بلیط هواپیما

مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش اول

نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | فروردین و اردیبهشت ۹۸

نمایشگاه ها در مقیاس بزرگ، رویدادهای جهانی ساماندهی شده ای می باشند که توسط دولت ها تسهیل می گردد تا برای خدمت آموزش عمومی، اشتراک گذاری نوآوری و پیشرفت و توسعه همکاری ها باشد. از زمان شروع اولین نمایشگاه بزرگ در سال ۱۸۵۱ در لندن، نمایشگاه ها از جمله موارد مهم برای الهام بخشیدن بشریت بوده و امروزه نیز در مقیاس و اندازه ها و بازدیدکنندگان بسیار همچنان در حال برگزاری می باشند. همانطور که در گذشته هر ماه نمایشگاه های مهم کشورهای همسایه مانند امارات، ترکیه و آذربایجان را بررسی می کردیم، در این مطلب نیز قصد داریم تا مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش اول که همزمان با فروردین و اردیبهشت ماه ۹۸ می باشد را تشریح نماییم. به دلیل تعدد نمایشگاه های این ماه، در دو بخش این مطلب را توضیح داده که در این قسمت بخش اول را در زیر مشاهده خواهید کرد پس با الی گشت همراه شوید.

نمایشگاه های استانبول در اپریل 2019

نمایشگاه صنایع دریایی استانبول | Exposhipping Expomaritt 2019

مطالب مرتبط:
همه چیز در مورد نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی
معرفی نمایشگاه های دبی در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷
معرفی نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷

این نمایشگاه در تاریخ ۲ الی ۵ آپریل ۲۰۱۹ (۱۳ الی ۱۶ فروردین ۹۸) در محل Viaport Marina Tuzla در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از جمله مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش اول می باشد، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی و کنفرانس صنایع دریایی بوده و فضایی است تا بزرگان صنعت کشتی سازی و شرکت های تابعه بین المللی در آن حضور پیدا کنند. این رویداد را می توان قوی ترین مجموعه برای بازاریابی در بخش صنایع دریایی دانست. منطقه اوزلا مهمترین ناحیه کشتی سازی با بالاترین ظرفیت بوده که در بین قاره آسیا و اروپا و در جنوب استانبول قرار گرفته است. ۹۳ کارخانه کشتیرانی در منطقه توزلا واقع شده اند. در سال های گذشته بیش از ۲۵۰ شرکت کشتی سازی از ۶۲ کشور جهان در این نمایشگاه حضور داشته که نزدیک به ۶۰۰ برند را به خود اختصاص می داده اند. علاوه بر این بیش از ۷ هزار بازدیدکننده که اغلب آن ها را متخصصان تشکیل می داده نیز از این رویداد دیدن کرده اند.

نمایشگاه صنایع دریایی استانبول

نمایشگاه مد کفش استانبول | AYMOD 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۳ الی ۶ اپریل ۲۰۱۹ (۱۴ الی ۱۷ فروردین ۹۸) در محل CNR Expo Yesilkoy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که در عین حال از جمله قدیمی ترین و بهترین و مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش اول می باشد، شصت و یکمین نمایشگاه بین المللی کفش و پاپوش، بزرگترین نمایشگاه کشور ترکیه و دومین نمایشگاه بزرگ این صنعت در جهان بوده که در بخش اول ماه اپریل می باشد. در سال گذشته بیش از ۴۰۰ شرکت کننده با بیش از هزار برند از کفش در این رویداد شرکت کرده اند. این رویداد توسط بنیاد تحقیق و توسعه و آموزش ترکیه به نام TASEV و KOSGEB پشتیبانی می شود. آخرین نوع از محصولات کلاسیک و مد روز از کفش های زنانه، مردانه، کودکانه، چکمه ها، دمپایی ها و … در اینجا نمایش داده خواهد شد. در سال گذشته در حدود ۴۲ هزار نفر از این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۶۰ هزار متر مربع دیدن کرده که به غیر از برندهای ملی و بین المللی، کمیته ای شامل ۶۰۰ نفر از ۸۰ کشور دنیا نیز در آن حضور خواهند داشت.

