هتل های عجیب غریب

عجیب ترین هتل های دنیا

نه تنها لوکس و مجلل بودن هتل ها باعث جذب مسافران بیشتری می شود بلکه عجیب بودن آن هتل ها هم می تواند گروه خاصی از مسافران را به سمت این هتل های عجیب بکشاند بطوریکه هر چه هتل بیشتر عجیب باشد مشتریان بیشتری هم دارد، به همین دلیل امروزه بعضی از هتل داران دنبال کشف راه هایی هر چه عجیب تر برای ساخت هتل ها می گردند، اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به هتل های عجیب غریب علاقه دارید این پست مخصوص شماست، با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
اقامتی بر روی آب ها در هتل های شناور
هتل عجیبی که فقط از نمک ساخته شده است

هتل هابیت؛ نیوزلند

کسانی که هر سه فیلم ارباب حلقه ها را نگاه کردند بدون شک اشتیاق فراوانی داشتند تا راحتی خانه های هابیت را تجربه کنند، مسئولین پارک وودلین نیوزلند تصمیم گرفتند که دو خانه هابیت در آنجا بسازند که سقف های بسیار بلندی دارند و کاملا شبیه سرزمین هابیت ها است.

هتل هابیت

هتل کوه جادویی، شیلی

کوه جادویی که در منطقه حفاظت شده در جنوب شیلی قرار دارد یک ساختمان عجیب و غریبی است که از دل داستان های خیالی بیرون آمده، یک کوه مخروطی چوبی است که از قله آن آبشار بیرون می آید. برای رسیدن به این هتل باید از روی یک پل چوبی متحرک رد شوید و پنجره های آن مانند دریچه هایی هستند که در اندازه های نا منظم درست شده اند.

هتل کوه جادویی

هتل لیوینگ استون لج؛ انگلستان

برای انگلیسی ها که عاشق سافاری با ماشین های جیپ در وسط حیات وحش هستند اقامت در این هتل باعث می شود هر روز با حیات وحش  از نزدیک روبرو شوند. مهمانان برای رسیدن به این هتل که درشهر کنت انگلیس قراردارد با ماشین به وسط پارک جنگلی بزرگی آورده می شوند که آنجا زرافه، گورخر و گاوها در حال چریدن هستند و در یک چادر سافاری لوکس اقامت می کنند. اما در اینجا نمی توان به مهمانان قول آفتاب آفریقا را داد!

هتل آریو آمازون تاورز؛ برزیل

این هتل در بالای درختان جنگل های آمازون در چند کیلومتری شهر مانائوس قرار دارد، برج هایی برای دیدن مناظر اطراف هم در کنار اتاق ها هستند. شاهزاده ولز و بیل گیتس از افراد مهمی بودند که در این هتل ها اقامت داشتند.

هتل کرین؛ هلند

در شهر دریایی هارلینجن یکی از جرتقیل ها در کنار ساحل تبدیل به هتل شده است، در این جرثقیل ها اتاق و حمام لوکس ساخته شده اما قسمت عجیب تر ماجرا اینجاست که این جرثقیل همچنان کار می کند!

هتل آتر این؛ سوئد

هتل «آتر این» که اثر یک هنرمند سوئدی است در وسط دریاچه مالارن سوئد قرار دارد. این هتل از یک سکوی کوچک تر و یک اتاق تشکیل شده که بر روی سکوی بزرگ تری شناور است و در زیر آن یک اتاق آکواریوم شکلی سه متر زیر سطح آب قرار دارد که با نردبان قابل دسترسی است، مهمانان با قایق به این هتل آورده می شوند و سپس به حال خود رها می شوند تا با ماهی های کف دریاچه آشنا شوند!

هتل آتر این

هتل پالاسیو دل سال؛ بولیوی

این هتل تنها هتل در زمین است که کاملا از نمک ساخته شده است دیوارها، کف، سقف و بیشتر وسایل این هتل از نمک درست شده است. در ۲۴ کیلومتری این هتل سالاردو ییونی که بزرگ ترین کویر نمک دنیاست قرار دارد و نمک های ساخت این هتل از آن کویر آورده شده است، میلیون ها بلوک نمک برای ساخت این هتل و از آب نمک هم به عنوان ملات استفاده شده است.

منبع: roughguides.com

با هتل های عجیب ایران آشنا شوید
حوادث هولناکی که در ترسناک ترین جزیره دنیا رخ داده است!
چرا ابلیسک ها در سرتاسر دنیا پراکنده شده اند؟!
جاذبه هایی که عکس گرفتن از آن ها ممنوع است!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code