بلیط هواپیما

گشتی در دبی با اتوبوس دو طبقه

تصور کنید که بر روی طبقه بالای یک اتوبوس دو طبقه بدون سقف بنشینید و در شهر دبی چرخ بزنید. می خواهیم بلیط اتوبوس بگیریم و دبی را از زاویه ای دیگر بگردیم. اتوبوس از کنار جاذبه های معروف دبی رد می شود و در جاهایی که دوست دارید توقف می کند تا پیاده شوید. در طول این سفر از تخفیف های خوبی هم برخوردار می شوید. اگر می خواهید از این تور اتوبوس گردی در دبی بیشتر بدانید در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
پارک لگولند; تجربه ای فراموش نشدنی در دبی
بهترین کافه های دبی

اتوبوس گردی در دبی

با بلیط ۲۴، ۴۸ و یا ۷۲ ساعته سوار بر اتوبوس دو طبقه رو باز می شوید و از ۵ مسیر جداگانه شهر را می گردید. اتوبوس در جاهای مشخص توقف می کند تا بیش از ۴۰ جاذبه گردشگری دبی شامل بازار طلا فروشی، برج العرب، دبی مال و … را تجربه کنید، یک مفسر صوتی در اتوبوس هم درباره جاههای مختلف این شهر برای شما توضیحاتی می دهد. از این بلیط می توانید استفاده های بیشتر هم ببرید مثلا با آن سوار بر قایق های عربی شوید، به موزه دبی بروید و در تورهای پیاده روی شرکت کنید.

گشت در دبی با اتوبوس

از تور اتوبوس گردی چه انتظاری می توانید داشته باشید

با تور گردشگری شهری، گردشی آسان و راحت را در اتوبوس های بدون سقف تجربه می کنید و با دبی و تاریخ آن آشنا می شوید. می توانید در هر کدام از ایستگاه های مشخص شده در طول ۵ مسیری که در این شهر وجود دارد سوار بر اتوبوس شوید، بر روی صندلی ای در طبقه پایین یا طبقه بالا بنشینید و دیدی ۳۶۰ درجه از خیابان ها و جاذبه های دبی داشته باشید. بعد از اینکه از بین بلیط های ۲۴، ۴۸ و ۷۲ ساعته این تور درون شهری یکی را انتخاب کردید لیست کاملی از جزئیات ایستگاه ها و مسیرها را به شما می دهند می توانید در هر کدام از ایستگاه ها که تمایل دارید از اتوبوس پیاده و یا سوار اتوبوس شوید و یا می توانید فقط مسیرهای دلخواه خود را انتخاب کنید. اگر مسیر قرمز را انتخاب کنید به بازار طلا فروشی در دیره می روید، موزه دبی را کشف می کنید و از مناظر دیدنی اطراف خور دبی دیدن می کنید. اگر مسیر آبی را دنبال کنید به فروشگاه های بزرگ دبی مال می روید و یا در جلوی آتلانتیس، هتل پالم و برج العرب عکس های زیبا می گیرید.

تور اتوبوس در دبی

هر چیزی را که دوست داشته باشید ببینید و هر تفریحی را که بخواهید انجام دهید می توانید با این تور به دلخواه در مسیرهای مشخص قرار بگیرید. وقتی که در اتوبوس هستید می توانید به صحبت های صوتی گوش دهید که به ۱۲ زبان مختلف درباره جاذبه هایی که از کنار آن ها رد می شوید توضیح می دهد. اتوبوس ها هر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بین ساعت ۹ صبح تا ۸ شب حرکت می کنند، در شب از چراغانی آسمان خراش های دبی و درخشش شهر هم لذت می برید. اگر بلیط های ۴۸ یا ۷۲ ساعته بگیرید به شهر همسایه دبی، شارجه نیز می روید و میراث شهر قدیمی، موزه ها و دیگر جاذبه های این شهر را کشف می کنید.  شما در طول این تور از مزایای دیگر هم بهره مند می شوید مثلا می توانید به صورت ویژه از دهکده جهانی دیدن کنید.

منبع: viator.com

معرفی دبی به عنوان مرکز گردشگری درمانی دنیا
معرفی دبی به عنوان مرکز گردشگری درمانی دنیا
معرفی هتل سوفیتل داون تاون دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل سوفیتل داون تاون دبی | ۵ ستاره
با این ۲۳ دلیل به عجیب بودن امارات پی می برید!
با این ۲۳ دلیل به عجیب بودن امارات پی می برید!
معرفی هتل رودا البوستان دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل رودا البوستان دبی | ۵ ستاره