بلیط هواپیما

مهمترین پیست های اسکیت روی یخ در فضای باز

پیست های اسکیت روی یخ در فضای باز

در طول ماه های زمستان برخی از جذاب ترین مکان ها در دنیا دچار تغییراتی شده و تبدیل به مکانی برای پیست های اسکیت روی یخ می شوند. مواردی که در زیر می خواهیم برای شما توضیح دهیم شامل بزرگترین و جذاب ترین پیست های اسکیت روی یخ طبیعی در جهان می باشند. این مکان ها یک فعالیت زمستانی عالی و فرصتی مناسب برای سرگرمی در آب و هوای سرد زمستان می باشند. با الی گشت همراه شوید تا در مورد این پیست های اسکیت روی یخ در جهان بیشتر بدانیم.

پیست های اسکیت روی یخ

کوهستان فوجی کیو | Fuji-Q Highland

مطالب مرتبط:
پیست دیزین، مکانی برای بهترین تفریحات برفی
پیست اسکی لخ زورس در اتریش، مشهور ترین تفرجگاه جهان
بهترین پیست های اسکی در روسیه

کوهستان فوجی کیو یک پارک تفریحی در نزدیکی موهپایه های کوه فوجی در فوجیوشیدا می باشد. این مجموعه شامل چندین ترن هوایی، یک بیمارستان خالی از سکنه و همچنین بزرگترین جاذبه مکان های خالی از سکنه در جهان می باشد. در زمستان این پارک دارای بزرگترین سایت پیست های اسکیت روی یخ در فضای باز در ژاپن می باشد که سطح بخ روی آن در حدود ۳٫۸ هکتار است.

پیست کوهستان فوجی کیو

پیست یخی مک کورمیک تریبون | McCormick Tribune Ice Rink

پارک هزاره شیکاگو یک پارک عمومی نزدیک سواحل دریاچه میشیگان می باشد که در سال ۲۰۰۴ افتتاح شده است. پیست یخی مک کورمیک تریبون یکی از مهمترین پیست های اسکیت روی یخ در فضای باز می باشد که در این پارک واقع شده است. به طور کلی این مکان در حدود ۴ ماه از سال که از اواسط نوامبر تا اواسط مارس می باشد میزبان سالانه بیش از ۱۰۰ هزار اسکیت باز می باشد. برای بقیه زمان سال از این پارک به عنوان پارک گریل پلازا که بزرگترین امکانات ناهارخوری در شیکاگو در آن می باشد می توان استفاده کرد.

پیست یخی مک کورمیک تریبون

کانال ریدو | Rideau Canal

کانال ریدو یک کانال آبی خوش منظره می باشد که شهرهای کیگستون و اتاوا در انتاریو کانادا را به یکدیگر متصل می نماید. این کانال در سال ۱۸۳۲ به عنوان یک اقدام احتیاطی در صورت جنگ با ایلات متحده بازگشایی گردیده و هنوز نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در فصل زمستان یک بخش از کانال ریدو که از مرکز اتاوا عبور می کند تبدیل به یکی از بزرگترین پیست های اسکیت روی یخ در فضای باز می شود. طول مسیر یخ زده در این منطقه به ۷٫۸ کیلومتر می رسد و افراد زیادی برای اسکیت روی یخ به این مکان می ایند.

کانال ریدو

پیست اسکیت میدان سرخ | Red Square Ice Rink

برای پنجمین سال متوالی مسکو یک پیست اسکیت در میدان سرخ را در خود داشته است. این مکان که به خوبی روشن شده است، باعث شده تا ساکنان مسکو و گردشگران بتوانند بر روی یکی از معروفترین پیست های اسکیت روی یخ در جهان و همچنین یکی از معروفترین میدان های جهان به اسکیت بازی بپردازند. این سطح برای اسکیت بازانی که در المپیک شرکت کرده و همچنین کسانی که هاکی بازی می کنند بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

پیست اسکیت میدان سرخ

خانه سومرست | Somerset House

خانه سومرست دارای ویژگی های اصلی لندن بوده و یکی از زیباترین پیست های اسکیت روی یخ در فضای باز در زمستان می باشد که شما می توانید در لندن مشاهده نمایید. در طول روز بازدیدکنندگاه می توانند در محیطی جذاب در داخل حیاط خانه سومرست که متعلق به قرن ۱۸ می باشد به اسکیت روی یخ بپردازند. زمانی که هوا تاریک می شود منظره ای خاص از طریق شعله مشعل های قرار گرفته و همچنین نورپردازی هایی که برای روشن شدن نمای کلاسیک ساختمان صورت گرفته است به وجود می آید.

