بلیط هواپیما

نقشه ای پویا که تاریخ جهان را به شما خواهد آموخت!

مرور تاریخ جهان در کمترین زمان ممکن

وب‌سایت Chronas به شما اجازه می‌دهد در یک نقشه پویا به تاریخ کشورهای مختلف و اتفاقات رخ‌داده در طول زمان دسترسی داشته باشید.

تاریخ کشورها همیشه در میان مطالبی قرار دارد که خواندن و دانستن آن می‌تواند جذاب باشد. البته برای دسترسی سریع به تاریخ کشورها می‌‌توان از ویکی‌پدیا استفاده کرد؛ اما مشکلی که این سایت دارد، محیط خسته‌کننده آن است که باعث می‌شود از جذابیت خواندن اطلاعات موجود در این سایت کاسته شود. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

تاریخ جهان
مطالب مرتبط:
اپلیکیشنی کاربردی برای ثبت اطلاعات شخصی
اپلیکیشن مسیریاب، راهنمای شما در شهرهای بزرگ

استارت‌آپ Chronas ایده‌ای را توسعه داده است که به این مشکل خاتمه دهد. ایده‌ی این استارتاپ، ترکیب گوگل مپ با ویکی‌پدیا است که نتیجه آن، ارائه‌ی محیطی پویا به همراه اطلاعات بسیار مفید به کاربرانش است.
در محیط وب‌سایت یا اپلیکیشن Chronas با نقشه‌ای رو‌به‌رو می‌شویم که کشورهای دنیا را نمایش می‌دهد. نواری نیز در انتهای وب‌سایت وجود دارد تا بتوانید تاریخ را تغییر دهید و نقشه دنیا را در آن برهه از زمان تماشا کنید.

Chronas در حال حاضر مرحله بتا را پشت سر می‌گذارد؛ اما می‌توانید به امکانات جالبی دسترسی داشته باشید. در وب‌سایت Chronas نه‌تنها می‌توان در مورد هر کشور و سلسله‌ای که حکومت آن را در دست داشته است اطلاعاتی به‌دست آورد، بلکه در مورد شهرها، دین مردم آن شهر، مشاهیر تاریخی، نبردها و قلعه‌ها نیز اطلاعاتی وجود دارد.

تاریخ جهان

هدف توسعه‌دهندگان Chronas ارائه‌ی محیطی است که کاربران بتوانند به اتفاقات مهم تاریخ در یک برهه از زمان دسترسی داشته باشند. برای مثال بدانند زمانی که قوبلای‌خان خود را به‌عنوان امپراتور چین معرفی کرد چه اتفاقاتی در کشورهای همسایه رخ داد.

در انتها بار دیگر باید اشاره کنیم که Chronas در مرحله بتا قرار دارد و امیدواریم در گذر زمان شاهد افزایش امکانات و ویژگی‌های این سایت باشیم.

برای استفاده از این وب‌سایت به chronas.org مراجعه کنید.

معمای گوردختر بوشهر؛ در این آرامگاه کدام فرد عالی رتبه ی هخامنشی آرمیده است؟!
معمای گوردختر بوشهر؛ در این آرامگاه کدام فرد عالی رتبه ی هخامنشی آرمیده است؟!
همه چیز درباره تاریخ ونزوئلا
همه چیز درباره تاریخ ونزوئلا
آنچه از تاریخ شیلی باید بدانید
آنچه از تاریخ شیلی باید بدانید
حقایقی باورنکردنی از تمدن اسرار آمیز مایا
حقایقی باورنکردنی از تمدن اسرار آمیز مایا