بلیط هواپیما

بهترین رستوران های بلغارستان

بخش جذاب سفر به هر شهری امتحان کردن غذاهای خاص محلی آنجاست. در بلغارستان اگر بخواهید در بیرون غذا بخورید انتخاب های زیادی را پیش رو دارید. این کشور به داشتن گوجه هایی که به اندازه توپ بیس بال است و در سالاد و خورشت استفاده می شود معروف است. رستوران های بلغارستان به خوبی می تواند از نظر کیفیت مواد اولیه غذاهایش با رستوران های پاریس، لندن و نیویورک رقابت کند. می خواهیم تعدادی از یهترین رستوران های بلغارستان را به شما معرفی کنیم، با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
هزینه های سفر در کشور زیبای بلغارستان
توصیه هایی برای داشتن سفری لذت بخش به بلغارستان

رستورن رز، بورگاس

رستوران رز در کنار پیاده روی خیابانی اصلی آلکو بوگوریدی قرار گرفته و یکی از بهترین رستوران های شهر بورگاس است. در این رستوران از طعم و عطر غذاهای فرانسوی- مدیترانه ای و ایتالیایی لذت می برید. می توانید هم در داخل رستوران و هم در فضای باز تراس بنشینید و در حالی که غذای خوشمزه خود را میل می کنید از موسیقی زنده و آرامش بخشی که هر شب در این اینجا اجرا می شود لذت ببرید. رستوران در داخل خانه ای ۲۰۰ ساله قرار دارد که به تازگی نوسازی شده، در ابتدا پیتزا فروشی بود ولی الان به یکی از بهترین غذاخوری های شهر بورگاس تبدیل شده است. هزینه متوسط غذای اصلی در این محل بین ۲۰ تا ۴۰ لوا است. پیشنهاد می شود در این رستوران حتما سالاد پنیر بز، ماهی کبابی و سالاد کوینولا را امتحان کنید.

رستورن رز

رستوران ادنو، بورگاس

رستوران ادنو رستوران غذاهای دریایی یونانی است که در کنار بلوار شلوغ الکساندروستکا قرار دارد. منوی این رستوران بسیار متنوع است و دارای انواع ماهی ها، سالادها، سوپ ها و گوشت های کبابی است. بهترین غذای این رستوران غذاهای دریایی کبابی و گوشت است. در بورگاس همیشه غذاهای دریایی تازه وجود دارد و شما می توانید در این شهر بهترین و خوشمزه ترین غذاهای دریایی را میل کنید. این رستورن در مرکز شهر قرار گرفته به همین دلیل به راحتی می توانید خود را به آنجا برسانید. موقعیت مرکزی، دکوراسیون زیبا و منوی خوشمزه این رستوران آن  را تبدیل به رستوران های مورد علاقه مردم و گردشگران کرده است. هزینه متوسط هر پرس غذا در این محل بین ۱۵ تا ۲۵ لوا است.

کباب بلغاری با برنج

رستوران دایانا، پلوودیو

رستوران دایانا در شهر پلوودیو ۵ تا شعبه دارد و همه شعبه های آن هم همیشه شلوغ است. در این رستوران غذاهای محلی و سنتی بلغارستان سرو می شود و غذاهای آن انواع نان های خانگی، گوشت های کبابی و سالادهای تازه است. رستوران دایانا با قیمت های مناسبی که دارد و با دکوراسیون گرم و زیبای خود محلی عالی برای صرف ناهار و شام است. رستوران برای پذیرایی از خانواده ها و گروه های بزرگ، محلی مناسب است و مقدار غذا در هر پرس آن بسیار زیاد است. قیمت متوسط هر بشقاب غذا بین ۵ تا ۱۰ لوا است .

غذای بلغاری

رستوران مگدانا، پلوودیو

اگر به دنبال محیطی جذاب و سرگرم کننده هستید تا در آنجا هم غذایی خوشمزه میل کنید و هم لحظاتی شاد را بگذرانید رستوران مگدانا محلی خوب برای شماست. افراد محلی در این رستوران هر شب مراسم های شاد و سرگرم کننده ای برگزار می کند به طوری که برای مراسم بسیار شلوغ می شود به همین دلیل باید از قبل صندلی خود را رزرو کنید. هزینه هر بشقاب غذا بین ۱۰ تا ۱۵ لوا است.

منبع: davidsbeenhere.com

چطور در صوفیه بلغارستان از مترو استفاده کنیم؟
چطور در صوفیه بلغارستان از مترو استفاده کنیم؟
بزرگ ترین پارک آبی وارنا، آکوا پلیس!
بزرگ ترین پارک آبی وارنا، آکوا پلیس!
دیدنی هایی تاریخی در قلب وارنا
دیدنی هایی تاریخی در قلب وارنا
مشهورترین فستیوال های بلغارستان کدامند؟
مشهورترین فستیوال های بلغارستان کدامند؟