خانه سومرست

میدان ناتان فیلیپس | Nathan Phillips Square

میدان ناتان فیلیپس که در مقابل تالار شهر قرار گرفته است، یکی از میدان های شهر تورنتو در کانادا به شمار می رود. در طول تابستان این میدان به صورت زندگی روزانه مورد استفاده قرار گرفته و شب ها نیز محلی برای برگزاری کنسرت ها و مراسم های خاص می باشد. در ماه های زمستان این استخر تبدیل به یک مکانی به عنوان پیست اسکیت روی یخ شده و اسکیت ها نیز برای اجاره کردن در آن نزدیکی وجود دارند. از اواسط ماه نوامبر تا اواسط ماه مارس مردم از این مکان به عنوان یکی از پیست های اسکیت روی یخ در فضای باز استفاده می نمایند.

میدان ناتان فیلیپس

مرکز راکفلر | Rockefeller Center

احتمالا یکی از مشهورترین پیست های اسکیت روی یخ در جهان پیست اسکیت روی یخ مرکز راکفلر می باشد که می تواند یک تجربه متفاوت زمستانی را برای هر سنی در در نیویورک به وجود آورد. در این مکان شما به طور یکسان ساکنان نیویورک و همچنین گردشگران را می توانید در کنار هم مشاهده نمایید. شما در اینجا می توانید یک چشم اندازسی بسیار فوق العاده از پشت صحنه ای از فضای شهری مرکز راکفلر را به همراه نورهای خاصی که در فضا وجود دارند مشاهده نمایید.

مرکز راکفلر

رویای یخ وین | Vienna Ice Dream

رویای یخ وین یکی از پیست های اسکیت روی یخ می باشد که توسط شهر وین در اتریش و در مقابل راتائوس یا همان تالار شهر برگزار می گردد. از ماه ژانویه تا مارس میدان سالن شهر به یک پیست اسکیت روی یخ تغییر حالت پیدا می کند. علاوه بر حلقه اصلی پیست شما می توانید در امتداد یک مسیر پیاده روی به طول ۴۱۵ و همچنین یکی از شش حلقه مارپیچ آن نیز حرکت کرده و از این پیست اسکیت روی یخ در فضای باز نهیت لذت را ببرید.

رویای یخ وین

پیست اسکیت ولمن | Wollman Rink

پیست اسکیت ولمن یکی از مهمترین پیست های اسکیت روی یخ در فضای باز در جهان بوده که در بخش جنوبی پارک مرکزی نیویورک قرار گرفته است. در میان فضای آسمان خراش های منهتن این یکی از زیباترین پیست های اسکیت روی یخ در جهان به شمار می رود. این پیست اسکیت در سال ۱۹۴۹ با کمک مالی توسط کیت ولمن بازگشایی گردید. این مکان در ماه های اکتبر تا آوریل برای اسکیت روی یخ باز بوده و در فصول تابستان برای مقاصد دیگری مورد استفاده قرار می گیرد.

پیست اسکیت ولمن

یکی از تفریحاتی که در زمستان بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است اسکیت روی یخ می باشد. چیزی که در این خصوص می بایست به آن توجه کرد این است که این کار نیاز به پیست های اسکیت روی یخ به صورت طبیعی در فضای باز و یا در فضای بسته می باشد و همچنین نیاز به کفش های مخصوص و آموزش ها مورد نیاز است زیرا که در صورت زمین خوردن احتمال آسیب دیدگی های شدید وجود دارد.

منبع: www.touropia.com

همه چیز درباره پارک امیرگان استانبول
همه چیز درباره پارک امیرگان استانبول
خیابان های معروف لندن، تلفیقی از سنت و مدرنتینه
خیابان های معروف لندن، تلفیقی از سنت و مدرنتینه
این شهر به طرز خنده داری پشت یک صخره قایم شده است!
این شهر به طرز خنده داری پشت یک صخره قایم شده است!
خلیج فانگ نگا، دنیایی از شگفتی های طبیعی در تایلند
خلیج فانگ نگا، دنیایی از شگفتی های طبیعی در تایلند