چگونه یک جزیره بخریم؟

چگونه یک جزیره بخریم

خیلی ها از دوران کودکی خود آرزو داشته اند که یک جزیره بخرند، آیا شما هم از این دسته افراد بوده اید؟ بسیاری از افراد هستند که می خواهند از شلوغی ها فرار کنند و خود را به یک جزیره ی امن برسانند که مال خودشان باشند اما برای بسیاری از افراد به دلایل مختلف، این در حد یک رویا باقی می ماند و شاید بزرگ ترین دلایلش بودجه ی مالی و دور از دسترس بودن خرید یک جزیره باشد اما اگر بعد مالی این قضیه را کنار بگذاریم، چه کسی گفته است که شما نمی توانید صاحب یک جزیره باشید؟ ما امروز می خواهیم راه های این که چگونه یک جزیره بخریم را به شما نشان دهیم و لیستی از این جزایر را برای شما بیاوریم. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، راه های این که چگونه یک جزیره بخریم را بررسی نماییم.

جزیره
مطالب مرتبط:
دانستنی هایی قبل از سفر به سرزمین رنگین کمان
 این شهر پر از طلاست، حتما به آن سفر کنید!
نکات کاربردی سفر با کشتی کروز

واقعا فکر این که یک جزیره روی آب و یا در فاصله با خشکی متصل به زمین، برای خود بخرید و بروید و در آن جا حسابی خوش باشید و استراحت کنید و آب از آب هم تکان نخورد و در نهایت هم از آلودگی هوا و سروصدا و افارد مختلف دور باشید، به نظرتان وسوسه کننده نیست؟ اگر از ما بپرسید، بی اغراق تصور این شرایط هم بسیار لذت بخش است و وقتی که به واقعیت تبدیل شود، بی شک اتفاق بسیار بزرگی است. همانطور که در مقدمه نیز گفتیم، برای بسیاری از ما داشتن یک جزیره، یک رویای دور از دسترس است و این آرزو که چگونه یک جزیره بخریم کاملا خیالی و فانتزی و البته دور از دسترس به نظر می رسد.

چگونه یک جزیره بخریم

البته اگر اخبار متفرقه را دنبال کرده باشید بی شک این را می دانید که میلیاردرهایی در دنیا هستند که با پولشان به راحتی می توانند جزیره های شخصی برای خود داشته باشند و برای تعطیلات و لذت بردن از زندگی به آن جا پناه ببرند. اگر بخواهیم این افراد را نام ببریم بی شک باید بدانید که در عین این که بر روی کاغذ زیاد هستند ولی در دنیا عملا افراد کمی هستند که استطاعت خرید یک جزیره را داشته باشند و به این که چگونه یک جزیره بخریم را عملی کرده اند. به طور مثال، باید به پاول آلن یکی از موسسان شرکت بسیار بزرگ مایکروسافت و یا لری الیسون مدیر دیگر شرکت بسیار معروف در جهان، اوراکل اشاره کرد که در حال حاضر جزیره های شخصی خود را خریده و در مالکیت دارند. البته با توجه به وضعیت موجود جهان، در سال های اخیر جزیره خریدن خیلی هم عجیب به نظر نمی رسد و انواع و اقسام جزیره ها با قیمت ها و اندازه های مختلف خرید و فروش می شوند.

جزیره بخریم

ریچارد برانسون، مدیر انگلیسی و صاحب شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک است که جزیره ای شخصی در دریای کارائیب دارد. او علاوه بر این جزیره، یک جزیره ی شخصی نیز به نام Jakepeace را برای کارمندانش خریداری کرده است که هر وقت از کار روزمره ی خود خسته شدند و احتیاج به استراحت داشتند، بتوانند در سواحل آن استراحت کنند و لذت ببرند و به معنای واقعی چگونه یک جزیره بخریم را عملی کرده است. نفر بعدی که توانسته است رویای جزیره داشتن را محقق نماید، جانی دپ بازیگر معروف است. او صاحب ۴ جزیره در قسمت های شمالی باهاما، به ارزش ۵۰ میلیون دلار است.

