نمایشگاه های ماه دسامبر دبی ۲۰۱۸ | آذر و دی ۹۷

نمایشگاه های ماه دسامبر دبی ۲۰۱۸

یک نمایشگاه به طور کلی و به معنای عمومی به منظور نمایش مجموعه ای از موارد برگزار می گردد. در عمل نمایشگاه ها معمولا در یک محیط فرهنگی و یا آموزشی مانند موزه، گالری هنری، پارک، کتابخانه و یا در سالن های نمایشگاه های جهانی روی می دهند. نمایشگاه ها می توانند شامل بسیاری از چیزها مانند هنر و موزه ها، موارد تاریخی و همچنین انواعی از نمایشگاه های تجاری شوند. در استفاده معمول، نمایشگاه ها به صورت موقت در نظر گرفته شده و معمولا در تاریخ خاصی باز و بسته می شوند. در حالی که نمایشگاه های بسیاری در یک مکان برگزار می شوند اما برخی از نمایشگاه ها در مکان های مختلف نمایش داده می شوند و نمایشگاه های مسافرتی نامیده می شوند. اگرچه نمایشگاه ها و حتی نمایشگاه های ماه دسامبر دبی به عنوان یک رویداد معمول در نظر گرفته می شوند اما مفهوم آن ها بسیار گسترده تر می باشد. دسته بندی نمایشگاه ها ممکن است شامل نمایشگاه های تجاری بسیار بزرگ و یا حتی نمایشگاه های هنری تک نفره باشد. علاوه بر این نمایشگاه ها نقش مهمی در کسب و کارها بازی می کنند و دیدار با افراد دیگر این صنعت روند یادگیری را تقویت می کنند. نمایشگاه تجاری اساسا رویدادی است که کالا و خدمات مربوط به یک صنعت خاص را به خریداران بالقوه آن نشان می دهد. این رویدادها می توانند راهی فوق العاده برای ترویج کسب و کار محصولات و ارائه خدمات باشند. آن ها همچنین یک روش بسیار خوب برای برقراری ارتباط با دیگر اعضای صنعت هستند و به طور چشمگیری سطوح مشتری را رشد می دهند. با الی گشت همراه باشید تا نمایشگاه های ماه دسامبر دبی را با یکدیگر بشناسیم.

نمایشگاه های ماه دسامبر دبی

نمایشگاه ترافیک خلیج | Gulf Traffic

مطالب مرتبط:
نمایشگاه های ماه دسامبر استانبول ۲۰۱۸ | آذر و دی ماه ۹۷
نمایشگاه های ماه نوامبر دبی ۲۰۱۸ | آبان و آذر ۹۷
نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول | آبان و آذر ۹۷

این نمایشگاه در تاریخ ۴ الی ۶ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۳ الی ۱۵ آذرماه ۹۷) در محل Za’abeel Hall 1, Za’abeel Hall 2 ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. موضوع بزرگ بعدی که با آن در حمل و نقل رو به رو خواهیم شد چیست؟ آیا راه حل هایی وجود دارد تا بتواند مساله ترافیک و سرعت آهسته در بزرگراه ها را که باعث ایجاد میلیاردها هزینه می شود برطرف کند؟ برای پیدا کردن پاسخ این سوالات می توانید در نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل شرکت کنید که به عنوان بزرگترین نمایشگاه حمل و نقل در منطقه می باشد. این نمایشگاه که به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های ماه دسامبر دبی می باشد در طول مدت ۳ روز برگزاری خود به عنوان یک رویدادی برای شهرهای هوشمند نیز در نظر گرفته می شود و به مسایلی همچون آخرین پیشرفت های مدیریت ترافیک، ایمنی جاده ها، زیرساخت ها، سیستم های حمل و نقل هوشمند و تکنولوژی های حمل و نقل اشاره خواهد شد. این رویداد موجب می شود که پیمانکاران بین المللی و منطقه ای، مشاوران، مهندسان، مدیران تسهیلاتی، توزیع کنندگان و همچنین نوآوران این کسب و کار در زیر یک سقف کنار هم قرار بگیرند. این رویداد ویترینی است برای راه حل های پیشرفته و خدماتی که برای ارتباطات راحت و کارامد شهرهای آینده طراحی شده اند. در سال ۲۰۱۷ که شانزدهمین دوره برگزاری این نمایشگاه بود، این رویداد شاهد افزایش مشارکت سازمان های دولتی بوده که از جمله آن ها می توان به پلیس دبی و پلیس ابوظبی اشاره کرد. ۱۳۰ غرفه دار از ۵۵ کشور در مورد راه حل های ترافیک و حمل و نقل در این نمایشگاه شرکت کرده و ۲۶۰۰ بازدید کننده حضور داشته اند. کنفرانسی نیز به طور همزمان با این نمایشگاه برگزار خواهد شد که ۴۵ سخنران سطح بالا و همچنین بیش از ۴۰۰ نماینده در آن حضور خواهند داشت. کاهش زمان حمل و نقل و ترافیک در شهرهای پویا به رشد اقتصادی کمک کرده و این نمایشگاه نیز موجب کمک به این مسیر در آینده می باشد.

