بلیط هواپیما

چگونه با وجود داشتن کار تمام وقت به سفر برویم؟

سفر با وجود داشتن کار تمام وقت

اگر گشتی در صفحات وب بزنید در بعضی از جاهها بهتون پیشنهاد می کنند که شغل خود را رها و به دور دنیا سفر کنید. با این کار، فرهنگ ها و شهرهای جدید را کشف می کنید و به نهایت ماجراجویی و هیجان می رسید اما خیلی ها نمی توانند این کار را انجام دهند. در شمال آمریکا در بیشتر شغل ها فقط ۱۰ روز و یا اگر خوش شانس باشید ۱۵ روز در سال تعطیلات دارید و واضح است که در زمان به این کمی نمی توان سفری به دور جهان داشت اما با این حال، اگر واقعا قصد سفر و دیدن نقاط مختلف دنیا را داشته باشید می توانید! فقط کافی است که کمی شیوه زندگی و راه و روش سفر خود را تغییر دهید. من امسال با اینکه کاری تمام وقت داشتم به تورنتو و شهرهای مختلف اسپانیا سفر کردم و آخر سال هم قرار است که به اندونزی بروم. می بینید که با وجود داشتن کار تمام وقت هم می توان به سفر به دور دنیا رفت اگر می خواهید بدانید چگونه چنین چیزی ممکن است در ادامه با الی گشت همراه باشید.

سفر

سفر را در اولویت قرار دهید

مطالب مرتبط:
چطور سفری سازگار با محیط زیست داشته باشیم؟
تجربه سفری لذت بخش تر با این ایده های جدید

اگر می خواید جاههای بیشتری از جهان را ببینید مطمئن شوید که سفر برایتان یک اولویت است. به دنبال فرصت هایی برای سفر باشید، اگر سفرهای کاری به شما پیشنهاد شد قبول کنید، چند روزی زودتر به آنجا بروید و در شهر گشت و گذار کنید. اگر دوستانتان شما را به کشوری دعوت می کنند زودتر به آنجا بروید و چند روزی بیشتر بمانید.

سفر به دور دنیا

برنامه ریزی داشته باشید

با زمان کمی که همه ما داریم باید برای انجام کارها برنامه داشته باشیم. از شهرهایی که دوست دارید به آنجا سفر کنید لیستی تهیه کنید در این صورت اگر فرصت مناسبی پیش بیاید می توانید با پیش زمینه ذهنی ای که دارید از آن فرصت سریعا استفاده کنید.

مذاکره کنید

وقتی کار جدیدی را شروع می کنید درخوست تعطیلات بیشتری داشته باشید. خیلی از مردم در هنگام مصاحبه شغلی این جنبه مهم را فراموش می کنند اما این بهترین فرصت است که درخواست خود را مطرح کنید و آن ها هم کاملا به شما حق می دهند که نیازهای خود را بگویید. فرصت دیگری که می توانید این خواسته را مطرح کنید در زمان درخواست افزایش حقوق است، اگر شرکت با افزایش حقوق شما موافقت نکرد می توانید به جای آن درخواست تعطیلات بیشتر داشته باشید.

مسافرت

در شهر خودتان یک گردشگر شوید

گاهی آنقدر غرق کارها و برنامه های روزمره می شویم که فراموش می کنیم چه جاذبه های دیدنی زیادی در نزدیکی ما وجود دارند. به شهر خود از دریچه دوربین یک گردشگر نگاه کنید. دیدنی ترین جاذبه های شهرتان کدامند؟ به آن جا بروید و از آن ها دیدن کنید. به شهر خود با دید دیگری نگاه کنید من خودم هیچ وقت به ونکوور به چشم یک مقصد گردشگری نگاه نمی کردم برای من ونکوور حکم خانه را داشت. اما الان وقتی در تابستان ها خیابان های شهرم پر از گردشگر از نقاط مختلف دنیا می شود من هم سعی می کنم به فستیوال های جالبی که در شهر برگزار می شود بروم و یا رستوران ها و غذاهای جدید را امتحان کنم.

از آخر هفته طولانی خود استفاده کنید

هر سال در تعطیلات عمومی تعطیلات زیادی داریم که می توانیم آن ها را با دیگر روزهای تعطیل ترکیب کنیم، من با استفاده ازهمین تکنیک به ژاپن و اسپانیا رفتم.

منبع: whywaittoseetheworld.com

برای ماه عسل بدروم بهتر است یا آنتالیا؟
برای ماه عسل بدروم بهتر است یا آنتالیا؟
حقایقی عجیب در مورد سرخ پوستان و بومیان قاره آمریکا | بخش اول
حقایقی عجیب در مورد سرخ پوستان و بومیان قاره آمریکا | بخش اول
چطور سفر ۱۰ روزه به هند را برنامه ریزی کنیم؟
چطور سفر ۱۰ روزه به هند را برنامه ریزی کنیم؟
تشریفات گمرکی پروازهای بین المللی
تشریفات گمرکی پروازهای بین المللی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code