باشد.

2

ژنگ یانگ من
در امتداد برج پیکان، برج
Qian Men قرار دارد که دارای دو دروازه است و موزه تاریخی پکن را در دل خود جای داده است.

موزه ملی چین
در سال ۱۹۵۹ ساخته شد. این موزه در اصل ترکیبی از موزه تاریخ چین و موزه انقلاب چین است. در این تالارها موزه های دیگری را نیز به معرض نمایش گذاشته شده اند.

تصویر مائو
در سال ۱۹۴۹، مائو درست مقابل دروازه سلسله مینگ بود که برپایی جمهوری خلق چین را اعلام کرد و تصویر بزرگ او هنوز در آنجا قرار دارد.

5

بنای یادبود
برای قهرمانان مردم این بنای گرانیتی در سال ۱۹۵۸ برپا شد. بر روی آن قسمتهایی از تاریخ انقلاب چین به صورت برجسته کار شده است و نام سربازها، مائو زدونگ و ژو انلای را بر روی آن خوشنویسی کرده اند.

شگفت انگیزترین مقاصد در شرق روسیه
شگفت انگیزترین مقاصد در شرق روسیه
معرفی چند مورد از جاذبه های گردشگری شهرستان نوشهر
معرفی چند مورد از جاذبه های گردشگری شهرستان نوشهر
ایچری شهر، قدیمی ترین جاذبه ی باکو
ایچری شهر، قدیمی ترین جاذبه ی باکو
کلیسای سانتا کروچه، بنای دیدنی در فلورانس
کلیسای سانتا کروچه، بنای دیدنی در فلورانس