نمایشگاه ترافیک خلیج

نمایشگاه جهانی فرانچایز دبی | Global Franchise Market

این نمایشگاه در تاریخ ۵ الی ۶ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۴ الی ۱۵ آذرماه ۹۷) در محل Hall 8 در ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد که از اصلی ترین نمایشگاه های ماه دسامبر دبی می باشد فرصتی برای مشاهده آخرین تجارت های فرانچایزینگ است و شما می توانید در این نمایشگاه از متخصصان منطقه ای و بین المللی یاد گرفته و همچنین برنامه آینده سرمایه گذاران را مشاهده کنید. این رویداد از لحاظ استراتژیک در دبی قرار گرفته و بهترین برندهای تجاری را برای انتخاب به بازدید کنندگان نمایش می دهد. به طور کلی منطقه خاورمیانه و به ویژه امارات متحده عربی از جمعیت جوان رو به رشد با قدرت خرید بالا بهره می برند که این موضوع موجب ایجاد تقاضا برای برندهای بین المللی و محصولات باکیفیت می شود. جوانان به عنوان مدل های کسب و کاری که می توانند با سرعت بیشتری موجب موفقیت برند شوند فرصت های متنوعی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کنند. این نمایشگاه یک پلت فرم کامل برای تعامل چهره به چهره با هر نوع مشخصات در صنعت فرانچایزینگ را فراهم می کند. این که شما صاحب یک کسب و کار هستید یا ارائه دهنده خدمات یا کارمند، این رویداد می تواند در جهت نشان دادن راه اینده ای موفق به شما کمک کند. همه چیز در مورد فرانچایز در این نمایشگاه دیده شده و البته بیشتر در مورد فرصت های سودآور در منطقه تبادل نظر می گردد. در سال های گذشته ۶۳ شرکت کننده در این نمایشگاه حضور داشته و بیش از ۲۱۰۰ نفر از ان بازدید کرده اند.

نمایشگاه جهانی فرانچایز دبی

نمایشگاه بین المللی چای و قهوه دبی | International Coffee & Tea

این نمایشگاه در تاریخ ۵ الی ۷ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۴ الی ۱۶ آذرماه ۹۷) در محل Hall 4 در ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این یک رویداد قوی و تقویت کننده برای صنعت نوشیدنی های داغ در منطقه است. در این نمایشگاه که  در میان نمایشگاه های ماه دسامبر دبی از اهمیت خاصی برخوردا است تمام محصولات قهوه، چای، کافه ها و همچنین تجهیزات و خدمات ارائه شده و این رویداد یک پلت فرم انحصاری شناخته شده در این صنعت می باشد. در این نمایشگاه علاوه بر اینکه انواع مختلفی از ایده ها و محصولات بین المللی ارائه می گردد، تنها رویدادی است که دوره های معتبر SCA را برای علاقه مندان برگزار می کند. علاوه بر این در این نمایشگاه مسابقات جهانی قهوه نیز با جایزه ۲۵ هزاری دلاری برای برنده آن برگزار خواهد شد. بازار چند میلیارد دلاری چای و قهوه خاورمیانه مسیر صعودی خود را همچنان ادامه می دهد و اشتیاق برای محصولات جدیدتر و برندهای هیجان انگیز به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. این نمایشگاه به عنوان یک رویداد ایده آل برای کسب و کارهای این صنعت، ارتقاء محصولات، ارائه مفاهیم جدید، کشف فرصت ها و پیدا کردن مشارکت کننده ها می باشد. در سال گذشته بیش از ۱۰ هزار بازدید کننده از سراسر جهان عرب و فراتر از آن از این نمایشگاه دیدن نمودند. این کارشناسان شامل متخصصان خدمات غذایی، هتل ها، خرده فروشان و علاقه مندان به کافه بودند.

