گاردن گلو، پارکی که شب ها در دبی می درخشد!

پارک گاردن گلو در دبی

اگر تصمیم دارید که به همراه خانواده سفری به دبی داشته باشید فرصت تفریح و گردش در پارک گاردن گلو (Garden Glow) را از دست ندهید. هم شما و هم فرزندتان می توانید حسابی در این پارک خوش بگذرانید و لحظاتی فراموش نشدنی داشته باشید. شعار این پارک زیبا «چه جهان خارق العاده ای» است که با ورود به داخل پارک و دیدن این همه هیجان، نور و شادی می بینید که این شعار کاملا هماهنگ با فضای داخل پارک است. اگر می خواهید با این پارک بیشتر آشنا شوید، در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

پارک گاردن گلو در دبی
مطالب مرتبط:
این تفریحات رایگان در دبی را از دست ندهید!
پارک لگولند; تجربه ای فراموش نشدنی در دبی

این پارک فقط محلی برای تفریح و هیجان نیست بلکه می توانید در آنجا اطلاعاتی را هم درباره پدیده گرم شدن زمین، نقش انتشار گاز دی اکسید کربن در فضا و نقش استفاده از محصولات باریافتی در آفریدن جهانی تمیزتر و امن تر برای نسل های بعد بدست می آورید. این پارک محلی عالی برای فرزند شماست تا در آن علاوه بر تفریح و هیجان درباره حیوانات، ارزش گیاهان و اهمیت آن ها و همینطور نقش آن ها در چرخه زندگی آموزش ببیند.

پارک تفریحی دبی

پروژه این پارک از آغاز ساخت تا انتها با همکاری و سرمایه گذاری بخش خصوصی با شهرداری دبی انجام شد. در این پارک نورپردازی هایی انجام می شود که در ساعت های مختلف روز کاملا هماهنگ با میزان نور طبیعی و تابش خورشید در صبح، ظهر و شب است. از لحظه ورود به پارک تا لحظه ای که از آن به بیرون بروید با دیدن هر قسمت آن تحت تاثیر قرار می گیرید و هیجان زده می شوید. قسمت های مختلف این پارک شامل بازگشت به عصر دایناسورها، درختان سخنگو، باغ درخشان، حیوانات درخشان، نمایش نورهای لیرز، نمایش های زنده و نمایش های خیابانی است. هر بخش تفریحی این پارک انتظار شما را می کشد و کودک شما مطمئنا از بخش های سرزمین شکلات، نمایش آب، نمایش لیزر و سافاری حیوانات غرق در لذت و هیجان می شود.

پارک دبی

بخش جذاب دیگر این پارک باغی است که کاملا مطابق  با شرایط محیط زیست است. همین که وارد این باغ منحصربفرد می شوید درختان زیادی را می بینید که از بطری های پلاستیکی، فنجان، بطری های دارو و حباب های رنگارنگ درست شده اند و همه این ها مواد باریافتی هستند تا به محیط زیست آسیبی وارد نشود. در باغ جادویی، نمایش های زنده آکروباتیک توسط هنرمندان دبی و یا گروه های مختلف برگزار می شود. اگر عاشق موزیک هستید در این پارک می توانید به تماشای نمایش زنده موزیک بروید. کودک شما در این پارک همیشه می تواند بازی ها و فعالیت هایی را برای سرگرمی پیدا کند. آنتقدر فضای این باغ بزرگ است که مطمئنا بعد از این که کمی در آن گردش کردید احساس خستگی و گرسنگی به شما دست می دهد. در گوشه ای از پارک، غرفه ای بزرگ مخصوص غذا وجود دارد که در آن می توانید انواع غذاهای خوشمزه را پیدا کنید. بعد از اینکه غذاهای خوشمزه این بخش را امتحان کردید می توانید به پارک گردی خودتان ادامه دهید و تا شب در این پارک رویایی لحظاتی خاطره انگیز داشته باشید. در پارک گاردن گلو آنقدر به شما خوش می گذرد که با تاریک شدن هوا هم دلتان نمی خواهد از آن دل بکنید اما اینجا ساعت ۱۱ شب تعطیل می شود و وقت آن رسیده که با خاطرات شیرین این پارک که مدت ها در ذهنتان باقی می ماند به خانه برگردید.

منبع: visitdubaishoppingfestival.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code