میکونوس ، محبوب ترین و دیدنی ترین جزیره یونان

میکونوس ، محبوب ترین و دیدنی ترین جزیره یونان
5 1 نفر)
جزیره میکونوس
میکونوس بیشترین آمار جذب گردشگر را با در نظرگرفتن آن به عنوان بین المللی ترین جزیره در تورهای یونان دارد که شامل بسیاری از هنرمندان و ستاره های سینما و موسیقی از سراسر دنیا می شود .

جزیره میکونوس در یونان یک مقصد برای انواع مختلف مردم است . از کسانی که با جت اختصاصی سفر می کنند گرفته تا دانشجویان و خانواده ها . میکونوس شناخته شده ترین و مشهور ترین جزیره یونان است و شما می توانید مردمی از هر نقطه ی دنیا را در حال قدم زدن در آن پیدا کنید .

مطالب مرتبط:
- همه چیز درباره جزیره ای بنام سانتورینی; یونان
- با آداب و رسوم مردم یونان و فرهنگ غنی باستانی اش اخت بگیرید
- یونان و راهنمای سفری هیجان انگیز ; آتن

این جزیره زیبا به شما همه امکانات یک اقامتگاه مدرن برای تفریحات روزانه و شبانه را ارائه می دهد . معروفیت آن بخاطر زندگی شبانه حیرت انگیز و سواحل طلایی آن است . صخره های سنگی کوتاهی که با چشم انداز خالص میکونوسی به آب های شفاف دریا منتهی می شوند .”کورا” پایتخت جزیره ، یکی از بهترین مثال های معماری در سیکلادز به شمار می رود ، با کوچه های سنگ فرش باریک در کنار خانه های شیروانی دار با پنجره های رنگ شده ، بالکن های چوبی که با گل های شمعدانی می درخشند و تنوع مغازه ها ، تاورناس (کافه های یونانی) و غذاخوری هایی که حس خاص یک صحنه فیلم را تداعی می کنند . “آنو مرا” یکی از مهمترین روستاها بعد از کوراست که خدمات اقامتی ارئه می کند ، در حالی که پر رفت و آمد ترین خیلج ها ، ” اورنوس ” ، “پلاتی ییئالوس” ، “آگویوس لونیس ” و سواحل شنی با صندلی ها و تخت های به صف شده در انتظار شما هستند .جزیره دلوس ، جزیره ای در نزدیکی میکونوس است که کسی در آن سکونت نمیکند ولی یکی از مهمترین سایت های باستان شناسی در یونان محسوب می شود که زمانی یک بندر و مرکز تجاری پر رونق بوده است و گفته می شود که محل تولد ” آپولو” (خدای روشنایی)  و محل برگزاری مسابقات دلیان نیز بوده است . خرابه های گسترده شهر ارزش بازدید را دارند ، مخصوصا در فصل بهار و زمانی که گل های وحشی شکوفه می دهند .

میکونوس همیشه به خاطر زندگی شبانه آن معروف بوده است و هنوز هم یکی از زنده ترین شهرهای یونان محسوب می شود و اگر تعریف یک سفر ایده آل محیط زیبا و سواحل چشم نواز با ورزش های آبی باشد به طور قطع میکونوس می تواند در رتبه نخست انتخاب های هر کسی قرار بگیرد . میکونوس دارای یک فرودگاه بین المللی و رفت و آمد منظم کشتیها به “پیرائوس” و اکثر جزایر سیکلادز است .

میکونوس یک جزیره فوق العاده است ، یکی از زیباترین و مهیج ترین مقاصد گردشگری در دنیا و اگر یک بار از آن دیدن کنید شاید به جرگه کسانی بپیوندید که هر ساله برای دیدن سواحل ، غذا و شب زنده داری بینظیر آن بر می گردند.میکونوس یک مقصد بینظیر با داشتن مناظر و جاذبه های دیدنی متعدد است که شما را در هنگام سفرتان به حیرت وا می دارد .

میکونوس یک مکان خاص است ، مکانی که هیچ وقت فراموشش نمی کنید .

منبع : tours2greece.info

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد