نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا | آبان، آذر و دی ۹۷

نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا | آبان، آذر و دی ۹۷

صنعت نمایشگاهی به اندازه ای گسترده شده است که علاوه بر کشورهای توسعه یافته در کشورهایی که در حال توسعه می باشند و یا پتانسیل های بالایی برای سرمایه گذاری دارند به طور فزاینده ای در حال رشد است. در هر کدام از این کشورها به غیر از پایتخت که معمولا مرکز اصلی تجارت به شمار می اید، شهرهای دیگری نیز به مرور درگیر این تجارت ها شده و متناسب با شرایط و امکانات خود به برگزاری نمایشگاه های تخصصی می پردازند. در کشور ترکیه که می توان گفت کشوری توسعه یافته به شمار می رود از جمله این شهرها آنتالیا و آدانا می باشد. شهرهایی که مدت های طولانی تمرکز خود را بر روی جذب گردشگران از سراسر جهان گذاشته و حال با توجه به نیاز و درخواست توریست ها نیازمند جذب سرمایه گذاری های متناسب است. همانطور که در مقاله های دیگر اشاره کرده ایم یکی از بهترین راه ها برای قرار دادن مصرف کنندگان، تولید کنندگان و سرمایه گذاران زیر یک سقف و استفاده از بیشترین اطلاعات در کوتاه ترین زمان نمایشگاه ها می باشند. حال می خواهیم نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا را در سال ۲۰۱۸ بررسی کنیم پس با الی گشت همراه باشید.

نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا

نمایشگاه خانه و عروسی آنتالیا | Home & Wedding Expo

مطالب مرتبط:
نمایشگاه های ماه دسامبر استانبول ۲۰۱۸ | آذر و دی ماه ۹۷
نمایشگاه های ماه دسامبر دبی ۲۰۱۸ | آذر و دی ۹۷
نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول | آبان و آذر ۹۷

این نمایشگاه در تاریخ ۱ الی ۴ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۰ الی ۱۳ آبان ماه ۹۷) در محل Antalya Expo Center در شهر آنتالیا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان یکی از جذاب ترین نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا به شمار می رود. از جمله موارد مهمی که در این رویداد به آن ها اشاره می شود می توان به آرایشگاه های عروسی و مد، شرکت ها و رستوران ها و هتل هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، مبلمان و منسوجات خانگی، دکوراسیون، جواهر و سنگ های قیمتی، دعوت نامه ها و کارت های عروسی و همچنین سالن های زیبایی اشاره کرد.

نمایشگاه ساخت و ساز و مصالح آنتالیا | Yapex 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۱۴ الی ۱۷ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۳ الی ۲۶ آبان ماه ۹۷) در محل Antalya Expo Center در شهر آنتالیا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی، تکنولوژی ساخت و بازسازی ساختمان در این تاریخ برگزار شده و یکی از مهمترین نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا می باشد. از جمله مواردی که در این رویداد مطرح می شود می توان به فناوری های ساختمان و ساخت و ساز، موادهای جدید در بخش ساخت و ساز، راه حل هایی برای حمام ها، سیستم های درب و پنجره و همچنین نوسازی و ترمیم اشاره کرد.

نمایشگاه ساخت و ساز و مصالح آنتالیا

نمایشگاه گلخانه و تجهیزات کشاورزی آنتالیا | Growtech Eurasia

این نمایشگاه در تاریخ ۲۸ نوامبر الی ۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۷ الی ۱۰ آذرماه ۹۷) در محل Antalya Expo Center در شهر آنتالیا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان هجدهمین نمایشگاه گلخانه، تجهیزات کشاورزی و تکنولوژی های وابسته به آن بوده و یکی از مهمترین نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا و در حال تبدیل شدن به رهبری در این صنعت است. شرکت UBM به عنوان برگزار کننده این رویداد است که یک شرکت پیشرو در این صنعت با سابقه ای ۹۶ ساله و بیش از ۵ هزار کارمند می باشد. این مجموعه سالانه بیش از ۴۰۰ نمایشگاه، کنفرانس و اجلاس را در ۳۰ کشور با بیش از ۲ میلیون بازدید کننده سازماندهی می کند. این نمایشگاه به عنوان رویدادی پیشرو در این صنعت در بخش اروپای شرقی، خاورمیانه و منطقه قفقاز شناحته شده و هرساله در حال رشد و گسترش می باشد. این رویداد در شهر آنتالیا ترکیه از این جهت برگزار می گردد که این شهر به عنوان مرکز اصلی تولید و صادرات محصولات کشاورزی شناخته شده است. این سازمان با مشارکت گلخانه ها و فناوری های جدید، تجهیزات کشاورزی، سیستم های آبیاری، دانه های کاشتی و کشت زراعی، تغذیه و حفاظت گیاه، کنترل بیولوژیکی و زمینه های ماشین آلات به برگزاری این رویداد می پردازد. در سال های گذشته این نمایشگاه میزبان بیش از ۷۰۰ غرفه دار ملی و بین المللی بوده و بیش از ۸۱ هزار بازدید کننده شامل خریداران و تصمیم گیرندگان از کشورهای همسایه و جهان در آن شرکت کرده و در انتالیا به عنوان قلب ترکیه گرد هم آمده اند.

نمایشگاه گلخانه آنتالیا

نمایشگاه مد و لباس آنتالیا | Fashion Show Antalya

این نمایشگاه در تاریخ ۱۲ الی ۱۷ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۱ الی ۲۶ آذرماه ۹۷) در محل Antalya Expo Center در شهر آنتالیا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان چهاردمین نمایشگاه بین المللی مد و لباس بوده و یکی از مهمترین نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا به شمار می رود. مواردی که در این رویداد مطرح می گردد شامل انواع منسوجات تولیدی بیشتر ملی، انواع پارچه و پوشاک و همچنین ایده های نوین در صنعت مد و لباس می باشد که کشور ترکیه یکی از پیشروهای این صنعت به شمار می رود.

