کجای بانکوک غذاهای خیابانی خوشمزه تری دارد؟

غذاهای خیابانی در بانکوک

خوردن غذاهای خیابانی یکی از تفریحات محبوب است که باید در بانکوک انجام دهید. در این شهر حتما گوشه ای را پیدا می کنید که در آن ردیفی از گاری ها در کنار هم ایستاده و غذاهایی مثل سوپ نودل، کیک ماهی و کاری های خوشمزه می فروشند. دلتان هوس غذاهای متنوع و ارزان خیابانی تایلند را کرد؟ خبر خوب این است که خوردن غذاهای خیابانی فایده های زیادی برای شما به عنوان مسافر دارد چون کیفیت این غذاها خیلی خوب و مواد غذایی آن ها تازه هستند. خریدن این غذاهای اصیل و خوشمزه بهترین راه برای کمک به اقتصاد افراد بومی است. خوردن غذاهای خیابانی در بانکوک و همینطور در کل تایلند به طور باورنکردنی ای ارزان است. قیمت یک کیسه کیک ماهی ۲۰ بات (کمتر از ۱ دلار) و سوپ نودل حدود ۶۰ بات (۲ دلار) است. اگر می خواهید بدانید غذاهای خیابانی در بانکوک در کجا رونق بیشتری دارد، در ادامه الی گشت را همراهی کنید.
مطالب مرتبط:
این غذاها را در بانکوک بخورید تا برای همیشه آنجا بمانید!
در سفر به بانکوک چه ببینیم و کجا برویم؟

غذاهای خیابانی بانکوک

چگونه بدانید که در کجای بانکوک بهترین غذای خیابانی را پیدا کنید؟

بهترین غذای خیابانی تایلندی در همان خیابانی است که شما در آن قرار دارید. به سمت مناطقی بروید که پر از افراد محلی باشد همیشه این نشانه خوبی است و حتما در گوشه ای از خیابان آنجا گروهی را می بینید که به فروختن غذا مشغول هستند. کمی درباره غذاهای مورد علاقه خود در تایلند بیشتر فکر کنید تا بهترین چیزی که دوست دارید را سفارش دهید و اگر می توانید نام آن غذا را به زبان تایلندی بنویسید. اگرنتوانستید، غذاها را ببیند و به هر کدام که دوست داشتید اشاره کنید و سپس لبخند بزنید! می دانم بیشتر شما مشتاق هستید که در بهترین مکان های بانکوک غذاهای خیابانی بخورید. یکی از افراد محلی بانکوک بهترین محله های این شهر برای غذا خوردن را معرفی کرده که با آن ها آشنا می شویم:

محله چینی ها   (chinatown)

اگر عاشق غذاهای خیابانی اصیل تایلندی هستید حتما از رفتن به محله چینی ها در بانکوک خوشتان می آید. در اینجا صدها دکه، گاری، رستوران و بازار مختلف هست. شب ها در این محل که باشید حسابی اشتهای غذا خوردن پیدا می کنید. دلیل اینکه چرا محله چینی ها را در ابتدای این لیست آوردیم این است که اینجا محلی است که حدود ۲۰۰ سال قبل برای اولین بار در آن غذاهای خیابانی تایلندی به وجود آمدند، زمانی که بانکوک قطب تجاری مهم جنوب شرقی آسیا بود. به دنبال بوفه هایی باشید که در جلوی آن ها میز و صندلی های پلاستیکی باشد وخودتان را مهمان غذایی خوشمزه کنید.

غذاهای خیابانی محله چینی ها

خیابان سیلوم (Silom Road)، بانکوک

خیابان سیلوم در وسط مرکز تجاری بانکوک قراردارد. این منطقه جمعیت زیادی دارد و افراد گرسنه در بین ساعات اداری خود به دنبال غذایی سریع می گردند. این به معنی این است که در اینجا گزینه های غذایی متنوع و زیادی برای انتخاب دارید.

غذاهای خیابانی

سوی رمبوتری (Soi Rambuttri)

«سوی رمبوتری» شلوغی دیگر خیابانهای بانکوک را ندارد. شاید در نگاه اول فکرکنید اینجا جایی مناسب برای پیدا کردن غذاهای خوب نیست چون منطقه ای بسیار کوچک است امابه شما اطمینان می دهیم که  غذاهای اینجا درجه یک و ارزان هستند. اینجا می توانید در اواخرشب بعد از شام برای خود پنکیک موز با شکلات سفارش دهید خوراکی ای که خیلی خوشمزه است.منبع: ytravelblog.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد