کلیساهای مرموز در گوا

۴ جای دیدنی در جزیره ی زیبای گوا

در مورد گوا حرف بسیار است. این جزیره ی زیبای هند گردشگران زیادی را هر ساله به خود جذب می کند. با الی گشت باشید و از جاذبه های این جزیره ی زیبا بیشتر بدانید:

مطالب مرتبط:
۷ دلیل برای سفر به گوا
اقامتی خوش در هتل های گوا

goa church

کلیسای سن کاجتان

در فاصله ۱۰ کیلومتری از ایستگاه اتوبوس پانجیم کادامبا و ۲۷ کیلومتری از ایستگاه راه آهن واسکودوگاما، کلیسای سن کاجتان رو به روی کلسیای جامع Se در Old Goa قرار دارد. این مکان بخشی از محل میراث جهانی یونیسکو است (کلیساها و دیرهای Goa).
کلیسای سن کاجتان با طراحی اولیه قصر سلطنتی از سن پتر در رم ساخته شده است. کلیسای سن کاجتان، تنها کلیسای گنبدی باقی مانده در Goa است که توسط راهبان ایتالیایی فرقه تیاتین ها ساخته شد و توسط پاپ اوربان سوم برای تبلیغ مسیحیت در قلمروی Golconda فرستاده شدند.

دیر آگوستین

در فاصله ۸ کیلومتری از ایستگاه اتوبوس پانجیم کادامبا، ۲۷ کیلومتری از ایستگاه راه آهن واسکودوگاما و ۲۳ کیلومتری ماپوسا، کلیسا و دیر آگوستین در Old Goa قرار دارد. یکی از مکان های گردشگری Goa است. این مکان بخشی از محل میراث جهانی یونیسکو است (کلیساها و دیرهای Goa).
این کلیسا هشت نمازخانه با تزئینات زیاد و چهار محراب و دیر با اتاق های بسیار دارد. امروزه می توان ویرانه های آن را اطراف برج دید.
ویرانه های کلیسای سن آگوستین به نام کلیسای Nossa Senhora da Graca نیز شناخته می شود که جاذبه گردشگری بسیار معروف و یکی از تماشایی ترین آثار تاریخی در Goa است.

کلیسای our lady of rosary

در فاصله ۹ کیلومتری ایستگاه اتوبوس پانجیم کادامبا، ۲۷ کیلومتری ایستگاه راه آهن واسکودوگاما و ۳۶ کیلومتری ایستگاه قطار مارگائو، کلیسای Our Lady of Rosary قدیم ترین کلیسا در Old Goa است. این مکان بخشی از محل میراث جهانی یونیسکو است (کلیساها و دیرهای Goa).
این کلیسا مثالی عالی از معماری سبک Manueline از پرتغال قدیم است. با پنجره های نزدیک سقف و برج های مدور، کلیسا بیشتر شبیه به قلعه نظامی است. کلیسا، ایوان دو طبقه دارد. با لاتریت ساخته شده است و با ساروج آهکی گچ کاری شده است. ایوان و نمای خارجی کلیسا، برج های مدور در هر طرف با صلیبی روی راس دارد.

church of st francis of assisi

کلیسای سن فرانسیس assisi

در فاصله ۹٫۲ کیلومتری از ایستگاه اتوبوس پانجیم کادامبا، ۲۷ کیلومتری ایستگاه راه آهن واسکودوگاما و ۲۲ کیلومتری ماپوسا، کلیسای سن فرانسیس Assisi نزدیک کلیسای جامع Se در Old Goa قرار دارد. یکی از مکان های گردشگری اصلی در Goa است. این مکان بخشی از محل میراث جهانی یونیسکو است (کلیساها و دیرهای Goa).
نمای جنوبی کلیسا، سالنی با سه نمازخانه در دو طرف، یک محل کر در طبقه اول، یک محراب اصلی و دو محراب دیگر دارد. برج ناقوس و مکان ظروف مقدس در شمال محراب اصلی هستند که امروزه مشاهده می کنید ساختمان موزه باستان شناسی در واقع ادامه دیر کلیسا است.

چطور بدون فناوری از سفرمان لذت ببریم؟
توصیه های سفر با کودکان ۳ تا ۶ ساله
هواپیما با بدن ما چه می کند؟
علاقه مندی و اهمیت گیاهان دارویی در نزد روس ها

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code