بلیط هواپیما

عجیب ترین کوه های دنیا را در کوهستان تیانزی ببینید!

کوهستان تیانزی

کوهستان با آب و هوای دل انگیز و چشم اندازه های تماشایی اش همیشه گروهی از گردشگران را به خود جلب می کنند، کوهستان هایی که بعضی از آن ها ویژگی های منحصربفرد و عجیبی دارند که آن ها را از دیگر کوه های دنیا متمایز کرده است یکی از این کوه ها، کوهستان تیانزی (Tianzy) در استان هونان چین است که چشم اندازهای خیال انگیزش هر گردشگری را شیفته این کوه می کند، الی گشت را همراهی کنید تا با عجیب ترین کوهستان دنیا آشنا شوید.

کوهستان زیبای تیانزی
مطالب مرتبط:
چرا راز غارهای لانگیو در چین برملا نمی شود؟
توصیه هایی کاربردی برای مسافران چین

در شمال شرقی پارک ملی ژانگ جیاجیه، کوهستانی عجیب و تماشایی قرار گرفته، کوهستانی که می توانید با تله کابین خودتان را به روی ارتفاع بالای ۱۰۰۰ متری اش  برسانید و از آن بالا نمایشی خیره کننده و رویایی از دریایی از ابرها را را ببینید نمایشی که آنقدر خیال انگیز است که دوربین به دستتان می کند تا در این چشم اندازهای ناب، عکس های تکرار نشدنی را ثبت کنید. توده های سپید ابر را تصور کنید که در میان آن ها نوک صخره هایی پوشیده از خز و درختان به بیرون زده اند و منظره ای افسونگر و جادویی را پدید آورده اند، اینجا جایی است که نمونه اش در هیچ جای دیگر دنیا پیدا نمی شود.

عجیب ترین کوهستان دنیا

تیانزی به معنی پسر آسمان است و نامش از شخصی گرفته شده که سال ها قبل به همراه گروهی در این محل انقلابی به پا کرد که همچنان آثار به جای مانده از آن در گوشه گوشه این کوهستان به چشم می خورند. این کوهستان فضایی اسرار آمیز، عجیب و بی همتا را پدید آورده است؛ به هر طرف که رو می کنید صخره های سنگی عظیمی را می بینید که در احاطه توده ای از مه هستند و چشم اندازهایی نفسگیر و افسونگر را رقم زده اند که ذهن ها را به سمت افسانه های اساطیری چین می برند.

کوهستان زیبای تیانزی در چین

این فقط صخره های بلند پوشیده از درختان و مه غلیظ نیست که اینجا را اینچنین زیبا کرده است، غارهای پر پیچ و خم و آبشارهای خروشان از دیگر جاذبه های این کوهستان هستند که جذابیت هایشان هر روز هزاران نفر را به این محل می کشاند. در هر فصلی از سال که به این کوهستان بروید طبیعت، مناظری تماشایی و متفاوت را برایتان رو می کند کافیست یک بار بعد از بارندگی در اینجا باشید تا چشم انداز جادویی اینجا شما را برای همیشه عاشق کوهستان تیانزی کند. اینجا فقط جایی برای طبیعت گردی و لذت بردن از مناظر و هوای کوهستان نیست می توانید در آن با آداب و رسوم چینی ها آشنا شوید و غذاهای خوشمزه محلی را امتحان کنید. اگر به دنبال فرصتی هستید تا از طبیعت آرامش بگیرید و به تعادل روحی برسید این کوهستان محلی عالی است و هر آنچه از طبیعت بخواهید را بهتان هدیه می دهد.

کوهستان تیانزی عجیب

بعد از اینکه مدتی را روی کوه گذراندید با تله کابین خود را به پایین برسانید تا مناظر جدید طبیعت این بار طوری دیگر غافلگیرتان کند. در پای کوه رودخانه ای خروشان را در مقابلتان می بینید، رودخانه ای که تماشای آن در حالی که صدای آرامش بخش آواز پرندگان را می شنوید حال و هوایتان را دگرگون می کند.

کوهستان تیانزی
برای تماشای دلفین های هندی به کدام مناطق سفر کنیم؟
برای تماشای دلفین های هندی به کدام مناطق سفر کنیم؟
«کلیسای جامعه مسیح»، بنایی باشکوه در اکوادور که از طلا ساخته شده!
«کلیسای جامعه مسیح»، بنایی باشکوه در اکوادور که از طلا ساخته شده!
مهمترین پیست های اسکیت روی یخ در فضای باز
مهمترین پیست های اسکیت روی یخ در فضای باز
میدان تیان آن من، بزرگترین میدان جهان
میدان تیان آن من، بزرگترین میدان جهان