alexaa

چگونه تعطیلات آرامش بخشی را در شهر سپری کنیم

به دنبال تفریحات آرام هستید؟

تعطیلات ساحلی و تفریحات مرتبط با آن آرامش بسیار خاصی برای شما به همراه خواهد داشت .مایکل بونسور، مدیر هتل بسیار زیبای رزوود لاندن معتقد است که افراد شهری در تلاشند تا از فضای شهری فرار کرده و بدین مکان های زیبا پناه ببرند. وی اظهار داشته است که: “شما می توانید برای یک تعطیلات آرامش بخش، سری به یک شهر بزنید”. در اینجا، آقای بونسور نکات زیادی را در مورد نحوه ی سفر در یک شهر شلوغ ارائه نموده است. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
در مواقع اضطرای سفر چه کنیم؟
تنها سفر می کنید؟ این توصیه های ارزشمند یادتان باشد

نکات سفر

تنظیم خلق و خوی (حالت) از قبل قبل از آغاز سفر، مسیر و نوع سفر خود را تعیین نمایید: اگر شما در حال پرواز هستید، برای از بین بردن سر و صدای اضافی از یک جفت هدفون استفاده نمایید. همچنین، با سفارش یک نوشیدنی دلخواه ، لذت این سفر را چندین برابر نمایید. در هنگام پرواز، شما می توانید با استفاده از آی پد خود به تماشای فیلم پرداخته و یا به موسیقی مورد علاقه ی خود گوش فرا دهید. اگر شما در حال رانندگی هستید، زمانی را تعیین نمایید که جاده ها خلوت بوده و مجبور نباشید مدت زیادی را در ترافیک های بین راهی صرف نمایید. در ضبط صوت خود، لیستی از آهنگ های مورد علاقه خود را تهیه نموده و در حین راه، به آن ها گوش دهید. همچنین لازم است تنقلاتی مانند شکلات و آجیل را به همراه داشته باشید. طبق گفته های آقای بونسور، این موارد باید قبل از شروع سفر آماده شوند.

انتخاب یک شهر مناسب شهرهای بزرگی مانند نیویورک، پاریس، و توکیو برای استراحت چندان مناسب نمی باشند، زیرا بازدید کنندگان اغلب به تماشای جاذبه های شهری پرداخته و نمی توانند به استراحت بپردازند. آن ها همواره در تلاشند تا به تمام نقاط شهر، سری زده و از جاهای دیدنی آن دیدن نمایند. شهرهای کوچکتر مانند ونکوور، بریتیش کلمبیا، سان میگل د آلنده، مکزیک، و واشنگتن از جمله شهرهایی به شمار می روند که به دلیل منطقه ی جغرافیایی کوچک، قابل کنترل تر می باشند. طبق اظهارات آقای بونسور: “شما ممکن است بخواهید از نقاط مختلفی دیدن نمایید، اما ممکن است احساسی که در شهر های بزرگ تجربه می شود را احساس نکنید”.

اقامت در هتل

مسائل مربوط به هتل محل اقامت سعی کنید هتلی را انتخاب نمایید که به مکان های دیدنی نزدیک تر باشد. در راستای تحقق این امر، شما به راحتی می توانید با دوچرخه و یا پیاده روی به رفت و آمد پرداخته و فرصتی را برای تفریح از دست ندهید. اگر به خرید علاقه مند هستید، سعی کنید محل اقامت خود را به یک مرکز خرید مناسب نزدیک نمایید. اگر به هنر علاقه دارید، هتلی را در نزدیکی موزه ها یا گالری های هنری انتخاب نمایید.

استفاده از آبگرم درمانی هیچ چیز به مانند چشمه های آبگرم نمی تواند استرس سفر را از بین برده و آرامش را به همراه داشته باشد. پیش از سفر، یک وقت مناسب برای استفاده از آبگرم هتل و یا نزدیک ترین آبگرم موجود را در نظر بگیرید. در صورت وجود راه های بهتر برای کسب آرامش، پیشنهاد می شود آن ها را نیز امتحان نمایید. اگر از آن ها اطلاعی ندارید، از سایر افراد درخواست راهنمایی فرمایید.

آرامش در سفر

برنامه ریزی برای استراحت و آرامش قسمتی از زمان خود را برای چرت زدن و یا خواندن کتاب در کنار استخر هتل، تماشای مردم در کافه ها، و یا صرف غذای مورد علاقه تان اختصاص دهید. البته، همان طور که قبلا گفته شد، هدف از این سفر بازدید از مکان های دیدنی شهر است، بنابراین ساعات اولیه ی روز را انتخاب نمایید. دلیل آن این است که در ساعات اولیه ی روز، تعداد رفت و آمدها کمتر بوده و شهر خلوت تر است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد