بلیط هواپیما

آدرنالین خونتان کم شده؟ این مطلب را از دست ندهید

۵ پیشنهاد آدرنالین ساز

تصور کنید از بلندترین قله های دنیا بالا می روید، از یک برج بلند خودتان را به پایین پرتاب می کنید و یا با تک چرخ، روی قله های کوه این طرف و آن طرف می روید. زندگی های روزمره شاید کمتر به ما فرصت تجربه کردن این هیجان ها را بدهد. اما اگر واقعا کمبود آدرنالین را دربدنتان حس می کنید، این مطلب می تواند انگیزه ی خوبی باشد برای شروع تجربه هایی که ضربان قلبتان را حسابی بالا می برند. اگر هم از آن دسته افرادی هستید که زندگی برایتان در همین هیجان ها و ضربان قلب بالا جریان دارد، این ۵ پیشنهاد آدرنالین ساز را از دست ندهید. با الی گشت همراه باشید.

آدرنالین ساز

فلای بورد

مطالب مرتبط
۵ ماجراجویی ای که زبانتان را بند می آورد!
پمپ آدرنالین در جنوب آسیا!

مثل یک سوپر قهرمان روی آب پرواز کنید! پرواز و تلو تلو خوردن روی آب دریا، هیجان زیادی دارد. فلای بورد، یکی از جذاب ترین تفریحات آبی است که برای آن دسته از علاقمندان به سوپر قهرمان ها خیلی مناسب است! این تفریح هیجان انگیز را می توانید در سواحل زیادی از جمله سواحل جزیره کیش در ایران تجربه کنید. این گزینه یکی از گران ترین تفریحات آدرنالین ساز است که در دبی، استرالیا و آمریکا هم طرفداران زیادی دارد.

فلای بورد

تک چرخ روی کوه

تصور دوچرخه سواری روی ارتفاعات یک کوه به اندازه ی کافی آدرنالین ساز است. اما تصور کنید با تک چرخ بخواهید روی کوه ها ماجراجویی کنید. بدون شک تصور آن هم حسابی آدرنالین وارد بدنتان می کند. البته شدیدا توصیه می کنم این کار را با دوچرخه شروع کنید!

صخره

سفر به درون آتشفشان

نگران نشوید، منظورم آتشفشان های خاموش است! در ایسلند می توانید به یکی از همین آتشفشان بروید و سفری به اعماق زمین را تجربه کنید. این کار یکی از آن دسته تجربیات بکر و متفاوتی است که می تواند تا مدت ها حالتان را دگرگون کند. با دیدن سنگ های منحصر به فرد و رنگ های زیبایی درون این آتشفشان، حس ورود به دنیای جدیدی را خواهید داشت.

آتشفشان

پرش از برج

اگر از معتادان آدرنالین باشید، احتمالا بانجی جامپنگ را تجربه کرده اید. تصور کنید این بار به جای یک مکان خلوت، از روی برج بلندی به وسط یک شهر شلوغ بپرید. حتی تصورش هم حسابی هیجان انگیز است و ضربان قلب آدم را بالا می برد. یکی از بهترین شهر ها برای تجربه ی این تفریح آدرنالین ساز، تورنتوی کانادا است.

کانادا

پیاده روی، روی صخره

دیدن این عکس به تنهایی آدم را حسابی هیجان زده می کند. در ارتفاع ۲۰۰ متری کوه هوشان در چین، بازدید کنندگان باید بر روی یک پل چوبی حرکت کنند تا به قسمت دیگری از آن برسند. اگر فکر می کنید این همه آدرنالین را بیهوده وارد بدنتان می کنید، بهتر است بدانید در انتهای این پل به دوردست ترین چایخانه های دنیا می رسید که بهترین و با کیفیت ترین چای های دنیا را عرضه می کنند. شاید خوردن یک فنجان چای دلچسب بتواند شما را راضی به امتحان کردن این تجربه بکند!

چین
جالب ترین تجربه های سافاری در دنیا
جالب ترین تجربه های سافاری در دنیا
ییلاق سوباتان کجاست؟
ییلاق سوباتان کجاست؟
هولناک ترین ورزش های جهان در ۸ مکان ترسناک دنیا!
هولناک ترین ورزش های جهان در ۸ مکان ترسناک دنیا!
آیا اینجا زیباترین مکان روی زمین است؟ آلبرتا
آیا اینجا زیباترین مکان روی زمین است؟ آلبرتا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code