چرا به سنگاپور برویم؟

دلایل سفر به سنگاپور

سنگاپور مطمئنا ارزش آن را دارد که بارها و بارها به آن سفر کنیم. این شهر آنقدر سریع تغییر می کند که هر ۴ سال یکبار انگار به محلی جدید تبدیل می شود. اگر ۴ یا ۵ سال پیش به این شهر رفته باشید الان وقتش رسیده که دوباره به آنجا برگردید. سنگاپور شهری باورنکردنی است، مکانی عالی که جاذبه های زیادی دارد و بالاتر از همه  اینکه یکی از زیباترین شهرهای روی زمین است. حتی پرواز به سمت سنگاپور هم تجربه ای منحصربفرد  است چون فروگاه چانگی سنگاپور بهترین فرودگاه جهان شناخته شده است. دلایل زیادی برای سفر به این شهر وجود دارد می خواهیم شما را با آن ها آشنا کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

مطالب مرتبط:
تفریحات هیجان انگیز در سنگاپور
خرج و مخارج سفر به سنگاپور

سنگاپور

شب های سرزنده

مثل بسیاری از شهرهای بزرگ دیگر دنیا اگر در هنگام شب به مرکز شهر سنگاپور بروید خبری از تاریکی و سکوت وجود ندارد گویی در این قسمت از شهر، روز تازه شروع شده و زندگی حسابی جریان دارد. اگر به دنبال لحظاتی خوش و فراموش نشدنی هستید شهر شیر، جاذبه ها و تفریحات زیادی برای شما دارد. خوانندگان معروف زیادی هستند که شب ها در مرکز شهر، آهنگ های شادی را اجرا می کنند که شرکت در آن ها شما را موزیک های محلی منطقه هم آشنا می کند. بام هایی در سنگاپور هست که شب ها با رفتن به آنجا چشم انداز رویایی از آسمان خراش های نورانی و درخشان سنگاپور خوهید داشت. اگر می خواهید سواحل را در شب تجربه کنید ساحل خلیج مارینا و اسکله کلارک بهترین جا برای شماست.

شب های سرزنده سنگاپور

بهترین محل برای امتحان کردن غذاهای خوشمزه و تفاوت

اگر عاشق امتحان کردن غذاهای خاص هستید و دوست دارید تا می توانید غذاهای متفاوت را امتحان کنید سنگاپور شما را به رویایتان می رساند. در داخل شهر شیر یک ماجراجویی خوشمزه واقعی انتظار شما را می کشد. اگر دوست دارید غذاهای سلف سرویس ایتالیایی را امتحان کنید به رستوران باسیلیکو بروید. آن هایی که غذاهای آسیایی را ترجیح می دهند به رستوران لایم (Lime) بروند و در صورتی که غذاهای ژاپنی می خواهید سری به رستوران آیکویی  (IKoi) بزنید. رستوران های دیگری هم هستند که هم غذاهای فرانسوی، هم ژاپنی و هم آسیایی را می توانید در آنجا سفارش دهید.

رستوران

ورزش های مختلف

اگر ورزشکار هستید و تمرین های ورزشی را دوست دارید این شهر رویاهای ورزشی شما را براورده می کند. در اینجا هر ورزشی که فکرش را بکنید می توانید به راحتی امتحان کنید: فوتبال، بستکبال، راگبی، شنا، کریکت، بدمینتون، دوچرخه سواری و … . حتی می توانید در ورزش های آبی محبوب زیادی مثل موج سواری، غواصی، اسکی روی آب و قایق سواری روی رودهای مواج  هم شرکت کنید. ورزشی متفاوت و جدید مثل پدل بوردینگ را امتحان کنید این ورزش بسیار برای سلامتی مفید است. ار آنجاییکه این شهر بسیار بزرگ و ثروتمند است مسابقات ورزشی مهمی مثل فرمول ۱ در آن برگزار می شود پس اگر عاشق تماشای مسابقات ورزشی هیجان انگیز هستید این شهر بهشت آرزوهای شماست.

استادیوم سنگاپور

شروع زندگی جدید

سنگاپور تنوع فرهنگی زیادی دارد بنابراین، هر فرهنگی که داشته باشید اینجا برای شما بهترین محل است. هر کسی با هر فرهنگی در این شهر پذیرفته می شود و اقتصاد سنگاپور راه های پول در آوردن را به شما نشان می دهد تا شغل خود را شروع کنید. پس اگر می خواهید به سنگاپور سفر کنید و زندگی تازه ای را شروع کنید اینجا برای شما بهترین شهر است. ظاهر این شهر همیشه تغییر می کند و به همین دلیل شهر برای شما تکراری و خسته کننده نمی شود. وقتی برای زندگی به این شهر بیایید دیگر هیچ وقت دلتان نمی خواهد که آن را ترک کنید. اینجا شهری است که یکی از آزادترین اقتصادهای دنیا را دارد به همین دلیل در آن موفقیت های بسیاری انتظار شما را می کشد.

منبع: lifehack.org

 

با خطرناک ترین جاده های ایران آشنا شوید
با خطرناک ترین جاده های ایران آشنا شوید
تماشای زیبایی ها در پارک پروانه های کوالالامپور
تماشای زیبایی ها در پارک پروانه های کوالالامپور
شیفته ی این مناطق رمانتیک اروپا می شوید!
شیفته ی این مناطق رمانتیک اروپا می شوید!
۷ مورد از ترسناک ترین شهربازی های دنیا
۷ مورد از ترسناک ترین شهربازی های دنیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code