نمایشگاه مد آنتالیا

نمایشگاه گلخانه، باغبانی و فناوری آدانا | Adana Greenhouse

این نمایشگاه در تاریخ ۷ الی ۱۱ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۶ الی ۲۰ آبان ماه ۹۷) در محل Tuyap Fuar ve Kongre Merkezi در شهر آدانا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گلخانه، باغبانی، دانه ها، کاشت گل و تکنولوژی های وابسته و یکی از مهمترین نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا شناخته می شود. قلب کشاورزی در جامع ترین نمایشگاه باغبانی و کشاورزی در آدانای ترکیه در این تاریخ برگزار می گردد که تمامی متخصصان این صنعت را در زمینی به وسعت ۳۵ هزار متر مربع گرد هم آورده است. از جمله مواردی که در این نمایشگاه به آن اشاره می گردد می توان به گلخانه و تجهیزات وابسته، ماشین آلات باغبانی، داروهای گیاهی، کودها، نهال ها و سیستم های ذخیره سازی اشاره کرد. در این نمایشگاه انواعی از سخت افزارها، طیف وسیعی از محصولات در زمنیه های کشاورزی، تجهیزات باغبانی، فن آوری های استفاده شده در محصولات و همچنین مصرف کننده نهایی قرار دارند.

نمایشگاه گلخانه آدانا

نمایشگاه کشاورزی، دامپروری و طیور آدانا | Adana Agriculture Fuari

این نمایشگاه در تاریخ ۷ الی ۱۱ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۶ الی ۲۰ ابان ماه ۹۷) در محل Tuyap Fuar ve Kongre Merkezi در شهر آدانا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد نیز که به طور همزمان با نمایشگاه گلخانه و باغبانی در حال اجرا می باشد به عنوان دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، دامپروری، صنعت طیور و لبنیات شناخته شده و این نیز یکی از مهمترین نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا می باشد. در این نمایشگاه همچنین محصولات مورد نیاز در صنعت کشاورزی، محصولات تکنولوژیکی و نواوری های جدید این صنعت به معرض نمایش گذاشته شده تا علاقه مندان و متخصصین بتوانند از هر دو این رویدادها بازدید نمایند. از جمله مواردی که در این نمایشگاه می توانید مشاهده کنید کشنده ها، برداشت کننده های محصول، مکانیزاسیون و تکنولوژی های کشاورزی، فناوری های آب و آبیاری، گیاهان دارویی، کودها، بذر، نهال و فناوری های مرتبط، کشاورزی دوستدار محیط زیست و همچنین اطلاعات کشاورزی می باشد. در سال گذشته بیش از ۲۰۰ غرفه دار در این نمایشگاه حضور داشته و میزبان بیش از ۱۷۶ هزار بازدید کننده بوده است.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری آدانا

نمایشگاه اولنیوروز آدانا | Adana EV`leniyoruz

این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۲ الی ۲۵ آذرماه ۹۷) در محل Tuyap Fuar ve Kongre Merkezi در شهر آدانا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان سومین نمایشگاه پیش نیازهای ازدواج، پروژه های مسکن، مبلمان، دکوراسیون داخلی، ظروف، لباس عروس، پوشیدنی، فرش و لوازم الکترونیک خانه است. از جمله مواردی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود می توان به خانه های مد و عروسی، شرکت های سازمانی در این خصوص، هتل ها و رستوران ها، سالن های عروسی، استودیوهای عکاسی، مبلمان، لوازم خانگی، تجهیزات آشپزخانه و فرش و دکوراسیون اشاره کرد.

نمایشگاه اولنیوروز آدانا

نمایشگاه غذاهای محلی آدانا | Çukurova Food and Regional Delicacies

این نمایشگاه در تاریخ ۲۰ الی ۲۳ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۹ آذرماه الی ۲ دی ماه ۹۷) در محل Tuyap Fuar ve Kongre Merkezi در شهر آدانا ترکیه برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان یازدهمین نمایشگاه نوشیدنی و غذاهای محلی، پردازش غذا، فن آوری، محصولات نانوایی، تجهیزات ذخیره سازی و حمل و نقل در بازار می باشد که یکی از جالب ترین نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا می باشد. تولید کنندگان و تامین کنندگان از تمامی بخش های صنایع غذایی، تجهیزات وابسته به آن، شرکت ها و خدمات بسته بندی و ذخیره سازی، مراکز و آزمایشگاه های کنترل مواد غذایی، دانشگاه ها و موسسات تحقیقات عمومی، ناشران تجاری، فن آوری های کامپیوتری و ارائه دهندگان نرم افزارهای صنایع غذایی در این نمایشگاه شرکت می کنند. در سال گذشته بیش از ۱۰۰ غرفه دار محصولات خود را به نمایش گذاشته و این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۵۲۰۰ متر میزبان حدود ۳۰ هزار بازدید کننده بوده است.

نمایشگاه غذاهای محلی ادانا

با توجه به اینکه هر دو شهر آنتالیا و آدنا از شهرهای توریستی در ترکیه می باشند پیشنهاد می کنیم در کنار برنامه تجاری خود برای بازدید از این نمایشگاه ها، از جاذبه های گردشگری و تفریحی این دو شهر فوق العاده زیبای ترکیه نیز استفاده نمایید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code