وسایلی که نیازی نیست آن ها را به سفر ببرید

چه وسایلی را در چمدان خود نگذاریم

بیشتر وقت ها پیش آمده که یک سری از وسایل را به زور در چمدان خود جا می کنیم و با خود به سفر می بریم اما بعد از ترک هتل و بازگشت از سفر متوجه می شویم که از هیچ کدام از آن ها استفاده نکرده ایم. واقعیت این است که در سفر به خیلی از وسایلی که در زندگی روزمره از آن ها استفاده می کنیم نیاز نخواهیم داشت چون در مسافرت، زندگی ما روال عادی خود را ندارد، می خواهیم درباره آن وسایلی صحبت کنیم که بهتر است در خانه بمانند، با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
جالبترین سلفی ها در سفر
این ۲ جاذبه برای سفر به دبی کافیست!

کتاب و مجله

معمولا بیشتر ما برای تفریح و تجدید روحیه به سفر می رویم و خیلی هایمان در سفر مطالعه نمی کنیم، البته در این که مطالعه خوب است شکی نیست، اگر شما از آن دست از افرادی هستید که عادت به مطالعه روزانه دارید و حتی در سفر هم این کار را انجام می دهید بهتر است به جای حمل کتاب و مجلات از تبلت یا گوشی همراه خود استفاده کنید و زحمت حمل بار اضافی را کمتر کنید.

کتاب

چندین دست لباس مختلف

شاید تنوع طلب باشید و بخواهید در هر عکسی که در سفر می اندازید لباس جدیدی بر تن داشته باشید ولی این کار در سفر خیلی سخت است چون با بردن این همه لباس چمدان شما سریع پر می شود، معمولا در سفر سه دست لباس مختلف که با هم هماهنگ شوند کافی است چون خیلی از این لباس های اضافی را در سفر نمی پوشید، اگر لباستان در سفر کثیف شد هم می توانید آن را بشویید و مدتی بعد دوباره بپوشید.

 چند شلوار جین

شلوار جین مطمئنا گزینه مناسبی برای سفر است چون نه چروک می شود و نه کثیفی را نشان می دهد می توانید به راحتی با آن به دشت و صحرا بروید و تفریح کنید اما این شلوارها معمولا جای زیادی می گیرند به همین خاطر چند دست از آن را همراه خود نبرید چون فضای زیادی از چمدان شما را اشغال می کند.

شلوار

 لوازم بهداشتی

اگر در سفر قصد اقامت در هتل را دارد دیگر نیازی نیست که شامپو، صابون و دیگر لوازم بهداشتی را همراه خود ببرید چون هتل آن ها را برای شما در نظر می گیرد اگر هتل شما از امکانات بیشتری برخوردار بود حتی خمیرندان و سشوار هم دارد. اگر نمی خواهید در سفر در هتل بمانید هم فقط لوازم بهداشتی ضروری را با خود ببرید.

لوازم بهداشتی

زیور آلات گران قیت‎

شاید بگویید می خواهم در سفر شیک باشم و به جواهرات خود نیاز دارم اما تجربه نشان داده که بهتر است این وسایل را با خود نبرید چون ممکن است در مسافرت مدام نگران جواهرات قیمتی و لوازم مارک دار خود باشید، در سفر مدام در حال جابجا شدن هستید و احتمال گم شدن و جا گذاشتن آن ها هم وجود دارد.

کفشهای ناراحت‎

کفش هایی که پایتان را اذیت می کند همراه خود به سفر نبرید، کفش های پاشنه بلند یا کفش هایی که پاشنه خیلی تخت دارند مناسب سفر و فعالیت هایی که در سفر می خواهید انجام دهید نیستند، پس آن ها را همراه خود نبرید.

سفر من به هند
سفر من به هند
راهنمای سفر به کشور زیبای هلند
راهنمای سفر به کشور زیبای هلند
راهنمای مسافرتی کرابی
راهنمای مسافرتی کرابی
از بهترین تفریحات آبی در دیدنی ترین نقاط جهان لذت ببرید
از بهترین تفریحات آبی در دیدنی ترین نقاط جهان لذت ببرید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code