بلیط هواپیما

معرفی نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷

یک نمایشگاه به طور کلی و به معنای عمومی یک برنامه سازماندهی شده و نمایش مجموعه ای از موارد می باشد. نمایشگاه ها معمولا در یک محیط فرهنگی یا آموزشی مانند موزه های، گالری ها، پارک ها، کتابخانه ها و یا در سالن های نمایشگاهی جهانی برگزار می شوند. نمایشگاه های می توانند شامل بسیاری از چیزها از جمله موارد هنری، موزه ای و یا بسیاری از موارد تجاری مختلف شوند. با توجه به گسترش صنعت در جهان و همچنین تنوع در محصولات شاهد برگزاری نمایشگاه های تخصصی در سراسر دنیا خواهیم بود. کشور ترکیه با توجه به موقعیت قرارگیری خود در میان آسیا و اروپا یکی از کشورهایی است که محلی برای برگزاری رویدادهای مهم می باشد از این رو نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ نیز برخی از این رویدادها را به نمایش خواهد گذاشت. با الی گشت همراه شوید تا این رویدادها را برای شما معرفی نماییم.

رزرو تور استانبول
نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه 2019

نمایشگاه کودک و نوزاد استانبول | CBME 2019

مطالب مرتبط:
نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا | آبان، آذر و دی ۹۷
نمایشگاه های ماه دسامبر دبی ۲۰۱۸ | آذر و دی ۹۷
نمایشگاه های ماه دسامبر استانبول ۲۰۱۸ | آذر و دی ماه ۹۷

این نمایشگاه در تاریخ ۹ الی ۱۲ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۹ الی ۲۲ دی ماه ۹۷) در محل CNR Expo Yesilkoy در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد که یکی از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد، سی و ششمین نمایشگاه مادر، کودک و نوزاد بوده که در شهر استانبول برگزار می شود. از جمله مواردی که در این رویداد به معرض نمایش گذاشته می شود می توان به چرخ دستی های کودکان، صندلی های اتومبیل و لوازم جانبی، لباس های کودکان، کفش ها، اسباب بازی ها، وسایل مراقبت از مادران و نوزادان، محصولات غذایی و بهداشتی در این زمینه و همچنین سازمان های خدماتی و شرکت های صنعتی که در این زمینه فعالیت می کنند می توان اشاره کرد. این رویداد در سال های گذشته در مساحتی به اندازه ۳۷ هزار متر مربع با حضور ۳۵۱ غرفه دار و ۶۵۵ برند و همچنین ۱۳۸۰۰ بازدیدکننده از ۸۰ کشور جهان برگزار شده است.

نمایشگاه کودک و نوزاد استانبول

نمایشگاه محصولات سلامت استانبول | Expo Natura 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۰ الی ۱۳ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۰ الی ۲۳ دی ماه ۹۷) در محل İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد، نهمین نمایشگاه محصولات طبیعی، ارگانیک و سلامتی می باشد. این نمایشگاه تخصصی که در زمینه محصولات و صنایع طبیعی و ارگانیک برگزار می شود، متخصصان این صنعت را از اتحادیه اروپا و همچنین از چندین کشور خاورمیانه در کنار یکدیگر جمع کرده و موجب می شود تا بازرگانان، خرده فروشان، عمده فروشان، توزیع کنندگان و دفاتر نمایندگی ها بتوانند با یکدیگر مراوداتی داشته باشند. از جمله مواردی که در این رویداد به آن اشاره می گردد می توان به غذاها و نوشیدنی های طبیعی، محصولات بدون قند، داروهای گیاهی، برنامه های سلامت و بهداشت و همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی گیاهی می توان اشاره کرد. در سال های گذشته در حدود ۱۷۰ شرکت در این رویداد حضور داشته و بیش از ۱۴ هزار بازدیدکننده از ۱۹ کشور در آن حضور داشته است.

نمایشگاه محصولات سلامت استانبول

نمایشگاه بهره وری انرژی | ENIPE 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۰ الی ۱۲ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۰ الی ۲۳ دی ماه ۹۷) در محل İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این نمایشگاه تنها رویداد جامع در ترکیه می باشد که تحت عنوان بهره وری انرژی با دیدگاه صنعت و محصولاتی که در مصرف انرژی کارامد می باشند و همچنین با موضوع صرفه جویی در میزان مصرف انرژی برگزار می گردد. سازمان هایی که در این رویداد حضور پیدا می کنند می توانند با ارائه طرح ها و همچنین معرفی روش های کارامدی انرژی، فرصت های بسیار خوبی را برای همکاری های مشترک با سایر سازمان ها بدست آورند. از جمله مواردی که می توانند از این نمایشگاه بهره مند شوند افرادی هستند که در زمینه های ساخت و ساز، تولید، اندازه گیری، لجستیک، موسسات دولتی و خدمات مشاوره و … فعالیت دارند.

نمایشگاه بهره وری انرژی

نمایشگاه مد و سبک زندگی استانبول | LIFESTYLE TURKEY 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۱۷ الی ۱۹ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۷ الی ۲۹ دی ماه ۹۷) در محل Istanbul Congress Center در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. این رویداد یکی از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ بوده و در مورد مد و سبک زندگی مدرن می باشد. از جمله مواردی که شما می توانید در این نمایشگاه مشاهده نمایید شامل لباس های بیرون از منزل، عروسی و لباس های متناسب با آن، لباس های سایز بزرگ، لباس های ورزشی، لباس های شنا و … می باشد. قابل ذکر است در سال گذشته این رویداد در مساحتی به اندازه ۶ هزار متر مربع و با حضور ۹۱ غرفه دار برگزار شده و بیش از ۳۵۰۰ مغازه دار در کنار بیش از ۷۰۰ خریدار خارجی از آن بازدیدکرده اند.