نمایشگاه چای و قهوه دبی

نمایشگاه محصولات چین | China Products

این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ الی ۱۳ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۰ الی ۲۲ آذرماه ۹۷) در محل Sheikh Saeed Hall، Trade Centre Arena, Hall در ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد که یکی از جالب توجه ترین نمایشگاه های ماه دسامبر دبی می باشد نشان دهنده محصولات منحصر به فرد چینی در خاورمیانه است. همه چیز از مصالح ساختمانی گرفته تا لوازم جانبی خودرو با استفاده از بهترین خطوط تولید چینی ارائه می گردد. این رویداد هشتمین دوره برگزاری این نمایشگاه است. Meorient International Co. یک شرکت با ۲۱ سال سابقه فعالیت در بازار چین است که متعهد به ایجاد فرصت ها برای واردکنندگان، عمده فروشان و خریداران با حجم بالا از طریق ارتباط با تولیدکنندگان قابل اعتماد چینی است. در سال گذشته بیش از ۲۲۰۰ غرفه دار در این نمایشگاه شرکت کرده و در حدود ۵۰ هزار محصول را به نمایش گذاشته اند تا این فرصت برای واردکنندگان و معامله گران و خریداران فراهم شود که بتوانند به طور مستقیم از تولید کنندگان با قیمت های رقابتی محصولات با کیفیت دریافت کنند و همچنین بیش از ۱۰ هزار بازدید کننده از خاورمیانه، آسیا و آفریقا در آن حضور داشته اند. بسیاری از غرفه داران با برنامه های جذاب و همچنین خدمات ترجمه چینی و عربی و اتاق های ملاقات خصوصی موجب ترغیب خریداران می شوند.

نمایشگاه محصولات چین دبی

نمایشگاه املاک هند | Indian Property Show

این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ الی ۱۵ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۲ الی ۲۴ آذرماه ۹۷) در محل Hall 7 در ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان نمایشگاه املاک و مستغلات هند است که یکی از تخصصی ترین نمایشگاه های ماه دسامبر دبی می باشد و هدف آن مهاجران هندی است که در امارات سکونت داشته و قصد خرید املاک در کشور خود را دارند. این رویداد به عنوان یازدهمین دوره برگزاری ان در امارات بوده و همچنین این تجارت به عنوان یک دروازه گسترده و سودآور برای جامعه NRI بوده و مورد علاقه خریداران پروژه های جدید و آینده و تحولات زیربنایی هند است. بیش از ۵۰۰ پروژه که با بیش از ۱۵۰ توسعه دهنده ارائه می گردد، اعضای NRI می توانند آخرین ویژگی ها و فرصت های سرمایه گذاری در سراسر هند را مشاهده کنند. علاوه بر این سمینارهایی که به طور همزمان در این نمایشگاه برگزار شده و مشاوران حقوقی برای ایجاد تصمیمات آگاهانه کمک خواهند کرد. هرساله شرکت کنندگان در این رویداد به دنبال معاملات منحصر به فرد و تخفیفات و پیشنهادات ویژه در این محل حضور پیدا می کنند. در سال گذشته بیش از ۲۱۰ غرفه دار و همچنین ۱۴۵۰۰ بازدیدکننده از این نمایشگاه دیدن کرده اند.

نمایشگاه املاک هند در دبی

نمایشگاه کاغذ عربی | Paper Arabia 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۱۶ الی ۱۸ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۵ الی ۲۷ آذرماه ۹۷) در محل Hall 6 در ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد در سال ۲۰۱۸ دهمین سالگرد خود را تجربه کرده و رویدادی متفاوت در خصوص صنعت بافت و کاغذ در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و همچنین در نمایشگاه های ماه دسامبر دبی است. این نمایشگاه منحصر به فرد نشان از آخرین نوآوری ها و بهترین اختراعات در بازار امروز است. این نمایشگاه یک رویداد دوسالانه است که در زمینه کاغذ، بافت، کارتن، مقوا، بسته بندی، بازیافت، ماشین آلات، مواد شیمیایی مورد استفاده و محصولات نهایی برگزار می شود. این رویداد یک پلت فرم ایده آل برای تولید محصولات نوآورانه است که موجب برقراری ارتباط با خریداران شده و بازارهای خاورمیانه و شمال افریقا را تحت تاثیر خود قرار می دهد. در سال های گذشته حدود ۹۸ شرکت کننده محصولات خود را برای نمایش به بیش از ۱۳۰۰ بازدید کننده ارائه نمودند. این شرکت کنندگان شامل نمایندگی های مجاز و فروش، عمده فروشان، تولید کنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان از تمام بخش های این صنعت می باشند.

نمایشگاه کاغذ عربی دبی

پیشنهاد می کنیم در صورتی که در هر کدام از زمینه های مطرح شده در این نمایشگاه ها فعالیتی به صورت تولید کننده، توزیع کننده و یا مصرف کننده دارید با حضور در هر کدام از این نمایشگاه های تخصصی در جهت رشد و گسترش دانش و همچنین توسعه بازارهای کشورمان موثر باشد.

منبع : www.dwtc.com

معرفی هتل رکسوس باب البحر | ۵ ستاره
همه چیز درباره ی کارت گردشگری دبی
معرفی هتل ۵ ستاره کراون پلازا در دبی
معرفی هتل ۵ ستاره پارک حیات در دبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code