چگونه یک آژانس مسافرتی حرفه ای را پیدا کنیم؟

Travel Agency

اگر به سفر کردن علاقه مند هستید، ما قصد داریم رهنمودهایی را به شما ارائه دهیم. یک آژانس مسافرتی خوب پیدا کنید و مکرراً از آن استفاده کنید؛ با این روش شما از سفرهای ارزان تر و بهتری لذت خواهید برد.

بهترین آژانس ها بهترین مشاورین هستند و تخصص و ارتباطی که با مشتری برقرار می کنند باعث افزایش ارزش می شود نه اینکه صرفا کارمند آژانس توانایی گرفتن پرینت بلیت شما را داشته باشد. تعداد کمی از افراد به متخصصان و مشاوران رده بالا تبدیل می شوند. بعضی از آژانس ها نیز در زمینه های خاص نظیر رزرو سفرهای دریایی، تفریحات مرتبط به گلف، سفرهای فضایی و یا سفرهای مرتبط به تخصص هنر مانند موسیقی و یا سفر به قطب تخصص دارند. اما برای بیشتر مسافرین یافتن یک مشاور کلی و عمومی همه چیزدان بهتر است؛ در این صورت مسافر دیگر به کارشناس آژانس می چسبد؛ چون می داند که کارشناس هر آنچه که او می خواهد به طور مقتضی و مناسب حالش به او پیشنهاد خواهد کرد. شما هیچوقت بانک خود را تغییر نمی دهید، پس چرا مکرراً آژانس خود را تغییر می دهید؟ اگر درست انتخاب کردید آژانستان را از دست ندهید زیرا آژانس های خوب کارمندان حرفه ای دارند که هر یک در یکی از رشته های گردشگری نظیر اکوتوریسم، سفرهای تجاری، سفرهای ماجراجویانه و . . . تخصص دارند.

یک آژانس با گواهینامه ها، مدارک تحصیلی و تقدیرنامه هایی که کسب کرده تا حدودی از سایر آژانس ها متمایز می شود؛ چرا که گرفتن هر کدام از این مدارک منوط به گذراندن وقت و هزینه کارمندان می باشد که تا حدی می تواند نشان دهنده مهارت کارکنان باشد.

پیشنهادهایی که تک تک کارمندان آژانس می دهند مهمترین نقطه شروع می باشد. وقتی بدانید فردی تعداد زیادی سفر رفته است و همچنین سبک مسافرتش به گونه ای مشابه شما می باشد، مسلماً او را طرف مشورت خود قرار می دهید. در ضمن یادتان باشد بهترین آژانس در زمینه سفرهای تجاری لزوماً در زمینه سفرهای تفریحی بهترین نیست.

آژانس خوب آژانسی است که از شما سؤالات بسیاری می پرسد، در واقع بدون سؤال پرسیدن چه شما از آژانس و چه بالعکس دیدگاه شما نسبت به او بطور کامل شکل نمی گیرد. ممکن است شما بپرسید چه هتلی را فکر می کنید من دوست داشته باشم برم؟ یا کدام هتل بی دلیل مشهور شده؟ در مورد چیزهایی که دوست دارید و یا ندارید با آژانس صادق باشید. راجع به نگرانی ها، محدودیت ها، الویت ها، بودجه و سبکی که سفر می کنید توضیح دهید. یک آژانس خوب زمانی که علایق و سلایق شما را بداند به بهترین نحو خدمات ارائه می کند.

یک آژانس خوب ارتباطات زیادی با سایر آژانس ها و ارائه دهندگان خدمات توریستی دارد که با قدرت نفوذ خود می تواند بهترین گزینه سفر را با مناسب ترین قیمت به شما پیشنهاد دهد.

چگونه در جایگاه مدیریت مبارزه کنم و پیروز میدان شوم؟!
چگونه در جایگاه مدیریت مبارزه کنم و پیروز میدان شوم؟!
از راه اندازی استارتاپ چقدر می دانید؟!
از راه اندازی استارتاپ چقدر می دانید؟!
تجربه موفق گردشگری نوستالژی در پیر ۲۱ کانادا
تجربه موفق گردشگری نوستالژی در پیر ۲۱ کانادا
ساخت ۱۰ هتل و توسعه همکاری های گردشگری ترکیه با ایران
ساخت ۱۰ هتل و توسعه همکاری های گردشگری ترکیه با ایران

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code