بلیط هواپیما

یک روز هیجانی در پارک کارالیوگلوی آنتالیا

پارک کارالیوگلوی آنتالیا (Karaalioğlu Park)

تا حالا با تور آنتالیا به سفر رفته اید؟ تعریف شما از این شهر چه بوده است؟ شهر جنوبی مدیترانه ای آنتالیا جایی است که هر چه بیشتر در آن بمانید، بیشتر عاشقش می شوید و بعد از مدتی خودتان را در زیبایی های این شهر، غرق شده می بینید. تفریحات آنتالیا بسیارند اما یکی از بهترین کارهایی که در سفر به آنتالیا می توانید انجام دهید، بازدید از پارک کارالیوگلوی آن است. شاید با وجود آفتاب داغ و سواحل زیبای این شهر دوست داشته باشید وقت خود را در کنار ساحل بگذرانید، اما بعد از خواندن این مطلب احتمالا متقاعد می شوید که چرا باید از پارک کارالیوگلوی آنتالیا دیدن کنید. با الی گشت همراه باشید:

پارک کارالیوگلوی آنتالیا

چرا از پارک کارالیوگلوی آنتالیا دیدن کنیم؟

مطالب مرتبط:
کدام ساحل آنتالیا بهتر است؟
رفتینگ آنتالیا، نبرد با امواج خروشان

یکی از راه های رفتن به پارک کارالیوگلو از طریق قسمت قدیمی شهر است که اگر در آنجا اقامت کرده باشید، بعد از آن خروج از این قسمت می توانید برج Hıdırlık را ببینید. این برج در آنجا قرار گرفته است و به دریای مدیترانه و بندری باستانی که تاریخ آن به دوران رمی ها در قرن دوم برمی گردد، مشرف است. این برج و چشم اندازی که رو به دریا دارد به اندازه ای دیدنی است که حتی تنبل ترین افراد را هم به سمت خود می کشاند.

برج Hıdırlık در آنتالیا

ورودی دراماتیکی خواهید داشت!

پارک کارالیوگلو (Karaalioğlu Park ) چند ورودی دارد یکی از آنها از منطقه ی Işıklar در شرق منطقه ی کالیچی است. در بالای این خیابان، یک کافی شاپ فوق العاده وجود دارد که اسنک های خیلی خوبی سرو می کنند. بعد از آن می توانید از خیابانی که دو طرف آن را درختان احاطه کرده اند، پیاده به سمت پایین بروید و همینطور که پایین می روید، از نمای زیبای آب درخشان که در جلوی رویتان است، لذت ببرید. دوربین عکاسی تان را فراموش نکنید!

ورودی پارک کارالیوگلوی آنتالیا

یکشنبه های پارک کارالیوگلو

شهر آنتالیا جمعیت جوان زیادی دارد و یکشنبه های این پارک پر از جوانانی می شود که برای چند ساعت تفریح به آنجا می روند و بنابراین اگر در روز یکشنبه به این پارک بروید، می توانید محلی های بیشتری ببینید. یکشنبه های این پارک، شلوغ و پر هیاهو است، بنابراین اگر دوست دارید تا با مردم آنتالیا و فرهنگشان بیشتر آشنا شوید، روز یکشنبه را برای رفتن به پارک کارالیوگلوی آنتالیا انتخاب کنید.

محلی های پارک کارالیوگلوی آنتالیا

ترک پارک کارالیوگلوی آنتالیا

اگر از آن دسته آدم هایی هستید که چندین ساعت در یک کافه می نشینند و گذر زمان و دنیا را تماشا می کنند و با خیال راحت فنجان قهوه شان را می نوشند، هیچ جا بهتر از پارک کارالیوگلو نمی شود. این پارک همچنین یکی از بهترین جاهای آنتالیا برای تماشای سواحل دیدنی آن است. علاوه بر این، بعد از بازدید از این پارک می توانید به قسمت های قدیمی شهر و به سمت دروازه ی هادریان بروید و یا یک کار هیجان انگیز تر، به قسمت قدیمی شهر بروید و در هزار توی خیابان های کالیچی خودتان را غرق کنید.

شهر کالیچی، معروف ترین جاذبه ی آنتالیا!
شهر کالیچی، معروف ترین جاذبه ی آنتالیا!
گردشگری ترکیه و راهکارهای عجیب خروج از بحران
گردشگری ترکیه و راهکارهای عجیب خروج از بحران
فعالیت های تفریحی در شهر آنتالیا
فعالیت های تفریحی در شهر آنتالیا
نگاهی دقیق تر به مناطق گردشگری آنتالیا
نگاهی دقیق تر به مناطق گردشگری آنتالیا