بلیط هواپیما

۵ ماجراجویی ای که زبانتان را بند می آورد!

ماجراجویی در سفر

سفرهای خارجی شما را یاد چه چیزی می اندازد؟ احتمالا پاریس، لندن و…. اما بهتر نیست کلیشه ها را رها کنید؟ کمی ماجراجویی در زندگی، چاشنی یک زندگی شاد و لازمه ی هیجان در زندگی و جدایی از یکنواختی است. در زندگی، بعضی از ماجراجویی ها را می توان انجام داد و بعضی ها را باید انجام داد، کارهایی که حس زنده بودن به شما می دهند و باعث می شود تا یک خاطره ی خیلی خاص در زندگی برایتان باقی بماند. می خواهیم به شما ۵ کار هیجانی را معرفی کنیم، ۵ ماجراجویی در سفر که حداقل باید یکی از آنها را انجام دهید تا تجربه ی منحصر بفردی برایتان رقم بخورد. با الی گشت همراه باشید:

نیوزیلند، کشوری آرام با مردمانی بدون دغدغه و مشکلات مرسوم در کشورهای دیگر، زادگاه تعدادی از بهترین تفریحات دنیا و ماجراجویی در سفر است و درست به همین دلیل مشهور است. یکی از بهترین گزینه های تفریحی ای که در سفر به نیوزیلند می توانید داشته باشید، پرش از ارتفاع یا همان بانجی جامپینگ است که در سطح جهان مشهور است. اصلا مگر می توان به نیوزیلند سفر کرد و یک گوشه نشست و مردم در حال تفریح را نگاه کرد!

ماجراجویی در سفر
  • در شرف ماه عسل هستید؟ به مالدیو بروید!

مطالب مرتبط:
این کارهای هیجان انگیز را در مالدیو انجام دهید
بهترین اقامتگاه های مالدیو برای غواصی

مالدیو کجاست؟ مالدیو در یک جمله، از سحرانگیزترین مناطق دنیاست که برای سفرهای دو نفره به همراه کسی که دوستش دارید، نهایت رمانتیک است! اگر در شرف ماه عسل هستید و به همراه همسرتان دنبال جایی متفاوت تر از هر جای دیگر دنیا هستید، کجا بهتر از مالدیو؟

ماه عسل در مالدیو

آفریفای جنوبی و به طور کلی قاره ی آفریقا، به واسطه ی حیات وحش و مناظر طبیعی بی نهایت زیبایش مشهور است. یکی از بهترین های ماجراجویی در سفر در آفریقای جنوبی، شنا در جوار قاتلان دریا، یعنی همان کوسه های قاتل است! اگر هم می ترسید در کنار آنها شنا کنید، می توانید در قفس های آهنی که مخصوص این کار است، وارد آب شوید و از نزدیک فقط آنها را ببنید و برایشان دست تکان دهید!

شنا با کوسه ها
  • نیاگارا گردی!

کسی هم هست که دیدن بزرگترین و خارق العاده ترین آبشار جهان را دوست نداشته باشد؟ اگر شانس این را داشتید که به آمریکا سفر کنید، بازدید از این آبشار منحصر بفرد، از بایدهای سفر به امریکا است. هم می توانید در کنار این آبشار پرخروش بایستید و به زیبایی آن و قدرت خالق نگاه کنید و یا یکی از تورهای گردشگری با قایق نیاگارا را انتخاب کنید و با قایق به دل آن بروید که واقعا هیجان انگیز است. اگر به دیدن این آبشار رفتید، لباس مناسب بپوشید چرا که باید منتظر خیس شدن با قطرات درشت آب باشید!

تور آبشار نیاگارا
  • هتل گردی در ۷ ستاره ترین هتل دنیا!

شاید با دیدن این پیشنهاد آخر کمی جا خوردید، مگر رفتن به هتل هم ماجراجویی در سفر محسوب می شود؟ اگر هر جای دیگر دنیا به غیر از دبی باشد، خیر اما دبی فرق دارد. در سفر با تور دبی اگر بخواهید واقعا هزینه کنید، می توانید به جای اقامت در یکی از هتل های معمولی، در هتل برج العرب اقامت کنید. ما اقامت در این هتل را نوعی ماجراجویی می دانیم چرا که لحظه لحظه ی اقامت تان در آن مثل یک شاهزاده خواهد بود!

هتل برج العرب

دوست دارید کدام یک از این ماجراجویی ها را تجربه کنید؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

۷ فعالیت ماجراجویانه در ایسلند
۷ فعالیت ماجراجویانه در ایسلند
بهترین ماجراجویی ها برای آدم های اهل سفر
بهترین ماجراجویی ها برای آدم های اهل سفر
ماجراجویی در سرزمین پرتغالی های چین، جزیره ماکائو
ماجراجویی در سرزمین پرتغالی های چین، جزیره ماکائو
بهترین شهر اکوادور برای ماجراجویی
بهترین شهر اکوادور برای ماجراجویی