میکونوس ، محبوب ترین و دیدنی ترین جزیره یونان

جزیره میکونوس
میکونوس بیشترین آمار جذب گردشگر را با در نظرگرفتن آن به عنوان بین المللی ترین جزیره در تورهای یونان دارد که شامل بسیاری از هنرمندان و ستاره های سینما و موسیقی از سراسر دنیا می شود .

جزیره میکونوس در یونان یک مقصد برای انواع مختلف مردم است . از کسانی که با جت اختصاصی سفر می کنند گرفته تا دانشجویان و خانواده ها . میکونوس شناخته شده ترین و مشهور ترین جزیره یونان است و شما می توانید مردمی از هر نقطه ی دنیا را در حال قدم زدن در آن پیدا کنید .

مطالب مرتبط:
- همه چیز درباره جزیره ای بنام سانتورینی; یونان
- با آداب و رسوم مردم یونان و فرهنگ غنی باستانی اش اخت بگیرید
- یونان و راهنمای سفری هیجان انگیز ; آتن

این جزیره زیبا به شما همه امکانات یک اقامتگاه مدرن برای تفریحات روزانه و شبانه را ارائه می دهد . معروفیت آن بخاطر زندگی شبانه حیرت انگیز و سواحل طلایی آن است . صخره های سنگی کوتاهی که با چشم انداز خالص میکونوسی به آب های شفاف دریا منتهی می شوند .”کورا” پایتخت جزیره ، یکی از بهترین مثال های معماری در سیکلادز به شمار می رود ، با کوچه های سنگ فرش باریک در کنار خانه های شیروانی دار با پنجره های رنگ شده ، بالکن های چوبی که با گل های شمعدانی می درخشند و تنوع مغازه ها ، تاورناس (کافه های یونانی) و غذاخوری هایی که حس خاص یک صحنه فیلم را تداعی می کنند . “آنو مرا” یکی از مهمترین روستاها بعد از کوراست که خدمات اقامتی ارئه می کند ، در حالی که پر رفت و آمد ترین خیلج ها ، ” اورنوس ” ، “پلاتی ییئالوس” ، “آگویوس لونیس ” و سواحل شنی با صندلی ها و تخت های به صف شده در انتظار شما هستند .جزیره دلوس ، جزیره ای در نزدیکی میکونوس است که کسی در آن سکونت نمیکند ولی یکی از مهمترین سایت های باستان شناسی در یونان محسوب می شود که زمانی یک بندر و مرکز تجاری پر رونق بوده است و گفته می شود که محل تولد ” آپولو” (خدای روشنایی)  و محل برگزاری مسابقات دلیان نیز بوده است . خرابه های گسترده شهر ارزش بازدید را دارند ، مخصوصا در فصل بهار و زمانی که گل های وحشی شکوفه می دهند .

میکونوس همیشه به خاطر زندگی شبانه آن معروف بوده است و هنوز هم یکی از زنده ترین شهرهای یونان محسوب می شود و اگر تعریف یک سفر ایده آل محیط زیبا و سواحل چشم نواز با ورزش های آبی باشد به طور قطع میکونوس می تواند در رتبه نخست انتخاب های هر کسی قرار بگیرد . میکونوس دارای یک فرودگاه بین المللی و رفت و آمد منظم کشتیها به “پیرائوس” و اکثر جزایر سیکلادز است .

میکونوس یک جزیره فوق العاده است ، یکی از زیباترین و مهیج ترین مقاصد گردشگری در دنیا و اگر یک بار از آن دیدن کنید شاید به جرگه کسانی بپیوندید که هر ساله برای دیدن سواحل ، غذا و شب زنده داری بینظیر آن بر می گردند.میکونوس یک مقصد بینظیر با داشتن مناظر و جاذبه های دیدنی متعدد است که شما را در هنگام سفرتان به حیرت وا می دارد .

میکونوس یک مکان خاص است ، مکانی که هیچ وقت فراموشش نمی کنید .

منبع : tours2greece.info

جاذبه های  طبیعی در معرض انقراض (بخش دوم)
جاذبه های  طبیعی در معرض انقراض (بخش دوم)
قدیمی ترین تفرجگاه ساحلی در انگلستان +‌ ویدیو
قدیمی ترین تفرجگاه ساحلی در انگلستان +‌ ویدیو
مسابقات زیبایی شترها در جشنواره شتر بیکانر راجستان هند
مسابقات زیبایی شترها در جشنواره شتر بیکانر راجستان هند
چند دقیقه‌ در میان مردم هایتی + ویدیو
چند دقیقه‌ در میان مردم هایتی + ویدیو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code