نمایشگاه مد کفش استانبول

نمایشگاه اتومکانیک استانبول | AUTOMECHANIKA ISTANBUL 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۴ الی ۷ اپریل ۲۰۱۹ (۱۵ الی ۱۸ فروردین ۹۸) در محل Tüyap Exhibition and Congress Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو می باشد نمایشگاه اتومکانیک یکی از موفق ترین رویدادها در فرانکفورت می باشد، حا اینکه این مکان در استانبول محلی برای کسب و کار کشورهای جهان سوم می باشد. این نمایشگاه تمام زنجیره فرایند خودرو پس از نقطه فروش تا زمان دفع و بازیافت زباله آن را ارائه می نماید. این یکی از بزرگترین رویدادها در زمینه قطعات، سیستم ها، بدنه و رنگ، شستشو و آی تی و … می باشد. در سال های گذشته این نمایشگاه با بیش از ۱۳۰۰ غرفه دار از ۳۸ کشور جهان در فضایی به مساحت ۳۸ هزار متر مربع برگزار شده که نزدیک به ۴۶ هزار بازدیدکننده از آن دیدن نمودند.

نمایگاه اتومکانیک استانبول

نمایشگاه انرژی خورشیدی استانبول | SOLAREX ISTANBUL 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۴ الی ۶ اپریل ۲۰۱۹ (۱۵ الی ۱۷ فروردین ۹۸) در محل İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی و فناوری های وابسته به آن می باشد از جمله جالب توجه ترین و مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش اول به شمار می رود. این یک پلتفرم تجاری است که در آن آخرین تکنولوژی های جهان در زمینه انرژی خورشیدی و محصولات جدید تولید شده در ترکیه در آن ارائه می گردد. این رویداد شامل بخش های مختلفی از جمله سمپوزیوم ها و کنفرانس ها نیز می باشد که سازمان های حاضر از این طریق به خصوص در زمینه تامین مالی و سرمایه گذار سخنرانی هایی را برگزار خواهند کرد.

نمایشگاه انرژی خورشیدی استانبول

نمایشگاه اینترکلین استانبول | INTERCLEAN Istanbul 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۰ الی ۱۲ اپریل ۲۰۱۹ (۲۱ الی ۲۳ فروردین ۹۸) در محل Istanbul Congress Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این نمایشگاه یک رویداد در مورد تجهیزات شوینده می باشد. اگر شما به عنوان یک غرفه دار یا بازدیدکننده باشید، این رویداد که در بخش اول ماه اپریل برگزار می شود به شما ثابت خواهد کرد که هیچ زمانی هیجان انگیزتر از این نمایشگاه برای عضو شدن در صنعت حرفه ای تمیز کردن وجود ندارد. از جمله مواردی که در این رویداد با آن برخورد خواهید داشت شامل مواد شیمیایی، شوینده ها، پودرها و از این دست موارد خواهد بود. از سوی دیگر تجهیزات مربوط به کارواش، کنترل حشرات، تمیزکننده پنجره های بیرونی برج ها، تجهیزات خشک شویی و از این دست نیز در اینجا به معرض نمایش گذاشته خواهد شد. نمایشگاه اینترکلین در سال ۲۰۱۷ به موفقیت بزرگی دست پیداکرد. با وجود اینککه دومین دوره برگزاری از این رویداد بود اما توانست بیش از ۲ هزار بازدیدکننده را به سوی خود جذب کرده که نزدیک به ۲۷ درصد از آن ها بین المللی بودند. از طرف دیگر با وجود اینکه بر روی این نمایشگاه تمرکزی ملی صورت گرفته بود بیش از ۱۰۰ برند بین المللی نیز جذب این رویداد شدند.

نمایشگاه اینترکلین استانبول

نمایشگاه ترافیک استانبول | Intertraffic Istanbul 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۰ الی ۱۲ اپریل ۲۰۱۹ (۲۱ الی ۲۳ فروردین ۹۸) در محل İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که دهمین نمایشگاه بین المللی زیرساخت، مدیریت ترافیک، امنیت جاده ای و سیستم های پارک می باشد از جمله مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش اول است. این رویداد که دروازه ای است برای بازار تکنولوژیکی ترافیک در ترکیه و کشورهای اطراف آن، مواردی از قبیل چراغ های خیابانی، ساختارهای جاده ای، تکنولوژی های ریلی، تجهیزات خیابانی، تجهیزات اضطراری و … به نمایش گذاشته خواهد شد.

