۷ دلیل برای سفر به گوا

سفر به گوا

گوا برای گذراندن تعطیلات هیچ چیزی کم ندارد. اگر از مردم بپرسید چرا به گوا سفر می کنند معمولا پاسخ های زیر را می شنوید، با الی گشت همراه باشید

مطالب مرتبط:
سواحل معروف گوا
اقامتی خوش در هتل های گوا
goa
  • ساحل گوا: گوا با ۳۷۳۲ کیلومتر مربع، ۳۶ ساحل دارد و سواحل شمال گوا محبوب ترین سواحل این شهر هستند که مردم محلی و توریست ها بیشتر در این سواحل هستن دو سواحل جنوب گوا هم به دلیل آرامش و سکوتی که دارند در سال های اخیر طرفداران خاص خود را پیدا کرده اند.
  • آفتاب گوا:گوا آفتاب بسیار درخشان و لذت بخشی دارد و گذراندن تعطیلات زمستانی در ساحل آفتابی این شهر آرامش خاصی دارد
  • مناظر هیجان انگیز فراوان گوا:گشت و گذار در گوا با دوچرخه (که معمولا هزینه آن ۲ لیره در روز است) به شما این امکان را میدهد که همه زیبایی های این شهر زیبا را ببینید. گوا فقط سواحل درخشان آن نیست این شهر مملو از رودخانه ها، درختان نخل، صخره ها، جنگل ها و پل های چوبی است که زیبایی آنرا صد چندان می کند. در طول دوچرخه سواری می توانید از آب میوه های طبیعی مخصوص این منطقه بنوشید و از نسیم سایه درختان انبوه آن لذت ببرید.
  • ورزش های آبی گوا: در همه سواحل گوا می توانید با ورزش های آبی از هیجان بازی هایی مثل اسکوتر آبی و موج سواری لذت ببرید.
  • غذای گوا: میگوی ببری، خرچنگ دریایی، استیک ماهی از غذاهای معمول گوا است که تازگی این غذاها واقعا مزه آن ها را خوشمزه می کنند. اگر از غذاهای سنتی گوا میل کنید مزه خاص و تند این غذاها هوس خوردن یک بشقاب دیگر را هم در شما بیدار می کند.
  • فرهنگ و معماری گوا: کلیساها و مکان های مذهبی گوا در میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده اند. حتی خانه ها و ویلاهای دهکده های کوچک گوا هم از چنان معماری زیبایی برخوردارند که چشم ها را خیره می کنند. اگر در فوریه به گوا سفر کنید غرق در جشن های کارناوال معروف ۳ روزه گوا می شوید.
goaindia
  • سفری ارزان قیمت: شما می توانید با قیمت مناسب و ارزان به این شهر بروید، هتل های ارزان قیمت بسیاری در گوا وجود دارد که اقامت در آن ها بسیار مقرون به صرفه می باشد، همچنین گشت و گذار در شهر هم خرج چندانی ندارد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code