بلیط هواپیما

مدیریت فعالیتهای روزانه با Runtastic Running & Fitness

اپلیکیشن Runtastic Running & Fitness; ورزش و تندرستی شما را مدیریت می کند

با اپلیکیشن Runtastic Running & Fitness سلامتی و تندرستی خودتان را بسنجید. شما در این برنامه که برای گوشی‌های موبایل ارائه شده، می‌توانید میزان ورزش خود در طول روز را اندازه‌گیری کنید. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
SameSame اپلیکیشنی برای ترجمه تصاویر به ۱۰۰ زبان گوناگون
Slideshow Make; اپلیکیشنی برای ساخت ویدیو های جذاب
اپلیکیشن ورزش و تندرستی

در سال‌های اخیر با مجهز شدن گوشی‌های موبایل به سنسورهای حرکتی، می‌توان از این ابزارها استفاده‌های جدیدی کرد، برای مثال می‌توان به شمارش تعداد قدم‌ها در طول پیاده‌روی یا میزان مسیر طی شده در دویدن‌های روزانه اشاره کرد. Runtastic یکی از کامل‌ترین اپلیکیشن‌هایی است که با استفاده‌ی بهینه از این سنسورها، اطلاعات جامع و بی‌نظیری در زمینه‌های ورزشی در اختیار شما قرار می‌دهد که به کمک آن می‌توانید بر میزان ورزش و فعالیت‌های روزانه‌ی خود مدیریت بهتری داشته باشید. امکانات این برنامه در چند زمینه خلاصه شده‌اند که مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش آن را می‌توان مربوط به اطلاعاتی در زمینه‌ی پیاده‌روی و دویدن روزانه دانست. با فعال کردن این بخش و قرار دادن گوشی در جیب خود، می‌توانید به کمک GPS و سنسورهای گوشی به میزان مسیر طی شده، کالری سوزانده شده، سرعتی که مسیر را به پایان رساندید و آمارهای دیگری دسترسی داشته باشید. این اطلاعات شاید از نگاه کاربران عادی چندان حائز اهمیت نباشد؛ اما کافی است کمی اهل ورزش باشید که متوجه اهمیت این اطلاعات برای شخص ورزشکار شوید.

اپلیکیشن ورزش و تندرستی

از بخش‌های دیگر این برنامه می‌توان به حالت‌های مخصوص تردمیل، تمرینات قدرتی و فعالیت‌های دیگر اشاره کرد که در کنار دویدن و پیاده‌روی، ابزاری کامل برای ورزشکاران به وجود آورده است. نکته‌ی جالبی که در Runtastic وجود دارد، ذخیره‌ی تاریخچه‌ی فعالیت شما است؛ به‌طوری که می‌توانید میزان مسیر طی شده، کالری سوزانده شده و دیگر اطلاعات را در روزهای هفته با هم مقایسه کنید تا متوجه پیشرفت یا پسرفت عملکرد ورزشی خود در طول روزهای متوالی شوید. در گوشی‌های ویندوزموبایل این برنامه از کاشی‌های زنده و در اندروید از ویجت پشتیبانی می‌کند که به کمک آن‌ها می‌توانید به‌طور زنده و بدون نیاز به مراجعه به اپلیکیشن، از اطلاعات روزانه‌ی خود مطلع شوید.

ویژگی‌ها

طراحی زیبای محیط کاربری
قابلیت‌های بسیار کاربردی و مناسب برای ورزشکاران
شمارش تعداد قدم‌ها، محاسبه کالری سوزانده شده و …

بزرگترین پارک موضوعی جهان در دبی افتتاح می شود
بزرگترین پارک موضوعی جهان در دبی افتتاح می شود
با HelpX بدون پول سفر کنید!
با HelpX بدون پول سفر کنید!
بهترین دوربین های عکاسی در سفر از نگاه نشنال جئوگرافی
بهترین دوربین های عکاسی در سفر از نگاه نشنال جئوگرافی
رونمایی از قطار نامرئی در سال ۲۰۱۸
رونمایی از قطار نامرئی در سال ۲۰۱۸