چگونه یک جزیره بخریم

این بازیگر زمانی که در فیلم دزدان دریایی کارائیب ایفای نقش می کرد عاشق حال و هوای جزایر باهاما شد و توانست این بهشت واقعی را برای خانواده اش خریداری نماید و این جزیر را در مالکیت خود داشته باشد. ارزش این جزیره ۳٫۶ میلیون دلار است و زیباترین صخره های دریایی را در خود دارد. جزایر باهاما که در اختیار و مالکیت جانی دپ هستند، به دلیل دارا بودن لنگرگاه شخصی، مرداب هایی که در کنارش درخت های خرما روییده و ۶ بخش ساحلی سفید رنگ بکر و دست نخورده اش در زیبایی شهرت بسیاری دارد و فقط با یک کشتی کوچک، هلیکوپتر یا هواپیمای دریایی می توان به آن سفر کرد البته، می گویند که شخص جانی دپ بر بکر و دست نخورده باقی ماندن این جزیره اصرار فراوانی دارد. نیکلاس کیج بازیگر معروف نیز جزیره ی کوچکی به نام لیف در باهاما دارد که سال ۲۰۰۶ آن را خریده است.

چگونه یک جزیره بخریم

نیکلاس کیج این جزیره ی باهامایی را به مبلغ ۳ میلیون دلار خریداری کرد. او پیش از این صاحب یکی از خانه های فوق العاده مجلل در جزیره ی پارادایس نیز بود. جزیره ی لیف جزء جزیره های زنجیره ای اکزوما محسوب می گردد و در نزدیکی جزیره ی خصوصی جانی دپ نیز قرار دارد و باید به این نکته اشاره کرد که با داشتن نخل های خرما، سواحل شنی طلایی و طولانی و یک برکه ی آب بسیار زلال و شفاف، این جزیره چیزی کمتر از یک بهشت واقعی برای نیکولاس کیج و خانواده اش نیست. در حال حاضر که این مطلب را برای شما به رشته ی تحریر در می آوریم، بر اساس آماری که در وب سایت موسسه ی Private Islands و یا همان جزایر خصوصی منتشر شده است، در حال حاضر ۱۶ جزیره زیر قابل خریداری هستند. اولین جزیره ی ما، جزیره ‌ای در اسکاتلند است که قیمت آن، ۱٫۹۵ میلیون پوند است.

یک جزیره بخریم

جزیره ی بعدی، جزیر ه ‌ای در کانتی‌ کات و به قیمت ۱۰٫۹ میلیون دلار می باشد، جزیره های بعدی عبارتند از؛ جزیره ‌ای در پاناما به قیمت ۱۰۰ میلیون دلار، جزیره ‌ای در یونان به قیمت ۱۲ میلیون یورو، جزیره Bird در فلوریدا ۲۵۰ به قیمت هزار دلار آمریکا، جزیره ی Boca Chica در پاناما به قیمت ۱٫۵ میلیون دلار، جزیره ی Hastholmen در سوئد با قیمت ۳۰۹ هزار دلار، جزیره ی Piacabucu در برزیل با قیمت ۸۱٫۹۷۱ دلار، جزیره ی Lyons در انتاریو با قیمت ۳۳۹,۳۵۷ دلار کانادا، جزیره Mavuva در فیجی با قیمت ۱۲۵ هزار دلار آمریکا، جزیره ی Hemlow Nova Scotia 29 با قیمت هزار و ۵۰۰ دلار کانادا، جزیره ی Kastawei در Vanuatu با قیمت ۱۹۹هزار دلار آمریکا، … و تا آخرین جزیره ای که برای فروش در سراسر کره ی زمین گذاشته شده است و البته هر کسی هم استطاعت خرید آن را ندارد و باید بگوییم که مهم ترین عاملی که می توان لا آن به خرید یک جزیره فکر کرد بی شک پول بسیار زیاد است.

باورش سخت است که پوزه ی این موش، ستاره است !
باورش سخت است که پوزه ی این موش، ستاره است !
چهره واقعی انسانی که ۱۵۰ هزار سال پیش مرده است!
چهره واقعی انسانی که ۱۵۰ هزار سال پیش مرده است!
متروکه هایی که به فراموشی سپرده نمی شوند (بخش سوم)
متروکه هایی که به فراموشی سپرده نمی شوند (بخش سوم)
شهری که هیچ زباله ای تولید نمی کند!
شهری که هیچ زباله ای تولید نمی کند!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code