نمایشگاه ترافیک استانبول

نمایشگاه میراث فرهنگی استانبول | HERITAGE ISTANBUL 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ الی ۱۳ اپریل ۲۰۱۸ (۲۲ الی ۲۴ فروردین ۹۸) در محل Hilton İstanbul Bosphorus در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که چهارمین نمایشگاه بین المللی باستان شناسی و تکنولوژی موزه ها و کنفرانس های مرتبط با آن می باشد از جمله هنرمندانه ترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ و در بخش اول این ماه است. فن آوری های جدید باعث ایجاد منافع در سطح جهان می شود. غنی سازی ارتباطات، تکنیک های جمع آوری موسسات، نگهداری و انتقال این میراث به آیندگان، بازسازی، باستان شناسی و … از جمله تمامی مواردی است که در این رویداد به آن ها اشاراه خواهد شد. علاوه بر نمایش تکنولوژی ها در زمینه های مربوطه، سخنرانی های قابل توجهی نیز از بزرگان باستان شناسی برگزار می گردد. در سال گذشته ۱۱۴ شرکت از ۱۶ کشور جهان در این رویداد حضور داشته که این نمایشگاه را در مساحتی بیش از ۲۵۰۰ متر مربع برگزار کرده اند. از سوی دیگر نزدیک به ۸ هزار بازدیدکننده حضور داشته و ۸۶ سخنران در زمینه های میراثی و باستان شناسی صحبت نمودند.

نمایشگاه میراث فرهنگی استانبول

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی استانبول | IDEX Istanbul 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ اپریل ۲۰۱۹ (۲۲ الی ۲۵ فروردین ۹۸) در محل CNR Expo Yesilkoy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندانپزشکی می باشد از جمله مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش اول بوده که یکی از سه نمایشگاه تجاری بزرگ در زمینه بهداشت دهان و دندان و تنها رویداد صنعت دندانپزشکی در ترکیه است. این رویداد صنعت خود را با ۵۰۰ میلیون دلار پشتیبانی کرده و ا سال ۲۰۲۳ این مبلغ به یک میلیارد دلار خواهد رسید. انتظار می رود که بیش از ۱۱۰۰ برند از بیش از ۳۰۰ شرکت در این نمایشگاه حضور پیدا کنند. بسیاری از متخصصان دانشکده های دندانپزشکی، مدیران بیمارستان ها، پزشکان ارشد، کلینیک های دندانپزشکی، از سراسر جهان در این رویداد شرکت خواهند کرد. بسیاری از غرفه داران از آلمالن، اتریش، ایالات متحده، امارات، روسیه و انگلستان نیز در این رویداد شرکت کرده و رکوردی را با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت خارجی ثبت خواهد کرد. در سال گذشته بیش از ۴۰۰ برند از ۷۵ کشور دنیا در این نمایشگاه که در مساحتی به اندازه ۱۵ هزار مترمربع بود حضور داشته و بیش از ۱۶ هزار بازدیدکننده از آن دیدن نموده اند.

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی استانبول

کشور ترکیه به دلیل موقیعیتی که بین قاره های آسیا و اروپا قرار گرفته و همچنین شهر استانبول که بین دو دریای مهم واقع شده است باعث شده تا از لحاظ تجاری موقعیتی بسیار مناسب داشته تا بتواند در زمینه دسترسی به محصولات اروپایی و آسیایی به طور همزمان توانمند باشد. از این رو حضور در نمایشگاه های این کشور به نوعی دسترسی به اطلاعات و فناوری های کشورهای اروپایی را تسهیل می کند. هتل و پرواز خود را در تور استانبول خریداری نموده و برای شرکت در این نمایشگاه ها، راهی سفر شوید.

لذت خرید هیجان انگیز در فروشگاه ایکیا استانبول
لذت خرید هیجان انگیز در فروشگاه ایکیا استانبول
مساجدی با معماری های چشمگیر در استانبول (بخش چهارم)
مساجدی با معماری های چشمگیر در استانبول (بخش چهارم)
مسجد سلطان احمد استانبول، شاهکار معماری عثمانی
مسجد سلطان احمد استانبول، شاهکار معماری عثمانی
راهنمای تردد بین دو بخش اروپایی و آسیایی استانبول
راهنمای تردد بین دو بخش اروپایی و آسیایی استانبول

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code