نمایشگاه مد و سبک زندگی استانبول

نمایشگاه مبلمان منزل استانبول | ISTMOB 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۲۲ الی ۲۷ ژانویه ۲۰۱۹ (۲ الی ۷ بهمن ماه ۹۷) در محل Tüyap Exhibition and Congress Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از بزرگترین نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد موارد را به نمایش خواهد گذاشته که از جمله آن ها می توان به مبلمان اتاق نشیمن، مبلمان اتاق ناهارخوری، اتاق خواب، مبلمان اداری، صندلی و میزهای قهوه، تجهیزات باغی و … اشاره کرد. در سال های گذشته این نمایشگاه در مساحتی به اندازه ۱۲۰ هزار مترمربع و در ۱۴ سالن برگزار شده است. در این رویداد در حدود ۲۲۰ شرکت و غرفه دار از ۳۷ کشور جهان حضور داشته و بیش از ۱۳۲ هزار نفر از ۱۰۷ کشور جهان نیز از آن بازدید کرده اند. از جمله کشورهایی که بیشترین افرادی که در این نمایشگاه حضور داشته اند می توان به بازدیدکنندگانی از عربستان، ایران، عراق، آذربایجان، بلغارستان، آلمان، مصر، لیبی و تونس اشاره کرد.

نمایشگاه مبلمان منزل استانبول

نمایشگاه بین المللی مبلمان استانبول | CNR IMOB Istanbul 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۲۲ الی ۲۷ ژانویه ۲۰۱۸ (۲ الی ۷ بهمن ماه ۹۷) در محل CNR Expo Yesilkoy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان در این شهر است. چهاردهمین دوره این رویداد که در سال ۲۰۱۸ برگزار شد به عنوان بزرگترین نمایشگاه مبلمان در جهان شناخته شده و توجه متخصصان بسیاری را در این صنعت به سوی خود جلب کرده است. حال این رویداد یکبار دیگر میزبان مبلمان خانگی، طراحی داخلی و همچنین روند جهانی مبلمان می باشد. این رویداد فرصتی منحصر به فرد برای شرکت ها می باشد تا بتوانند با متخصصان این صنعت از کشورهای مختلف در ارتباط بوده و بتوانند حجم کسب و کار خود را برای سال ها افزایش دهند. از جمله مواردی که می توان در این نمایشگاه آن ها را مشاهده کرد می توان به مبلمان های مدولار، مبلمان های کلاسیک و نئوکلاسیک، مبلمان اداری و اتاق خواب و همچنین سایر لوازم و وسایل مرتبط با ان اشاره کرد. این رویداد در سال گذشته با حضور بیش از ۶۰۰ غرفه دار در مساحتی به وسعت ۱۵۰ هزار متر مربع برگزار گردیده است.

نمایشگاه بین المللی مبلمان استانبول

نمایشگاه بین المللی گردشگری شرق مدیترانه | EMITT Istanbul 2019

این نمایشگاه در تاریخ ۳۱ ژانویه الی ۳ فوریه ۲۰۱۹ (۱۱ الی ۱۴ بهمن ماه ۹۷) در محل Tüyap Exhibition and Congress Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد که یکی از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ می باشد، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی توریست و گردشگری در شرق مدیترانه بوده و یکی از ۵ نمایشگاه برتر گردشگری در جهان به شمار می رود. این رویداد سالانه بیش از ۴۶ هزار نفر از حرفه ای های این صنعت را از سراسر شرکت های خدمات مسافرتی در جهان به سوی خود جذب کرده که به دنبال یافتن فرصت ها و مکان ها و مقاصد هیجان انگیز سفر می باشند. از جمله مواردی که در این رویداد مشاهده می شود می توان به خدمات مسافرتی، گردشگری سلامت، خدمات حمل و نقل، گردشگری تفریحی، تجهیزات هتل، خدمات مالی و سایر فعالیت های گردشگری اشاره کرد. در سال گذشته این رویداد با ۱۰۶۵ غرفه دار از ۱۰۶ کشور جهان برگزار شده که بیش از ۵۴ هزار بازدیدکننده از ۸۵ کشور جهان از آن دیدن نموده اند. علاوه بر این بیش از ۷ هزار ملاقات و جلسه در این رویداد برگزار شده است. از جمله کشورهای شرکت کننده در این نمایشگاه می توان به آذربایجان، چین، قبرس، ایران، ایتالیا، مغولستان، روسیه، آفریقای جنوبی، اوکراین، امارات، ویتنام و … اشاره کرد.

نمایشگاه بین المللی گردشگری شرق مدیترانه

با توجه به نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ و رویدادهای جذابی مانند نمایشگاه های مبلمان، مد و زندگی مدرن و همچنین گردشگری و سایر رویدادهای تخصصی، می توان گفت که برای افراد علاقه مند به این صنعت گزینه های بسیار مناسبی برای حضور در این رویدادها می باشد.

آشنایی با منطقه فاتح در استانبول
آشنایی با منطقه فاتح در استانبول
تفریح و هیجان در شهر بازی ویا لند استانبول
تفریح و هیجان در شهر بازی ویا لند استانبول
بهترین و تازه ترین باقلوای استانبول را از کجا بخریم؟
بهترین و تازه ترین باقلوای استانبول را از کجا بخریم؟
۳ محله برتر استانبول برای اقامت
۳ محله برتر استانبول برای اقامت