گوگل ارث ۴ مکان غیر عادی زمین را مشخص کرد

تصاویری عجیب که سرویس آنلاین گوگل ارث ثبت کرده است

دیدن زمین از بالا، چیزی بود که کسی تا قبل از اینکه گوگل ارث سرویس آنلاینش را ارائه کند، نمی توانست تجربه کند (به جز خلبان ها). بعد از راه اندازی گوگل ارث افراد زیادی دست به کار شدند تا خانه شان را پیدا کنند، اما بقیه مردم چیزهای عجیب تری را پیدا کردند. با الی گشت باشید و فهرست پایین را برای شناختن تعدادی از این مکان ها که دوربین گوگل ارث آنها را ثبت کرده است دنبال کنید:

مطالب مرتبط:
هتل عجیبی که فقط از نمک ساخته شده است
۷ تفریح عجیب که باید قبل از مرگ امتحان کنید!

دایره فایرفاکس

دایره محصول فایرفاکس

دایره محصول فایرفاکس در دیتون و در ایالت اوهایو آمریکا توسط گوگل ارث ضبط شده است. این دایره توسط ۲ کارورز مرورگر فایر فاکس طراحی شده است که می خواستند از این طریق علاقه ی خود را به فایرفاکس با طراحی دایره محصولی که از شهر کناری هم قابل دیدن است نشان بدهند. آنها با یک کشاورز محلی ارتباط برقرار کردند و او به آنها اجازه داد تا در مزرعه جوی دو سر او استفاده کنند.

دریاچه قلبی شکل در اوهایو

دریاچه ای به شکل قلب

اگر چه ممکن است این دریاچه، تنها دریاچه ی قلبی شکل دنیا نباشد اما دریاچه ای در ایالت اوهایو یک نمونه ی فوق العاده از چیزهایی است که در زمین ممکن است معمولی به نظر برسند، اما وقتی از بالا دیده می شوند، نفستان را می گیرد!

تصویر آتاکاما

غول آتاکاما

در کشور شیلی، بیابانی به نام آتاکاما وجود دارد که در سه دهه ی اخیر مورد بحث دانشمندان زیادی بوده است. در این بیابان، تصویر غول پیکری بر روی صخره ها حک شده است و یک جانور با شکل و شمایل عجیب را نشان می دهد. طبق بررسی های ی که بر روی این  شکل شده دانشمندان تقریبا به این نتیجه رسیده اند که بر اساس تمدن تیواناکو و تمدن اینکا، این تصویر به مردم آن دوران کمک می کرده که بتوانند فصل ها را تشخیص بدهند.

مرکز خرید قایقی شکل

مرکز خریدی که به شکل یک قایق است

قایقی که در قسمتی از شهر هنگ کنگ در منطقه ی باغ های وامپوآ قرار گرفته است، یک قایق نیست و فقط در بالا شبیه به آن است. این ساختمان در واقع مرکز خریدی است که برای سرگرم کردن ساکنان به شکل یک قایق ساخته شده است.

بزرگترین استخر دنیا

بزرگترین استخر دنیا

این استخر عظیم در منطقه ی آلفوسنو دل مار و در خط ساحلی شیلی قرار گرفته است که با داشتن منبع بسیار زیادی از آب، بزرگترین استخر جهان است. این استخر بزرگ و تمیز تقریبا ۶۰۰۰ برابر بزرگتر از استخرهای معمولی است . اگر چه اقامتگاه آلفوسنو دل مار دقیقا در ساحل قرار گرفته است، اما آب اقیانوس به اندازه ای سرد است که نمی توان در ان شنا کرد وهمین باعث شده تا مهمانان هتل، از این استخر عظیم برای شنا و ورزش های آبی استفاده کنند.

کشتی اس اس

کشتی ای که روی آن درخت روییده

کشتی خارج از خدمت اس اس یک کشتی استرالیایی است که در سال ۱۹۷۲ بازنشسته شد. بعد از ۶۰ سال خدمت، این کشتی به حیاط کشتی های از کار افتاده در خلیج homebush فرستاده شد تا قطعات آن جدا شود. آنطور که در تصویر هم میبینید مهندسان نتوانستند قطعات این کشتی را کامل از هم جدا کنند بنابراین آن را در بندر رها کردند و روی آن را با درختان شاه پسند پوشاندند.

منبع: travelversed.co

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد