بلیط هواپیما

تفریحات هیجان انگیز در سنگاپور

بهترین تفریحات سنگاپور

سنگاپور یکی از شهرهایی است که چون تفریحات و بازی های زیادی دارد بچه ها خیلی آن را دوست دارند. سافاری شبانه و شهربازی یونیورسال استودیوز تفریحاتی  است که برای همه خانواده ها جالب است ولی مخصوصا برای بچه ها خیلی می تواند سرگرم کننده باشد. گشت و گذار با کروز در بندر هم طرفدارهای زیادی دارد چون واقعا لذتبخش است. در این شهر می توانید هیجان را هم تجربه کنید اگر می خواهید میزان شجاعت خودتان را محک بزنید در اسکله کلارک بانجی ریورس انجام دهید. برای اینکه با تفریحات هیجان انگیز سنگاپور بیشتر آشنا شوید، الی گشت را همراهی کنید.

مطالب مرتبط:
یک روز کامل در سنگاپور
تفریحات ارزان در سنگاپور

شهربازی یونیورسال استودیوز

این پارک موضوعی فیلم های هالیوود بخشی از تفریحگاه جهانی سنتوسا را تشکیل می دهد. در سال ۲۰۱۰ باز شد و هفت پارک موضوعی با بازی ها و نمایش های مختلف دارد که همه مربوط به فیلم های پر فروش هستند. در این پارک وقتی در بلوار هالیوود قدم می زنید فکر می کنید در آمریکا هستید و وقتی سوار بر ترن هوایی می شوید به دنیای هیجان انگیز جادوی فیلم ها وارد می شوید. در اینجا می توانید شخصیت هایی مثل شرک، چارلی چاپلین، مرلین مونرو و فرانکشتاین را ببینید و حتی با آن ها عکس های یادگاری بیندازید.

شهربازی یونیورسال استودیوز

سافاری شبانه

سافاری شبانه از محبوب ترین جاذبه های سنگاپور است که نه تنها باعث شگفتی و تفریح افراد می شود بلکه برای حفاظت از حیوانات هم موثر است و ثابت شده که می تواند در بهبود زندگی آن ها تاثیر داشته باشد. در سافاری شبانه هزاران حیوان از آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکا را در طبیعت این پارک بزرگ می توانید ببینید. در طول این سافاری از مسیرهای ویژه و یا با تراموا از ۸ ناحیه جغرافیایی مختلف عبور می کنید و گردشی دور جهان دارید، در این مسیر گونه های عجیب و گاهی خطرناک مثل کرکس هیمالیا را از نزدیک می بینید.

سافاری شبانه

کروز و قایق سواری

در سنگاپور می توانید در وقت های مختلفی کروز سواری انجام بدهید. یا می توانید صبح زود از خواب بیدار شده و به کروز صبح ملحق شوید، طلوع آفتاب را از روی آب ها تماشا کنید و از نسیم دل انگیز صبحگاهی لذت ببرید. یا می توانید عصر را بر روی آب ها بگذرانید و در حالی که در حال خوردن چای عصرگاهی هستید از تماشای مناظر اطراف آب لذت ببرید و یا می توانید قایق سواری ای شبانه داشته باشید و همراه چشم اندازی تماشایی از ساختمان های این شهر شام خود را میل کنید.

کروز و قایق سواری

غذاهای خوشمزه لائو پا سات

بازار لائو پات سات در سال ۱۸۹۴ باز شد، زمانی بازار میوه و تره بار بود ولی الان تبدیل به مرکز سرو غذایی معروف و زیبا شده است. این مرکز در کنار خیابان بون تات قرار دارد و ظاهر آن از بیرون شبیه شهرهای عصر ویکتوریاست، در داخل ساختمان آن غرفه هایی در کنار همدیگر قرار گرفته اند که در آن ها غذاهای خوشمزه ای سرو می شود، در این محل بعد از اینکه غذای خود را انتخاب کردید پشت میزهای پلاستیکی می نشینید و از طعم غذاهای خیابانی این شهر لذت می برید . قیمت های ارزان و تنوع غذاهای خوشمزه در این محل باعث شده که خیلی ها برای تفریح وگردش این ساختمان را انتخاب کنند.

منبع: singapore-guide.com

رنگارنگ ترین بنای جهان، کلیسای جامع سنت باسیل مسکو
رنگارنگ ترین بنای جهان، کلیسای جامع سنت باسیل مسکو
ساخت موزه شناور لوور ابوظبی، رویایی نزدیک به واقعیت
ساخت موزه شناور لوور ابوظبی، رویایی نزدیک به واقعیت
دبی و تفریحاتی که شما را به اوج هیجان می رساند
دبی و تفریحاتی که شما را به اوج هیجان می رساند
گنج های پنهان گردشگری کشف شدند! + تصویر
گنج های پنهان گردشگری کشف شدند! + تصویر