چگونه پروازی ارزان به روسیه داشته باشیم؟

افراد زیادی برای کارهای تجاری و گردشگری به روسیه می آیند و هر روز تعداد کسانی که از این کشور منحصربفرد بازدید می کنند بیشتر و بیشتر می شود. وقتی برای سفر به ین کشور برنامه ریزی می کنید یکی از  گران ترین هزینه ها، گرفتن بلیط هواپیماست و به همین دلیل خیلی خوب است که بتوانید بلیطی ارزان تر گیر بیاورید. در این راهنمای سفر می خواهیم درباره جزئیات گرفتن بلیط پروازهای روسیه، ایرلاین ها و پیدا کردن پرواز ارزان صحبت کنیم . در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
همه چیز درباره ویزای روسیه
زیباترین جاذبه های طبیعی روسیه

شهر مسکو

چه زمانی از سال ارزان ترین پرواز به روسیه را داریم؟

سوال خوبی است چون قیمت پروازها با توجه به اینکه در چه زمانی از سال هستیم تغییر می کنند. فصل های گردشگری در روسیه که در آن ها قیمت پرواز بالاتر است از می تا سپتامبر (اردیبهشت تا مهر) می باشد. همچنین، به خاطر داشته باشید که در هنگام تعطیلات نیز قیمت پروازها گران تر است.  مثلا در تعطیلات سال نو که در اواخر دسامبر (دی ماه) است قیمت بلیط به شدت بالا می رود. در اکتبر (آبان)، نوامبر (آذر)، ژانویه (دی)،  و مارس تا آوریل (اسفند و فروردین) شانس بیشتری برای گرفتن ارزان ترین پروازها دارید. فرصت سفر به روسیه در این زمان از سال را از دست ندهید چون با این کار می توانید پول خیلی کمتری خرج کنید، فقط فراموش نکنید که لباس گرم کافی همراه خود داشته باشید چون در این ماه ها هوای این کشور خیلی سرد است.

روسیه

قیمت پرواز به روسیه چقدر است؟

در واقع، قیمت ها بستگی به مقصد پرواز شما دارد (منظورمان مسافت بین دو شهر است): پرواز به این کشور از اروپا نسبت به آسیا یا آمریکا ارزان تر است. همچنین،  قیمت بلیط پرواز شما بستگی به این دارد که آن را از پروازهای همیشگی گرفته باشید یا پروازهای ویژه. تقریبا همه ایرلاین ها در بعضی از زمان ها آفرهای ویژه ای به مقاصد مختلف ارائه می دهند که معمولا به صورت رندم و اتفاقی هستند و اگر می خواهید از آن ها استفاده کنید باید چک کنید که آیا در هنگامی که شما می خواهید بلیط بخرید آفری ارائه می شود یا نه. بهترین کار این است که هر روز بر روی خرید و فروش بلیط ها نگاهی بیندازید. به طور کلی، قیمت پرواز به روسیه مثل قیمت پرواز به سایر مقاصد اروپایی است. ارزان ترین راه برای آمدن به این کشور پرواز به سمت مسکو است چون پرواز به سمت سن پترزبورگ و دیگر شهرهای روسیه معمولا گران تر است. مسکو قطب اصلی روسیه است و سه فرودگاه آن به مسافران زیادی خدمت رسانی می کنند. شرکت جت رادار با ۵۳۵ و ۳۵ آژانس مسافرتی در سراسر جهان همکاری می کند، این شرکت با آژانس ها و ایرلاین های روسی هم همکاری دارد به همین دلیل اگر از آن بلیط رزرو کنید پرواز به روسیه برای شما ارزان تر می شود.

پرواز به روسیه

از کجا باید بلیط برای روسیه رزرو کنم؟

وب سایت ها، آژانس های مسافرتی و موتورهای جستجوی زیادی برای این کار هستند اگر به دنبال پروازی ارزان هستید سرویس جت رادار انتخاب مناسبی می تواند باشد. قیمت چهار جا را  با هم مقایسه و ارزان ترین آن ها را برای سفر خود انتخاب کنید.

منبع: russianblogger.me

کانال دانوب در وین
کانال دانوب در وین
۷ جایی که ترکیه با آن مشهور شده را می شناسید؟
۷ جایی که ترکیه با آن مشهور شده را می شناسید؟
این قلعه های آلمان را هرگز فراموش نخواهید کرد
این قلعه های آلمان را هرگز فراموش نخواهید کرد
۱۰۰۱ دلیل برای سفر به تفلیس آن هم با الی گشت
۱۰۰۱ دلیل برای سفر به تفلیس آن هم با الی گشت

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code