بلیط هواپیما

جالبترین سلفی ها در سفر

منتخب سلفی های سفری از حیات وحش و مناظر

این روزها دیگر کسی وجود ندارد که کلمه ی سلفی را نشناسد و در واقع آنقدر هر روز خودمان یا اطرافیانمان در حال گرفتن عکس های متنوع از خود هستیم که دیگر این واژه به گوشمان نامانوس نیست. افراد زیادی در دنیا هستند که از هر موقعیتی عکس و فیلم می گیرند و عاشق عکاسی اند اما نقطه مقابل آنها افرادی هستند که از هر فرصتی برای فرار از عکس استفاده می کنند! در هر صورت هر کسی هر چقدر هم که از عکس گرفتن به هر دلیلی دوری کند، موقعیت های خاصی در زندگی اش پیش می آید که دوست دارد تجربه آن را برای همیشه ماندگار کند و با بقیه به اشتراک بگذارد یا در مواقع خاص به آنها برگردد و خاطرات آن را دوباره زنده کند و چه چیزی بهتر از عکس؟ سفر و حضور در مکان‌های دیدنی و آثار تاریخی و باستانی و یا مناطق طبیعی و حیات وحش یکی از بهترین این موقعیت ها هستند. با الی گشت همراه باشید تا تعدادی از برترین سلفی های مسافرتی ارسال شده را تماشا کنید:

مطالب مرتبط:
حقایقی جالب درباره تاور بریج لندن
دانستنی های جالب از شکم گردی در کره جنوبی

سلفی در سفرپدیده ای به نام سلفی گرفتن!

دیگر نمی‌توان مانند قبل از این پدیده فرار کرد! در واقع سلفی گرفتن حالا تبدیل به قسمتی از زندگی مدرن امروزی شده است و حالا دیگر دیدن افرادی که روبروی دوربین گوشی خود ژست‌های عجیب و گاهی خنده ‌دار می‌ گیرند چندان شوکه کننده نیست. سلفی یکی از مهم ترین قسمت های زندگی مجازی افراد را تشکیل می دهد و در میان همه ی افراد جامعه اپیدمی شده است و ربطی به سن و سال ندارد.
به نظر می‌رسد حالا دیگر دوربین های عکاسی برای ما معنای گذشته را ندارند. در گذشته با دوربین های عکاسی، عکس های زیبا از سوژه های جالب می گرفتیم اما حالا ظاهرا سوژه ی عکاسی هر کسی خودش است. در زیر تعدادی از بهترین سلفی های مسافرتی را با هم تماشا می کنیم:
عکسی جالب که گردشگری با فیل گرفته است- هند

سلفی با فیل در هند

خانواده ای کوچک در نزدیکی آسیاب‌ های هلند، در حال گرفتن سلفی تا آن را برای فرزندشان نگه دارند

آسیاب بادی هلند پرتره ای خانوادگی و دوست داشتنی در بروکسل

سلفی در بروکسل
عکسی از زوجی شاد در ارتفاعات برزیل

برزیل | سلفی
طبیعت آمریکا- شاید بهتر است کمی محتاط تر باشد!

سلفی با خرس گریزلی
این عکس جالب در یکی از باغ وحش های آفریقای جنوبی توسط یکی از گردشگران گرفته شده است.

سلفی با شیر در آفریقای جنوبی
سلفی بسیار خطرناک در کنار کوسه در آبهای آمریکا

سلفی با کوسه
به نظر می رسد این جانور با مزه هم دارد سعی می کند از خودش سلفی بگیرد!

بدون شرح!

منبع: thecuriousplatypus.com